תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    20.09.2017
    שמי בשרת: Orel
    מתלונן על האדמין VISA

מה שקרה: נכנסתי לשרת ואז H2K ALON שינו תשם ל Orel לשם שלי ואז אמרתי לויזה והוא לא התייחס ביקשתי מספר פעמים להגיד להם שישנו תשם ואז הוא אמר לא יש תמספרים

עכשיו בוא נסדר רגע

ששמים שם של מישהו אחר אותו דבר זה משתנה אוטומטית

לדוגמה

יש תשם בשרת rob
    אם אני גם ישנה ל rob
    אז יצא לי [rob[1

זה אוטומטית בכל שרת וגם בקומפים בכל דבר אז אמרתי לו זה אוטומטית גם הדגמתי לו שינתי לשם שלו

ואז הוא אמר לי אוראל עוד פעם 1 אתה מספים תצאט אתה מקבל באן
    אבל אמרתי לו לא הספמתי כתבתי כמה הודעות והתלוננתי ואז הוא אמר לי תמשיך להתלונן

אבל התלוננתי לאדמין במקרה אתה שמתחזים אליי ואז הוא אמר לא אכפת לי

ולתן לי באן!!

עריכה: הוא העריך לי פאקינג את הבאן על זה שקיללתי אותו בסטים סטים לא קשור לשרתים איזה אדמין וואי

לתן לשעה עכשיו לשעתיים
    נערך לאחרונה על ידי orel412214; 17.07.2018 בשעה 05:00.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    .
    נערך לאחרונה על ידי ForEver-; 17.07.2018 בשעה 14:16.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    שלום אוראל לאחר בירור עם האדמין, לדבריו אתה הספמת את האדמין צ'אט בלי הפסקה למרות שהאדמין ביקש ממך להמתין מאחר והוא מטפל בבעיות נוספות שקורות בשרת באותו רגע.
    אתה בחרת להמשיך להספים את האדמין צ'אט ואיימת על האדמין שהוא ירד ושתפתח עליו תלונה בפורום, אתה ממש לא יכול לאיים בשרת על אף אחד בשום צורה ואת זה אתה חייב להפנים.
    תתחיל להתנהג כמו שחקן נורמלי ותקבל יחס נורמלי, האדמינים בשרת נותנים הכל מעצמם בשביל שהשרת הזה יצליח, מעבר למה שקרה באותו מקרה שנינו יודעים שאתה אוהב לדבר ולדבר הרבה אז אתה אמור להבין שמאוחר בלילה כשיש רק אדמין אחד יש לו פחות סבלנות לדברים כאלה.

בקיצור אוראל, תשנה את ההתנהגות שלך אם אתה רוצה שיתייחסו אליך בכבוד.

דרך אגב הבאן לא הוארך לשעתיים בגלל הקללות בסטים.

יום מצוין!

אפשר לנעול
    נערך לאחרונה על ידי -Wolfy-; 17.07.2018 בשעה 14:22.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    אתה התנהגת בצורה לא ראויה כאשר אדמין נמצא בשרת לבד בשעה מאוד מאוחרת בלילה למרות שהוא אמר שיטפל במקרה שלך לאחר שהוא יסיים לטפל במקרים האחרים. מקווה שההתנהגות שלך תשתנה ולגבי העניין של הקללות בסטים יטופל על ידי אבל אין סיבה שאתה תדבר ככה ותעשה את מה שעשית.
    ננעל.
    קינגסמן, מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

הרשמה