תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    26.07.2017
    שם המשתמש המתלונן: ultimate
    שם האדמין: crazy player
    סיבת התלונה: פרוטקציות ומיוט שלא לצורך
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 17/6/18 בשעה שש
    הערות נוספות: היינו במפת הקורס אופיס והיה מישהו בשם raven שלחץ ונכנס בסוף כאשר הוא לא ראשון וקיבל באן לחצי שעה
    לאחר מכן שחקן בשם daniel #haganenet shel vgames עשה את אותו דבר רק שאיתו נכנס לבונוס עוד שחקן בשם s1mple
    האדמין לא נתן לdaniel באן מכיוון שאמר שהוא לא ראה מי לחץ כי הסתכל על s1mple לאחר שהבין שעשה טעות שאמר את זה כי אם הוא הסתכל על s1mple זה אומר ש daniel לחץ הוא נתן לי מיוט לצי שעה כדי שהנושא יעבור חלק בלי בלי לתת לdaniel באן מכיוון שאני אמרתי לו שזה פרוטקציות והסברתי לו שאם הוא מסתכל על אחד וראה שזה לא הוא אז זה מן הסתם השני
    דמו: nope
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2016
    עיר
    המרכז
    שלום ultimate,

בנוגע לפרוטקציות-
    במקרה הראשון (עם raven) האדמין ראה וידע בוודאות מי לחץ על הכפתור מאחר ונכנס לבונוס רק אדם אחד, כך שהוא יכל להביא לו עונש על מה שעשה.
    לעומת אותו מקרה, בפעם השנייה היו שני שחקנים שיכלו ללחוץ על הכפתור, לכן האדמין לא יכל לדעת בוודאות מי עשה זאת (הוא לא יכול לדעת כששחקן לוחץ E על הכפתור) ובמקרה זה הוא היה חייב להסתפק באזהרה.

בנושא המיוט שלך-
    לאחר שקרה המקרה שתיארת אתה אמרת לאדמין שהוא עשה "אביוזים" ו-"אפליות" מספר פעמים ולמרות שהוזהרת על ידי האדמין המשכת. כך למעשה לאדמין לא הייתה ברירה נוספת והוא היה חייב להביא לך מיוט על שהתגרת בו והתווכחת איתו על ההחלטה שעשה.
    !!!I'm Back BITCHES
    סגנית מנהל שרת ה- fun
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2017
    קודם כל תודה על המענה לגבי המיוט חבל שאין לי רקורד שיוכיח אחרת כי זה פשוט לא קרה..
    בנוסף אני אשמח שבפעם הבאה תקראי ותביני את מה שאני רושם
    כי כשאני רושם שיש 2 אנשים ואדמין מסתכל על אחד מהם ורואה שהוא לא עשה את המעשה זה יותר מברור שהשני עשה את המעשה ובמקרה הזה לחץ על הכפתור
    האדמין אמר שהוא מסתכל על s1mple ואם הוא היה עושה את זה הוא היה מקבל באן אם הוא לא קיבל באן זה אומר שהוא לא עשה את זה
    אם הוא לא עשה את זה ויש עוד מישהו אחד אז זה המישהו השני שבמקרה הזה הוא daniel זה מאוד לא מסובך להבנה
    בנוסף לזה האדמין היה עם daniel באותו זמן בטים ספיק מה שמראה שיש לו סיבה לעשות פרוטקציות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2016
    אשמח אם תתחבר לשם הטים ספיק לבירור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    השיחה נעשתה בטים ספיק והעניין טופל.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה