תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    05.11.2016
    שלום לקהילת Vgames היקרה,
    הינני אני רושם תלונה זו, לא בכוונה לפגוע בשמו של מנהל השרת או בתפקידו חלילה, אלא להבין מדוע ולהשמיע את קולי מכיוון שלא ניתנה לי אפשרות זו בשיחותיי עם מנהל השרת.

להלן טופס להגשת תלונה לצורך הביורוקרטיה:

שם המשתמש המתלונן: (לדוגמא: X)
    AshPELO

שם האדמין: (לדוגמא: Y)
    Wolfy

סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)
    התנכלות חוזרת מצידו של האדמין והשתקה חד צדדית ועילה לפרופגנדה.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017)
    היום ה 19.7.2018

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

לי ולמנהל השרת, זאבי (Wolfy) יש היסטוריה ארוכת טווח בקהילה הזו. לכן, אני לא כלכך מבין ממה נובעת ההתנכלות הזאת, יכול להיות שאכן עוול בכפי, אבל לא ניתנת לי האפשרות, לא להסביר את עצמי ולא לקבל הסבר ללמה אני נענש או ננזף על ידי מנהל השרת על התנהגותי. הכל התחיל כשזאבי ( אמשיך לקרוא לו זאבי כי אני לא רוצה להעביר לאנגלית מעברית כל הזמן) נכנס לשרת ואני הייתי סיטי באותו הזמן, עברו כמה ראונדים ונכנס השחקן Esmo לשרת, אחרי זמן מה שלא התראינו שאלתי אותו לשלומו ומה הוא עושה בימים אלו.
    התחלנו לדבר על מציבנו הצבאי, הוא התחיל להסביר שהוא נפל מטנק ונפצע ואני כמובן, כפי שרובכם יודעים כבר לא נמצע בשירותו של צה"ל. ואז מבלי רגע, לקח אותי מנהל השרת, ואמר לי שאסור בתכלית האיסור לדבר על צה"ל בקוטלי השרת. דבר זה היה מאוד מוזר לי, ניסיתי לשאול אותו "למה?" והוא פשוט לא נתן לי לשאול את זה והשתיק מיד, ופשוט קבע עובדה במקום. מה שמאוד העציב אותי

אני לא מבין למה אסור לדבר על צהל בשרתי הקהילה, אם היה זה שאסור לדבר על צהל בקונוטציה שלילית, אז עוד פרופגנדה זו הייתה מתקבלת איכשהו. אבל גם לדבר על צהל בחיוביות אסור בשרתי הקהילה, למרות שSEXYDOG בכבודו ובעצמו נכנס לשרת לפני כמה ימים ושאל אותי שאלות בנושא צהל, אז מה הולך פה? מנהל השרת ושאר ההנהלה לא מתואמים על מה מותר ואסור? כששאלתי את זאבי להאם מותר לי לשאול מה הוא עושה בצהל, או איך לו בצהל, הוא ענה בשלילה. אז, למה?! למה שדבר זה יהיה אסור?

אבל זה לא כל הסיבה שפתחתי את האשכול הזה, אלא יותר ממה שקרה אחר כך.

שוב הייתי סיטי, הטרור עמדו בשורה והיה סוג של שאלונים על שירים. לקחתי את הפיקוד לרגע ושאלתי שאלה "באיזה שנה נפטר יצחק רבין?" טרור קפץ וענה על השאלה, אמר "הוא לא נפטר, אלא נרצח, בשנת 1995". כולם התנהגו כאילו שאלה זו הייתה לגיטימית, שהיא אכן כן כזאת. לעומת זאת, שניות עוברות ואני מקבל השתקה ממנהל השרת למשך 30 דקות בגלל שאלה זו, וכשאני מנסה לשאול אותו "מה הבעיה בשאלה הזאת?" הוא לא עונה לי. וממשיך להתעלם, גם כשאני מבקש מאנשים אחרים לשאול.

עזבו את זה, Esmo, הבחור שהזכרתי לעל, שאל מרצונו החופשי "למה הבאת לו מיוט?" כי שאלה רציונלית והגיונית זו. ומנהל השרת הגיב לו ב"Esmo, אל תתערב".

אני לא מבין למה קיבלתי מיוט, ולמה מנהל השרת קורא לי בעייתי למרות שלא קיבלתי באן "מוצדק" כבר הרבה מאוד זמן, כנ"ל לגבי מיוט או אפילו קיק. אני מאוד חברותי בשרת וכלל האנשים אוהבים אותי. אז למה נבדקה הסטיגמה שאני בעייתי? זה מאוד מצער אותי המצב הזה.
    מה יותר מצער אותי, זה לא המיוט שקיבלתי, אלא חוסר התקשורת ההדדית בין חברי הצוות לבין שחקני השרת, מכיוון שאני נותן הסברים לגיטימיים שלא באמת ניתנים להפרכה אל חברי הצוות, וכשהם מבינים שהם טועים ולא עשיתי באמת שום דבר נגד החוקים או נגד חוקי האתיקה הם בוחרים להשתמש בכוחם כדי להשתיק אותי, בדיוק מה שקרה עם זאבי במקרה זה, ותמיד יהיה לי הסברים למה שאני עושה, כי אני אף פעם לא עושה שום דבר מבלי היגיון מאחוריו.

אשמח לבירור כלשהו, כמובן שאין ברצוני לעשות שם רע או אפילו לפגוע במנהל השרת שקרוב לליבי, רק אשמח לבירור בנושאים שהעלתי בנוגע, לדיבור על צהל ברחבי השרת, ושאלות רלוונטיות והגיוניות שמתבטלות מבלי שום סיבה הגיונית. וכמובן, תקשורת הדדית עם שחקני השרת ולא ישר "לך לפורום תתלונן" כמו רובוטים שתוכנתו להגיד את המשפט הזה כל פעם שלשחקן רגיל יש דעה כלשהי.

תודה,
    אשפפה האיום.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    שלום אשפלו, דבר ראשון אני אתחיל בזה שאני ממש לא שונא אותך, להפך אני אפילו נהנה מנוכחותך בשרת אבל פחות נהנה מההתחכמויות שלך.

כשנכנסתי לשרת המיקרופון שלך היה מכוון לווליום גבוה מאוד, ביקשתי ממך להנמיך את המיקרופון כמה וכמה פעמים עד שלבסוף הנמכת אותו.

עכשיו, אתה אמרת בשרת לחבר שלך "Esmo" את המילים הבאות: "צהל לא חשוב בשום צורה, צה"ל לא מועיל לך בשום צורה".

דבר כזה אסור לך לומר בשרת, כאשר הערתי לך ואמרתי לך להפסיק עם זה אתה התחלת לצעוק במיקרופון, אחרי שקיבלת אזהרות חוזרות ונשנות על זה שאתה צועק במיקרופון.

אחרי שכל זה קרה אחד ה-T התחיל אלאר "Gun toss" עם אחד ה-CT ואתה באת במכוון והעפת את הדיגל של ה- T עם הסכין שלך.

אחרי שעשית את זה ניסית לברור ב- Bhop כדי שלא אצליח לתפוס אותך.

לגבי השאלה ששאלת, דברים כאלה אסור לשאול בשרת, ואתה בן אדם מספיק מבוגר בשביל להבין את זה.

אז בבקשה ממך אסף, אני באמת לא שונא אותך אבל אתה חייב לשנות את ההתנהגות שלך, וגם אם אתה חושב שלא טעית במעשייך אתה יותר ממוזמן לפנות אליי באופן אישי ולדבר איתי רגוע, בלי צעקות, בלי קללות ובלי התחכמויות מיותרות.

שיהיה לך יום נפלא!
    נערך לאחרונה על ידי -Wolfy-; 19.07.2018 בשעה 15:20.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2016
    נכתב במקור על ידי -Wolfy-
    שלום אשפלו, דבר ראשון אני אתחיל בזה שאני ממש לא שונא אותך, להפך אני אפילו נהנה מנוכחותך בשרת אבל פחות נהנה מההתחכמויות שלך.

כשנכנסתי לשרת המיקרופון שלך היה מכוון לווליום גבוה מאוד, ביקשתי ממך להנמיך את המיקרופון כמה וכמה פעמים עד שלבסוף הנמכת אותו.

עכשיו, אתה אמרת בשרת לחבר שלך "Esmo" את המילים הבאות: "צהל לא חשוב בשום צורה, צה"ל לא מועיל לך בשום צורה".

דבר כזה אסור לך לומר בשרת, כאשר הערתי לך ואמרתי לך להפסיק עם זה אתה התחלת לצעוק במיקרופון, אחרי שקיבלת אזהרות חוזרות ונשנות על זה שאתה צועק במיקרופון.

אחרי שכל זה קרה אחד ה-T התחיל אלאר "Gun toss" עם אחד ה-CT ואתה באת במכוון והעפת את הדיגל של ה- T עם הסכין שלך.

אחרי שעשית את זה ניסית לברור ב- Bhop כדי שלא אצליח לתפוס אותך.

אז בבקשה ממך אסף, אני באמת לא שונא אותך אבל אתה חייב לשנות את ההתנהגות שלך, וגם אם אתה חושב שלא טעית במעשייך אתה יותר ממוזמן לפנות אליי באופן אישי ולדבר איתי רגוע, בלי צעקות, בלי קללות ובלי התחכמויות מיותרות.

שיהיה לך יום נפלא!
    לא התלוננתי כלל על המקרה על המיקרופון או עם הGUN TOSS. אלא על המיוט שקיבלתי ועל זה שאמרת שאסור לדבר על צהל בכל קונוטציה, לא משנה אם היא שלילית או לא, שמשניהם בחרת להתעלם.

ודרך אגב, ציינת פה עובדה שלילית. הטרור לא היה באלאר בשום צורה, אלא עשה GUN TOSS בפיקוד הסיטי עם הטרור האחר, ומהר מאוד היה אפשר לשחזר את המקרה הזה. ועל זה נתת לי פריקיל לשעה, למרות שגם זה לא כל כך רציונלי בשום צורה, אני לא אתווכח עם שיקול הדעת שלך על המקרה הזה, כי כן עשיתי פה משהו שלא אמור לעשות, למרות שהעונש לא דומה להענישה כלל לפי נקודת המבט שלי על המקרה.
    נערך לאחרונה על ידי AshPELO; 19.07.2018 בשעה 15:21.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    כפי שאתה אמרת העונש היה מוצדק, וכן גם המיוט היה מוצדק כי אסור לומר דברים כאלה בשרת.

אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2016
    כפי שאתה אמרת העונש היה מוצדק, וכן גם המיוט היה מוצדק כי אסור לומר דברים כאלה בשרת.

אפשר לנעול.
    איפה אמרתי שהעונש שקיבלתי היה מוצדק? איזה דברים אסור להגיד בשרת "באיזה שנה נפטר יצחק רבין?" מה? תגיד לי הכל טוב?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    "כי כן עשיתי פה משהו שלא אמור לעשות", פה אתה הבנת שלא היית צריך להפריע ב"Gun toss".

קיבלת מיוט על זה ששאלת שאלות שאסור לשאול בשרת.

והפריקיליסט שקיבלת, קיבלת אותו מכיוון שהפרעת למהלך המשחק של הסיטי עם הטרור והראונד התעכב יותר מדיי ואתה רק גרמת לעיכוב נוסף של הראונד.

נערך לאחרונה על ידי -Wolfy-; 19.07.2018 בשעה 16:05.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2016
    "כי כן עשיתי פה משהו שלא אמור לעשות", פה אתה הבנת שלא היית צריך להפריע ב"Gun toss".

קיבלת מיוט על זה ששאלת שאלות שאסור לשאול בשרת.

והפריקיליסט שקיבלת, קיבלת אותו מכיוון שהפרעת למהלך המשחק של הסיטי עם הטרור והראונד התעכב יותר מדיי ואתה רק גרמת לעיכוב נוסף של הראונד.

עשיתי משהו שלא צריך לעשות, אבל לא הסכמתי עם העונש. אמרתי שהוא לא דומה כלל למעשה שעשיתי. אל תקרא חצי פסקאות ואז תסיק מסקנות.

למה אסור לשאול שאלות כאלה בשרת? לא הבנתי?

אתה עדיין מתעלם מהעובדה שאתה אסרת דיבור על צהל ברחבי השרת בכל קונוטציה שהיא. אני אשמח אם תענה לי על זה.

הבנתי שמעכשיו אתה פשוט סתם זורק דברים לאוויר, מתעלם מהדברים הרלוונטיים והחשובים באמת, ועדיין בוחר לא להסביר מדוע אסור לשאול שאלות כמו "באיזה שנה נפטר יצחק רבין" או כל דמות מפורסמת אחרת, אשמח אם מישהו אובייקטיבי יכנס לסיפור הזה.
    נערך לאחרונה על ידי AshPELO; 19.07.2018 בשעה 16:09.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    שלום אשפלו,
    קראתי את כל הטענות גם שלך וגם של מנהל השרת Wolfy ,

חוץ מריבים וויכוחים שום דבר לא נוצר פה, בקיצור אתה ידוע בתור שחקן בעייתי בקהילה אולי אתה טוען שלא אבל אני ועוד רבים אחרים טוענים שכן.
    אתה נכנס לשרת בשביל מטרה אחת והיא להוציא את המיץ מהאדמינים שכל הזמן מתאמצים לטובת השרת כדיי שרק יצליח ויגדל.
    עזוב את זה שהאדמינים "מפחדים" להכנס לשרת רק בגלל שאתה נמצא שם.

עכשיו לשאלתך, למה אסור לשאול שאלות כאלה בשרת?
    כי שוב פעם אתה שואל אותם רק כדיי לעשות דווקא אתה כל הזמן חייב לעשות דווקא לכולם והיחס המזלזל שלך לא מתאים.
    תעשה לנו דווקא ותתחכם עם האדמינים אז אנחנו נחזיר לך בצורה אחרת שתגרום לך להפסיק ולהבין לאט לאט שאתה לא הולך בדרך הנכונה ותצטרך לקחת את עצמך בידיים ולהתחיל דרך חדשה, אני מאוד מעריך אנשים כאלה, אולי אתה לא תסכים איתי ותחשוב שאתה בן אדם טוב שלא צריך לשנות שום דבר, כי אתה עקשן ואתה לא שם לב למה שאתה גורם לשרת, אולי אנשים אוהבים את זה אבל יש גם את הצד השני שלא אוהב את זה.

כמה חוקים שעברת עליהם בזמן שהיית בשרת:

7. "אסור להתווכח עם אדמין על עונש שהוא נתן בשרת אלא להתלונן בפורום תלונות בצורה מסודרת."

10. "אסור לדבר על דת, פוליטיקה, או כל דבר אחר שגורם לויכוח ולהתססה בשרתים."

31. "בכל מצב שאינו מפורט בחוקים, ההחלטה תתקבל לראות עיני צוות הניהול."

מקווה שתבין מה שרשמתי ותפנים. אף אחד לא יחפש אותך או משהו סגנון אם תשנה תדרך שאיתה אתה מדבר בשרתים.

אפשר לנעול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    גם מנהל השרת וגם האינספקטור ענו לך כמו שצריך, מקווה שתבין ותשים לב להערות הללו לפעמים הבאות.
    ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי KingsMan; 19.07.2018 בשעה 16:42.
    קינגסמן, מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

הרשמה