תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    10.01.2018
    שם משתמש machoke
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198380977074/
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=machoke#31580 קישור של הבאן
    שם האדמין etupe
    אני משחק בשרת role play ועושים עלינו טרגטים כל שנייה ואומרים לאדמינים האדמינים אומרים יש לך רקורד למרות שהם ליטרלי היו שם ואז קיבלתי באן ליום על זה שהרגתי שחקן שניסה לפרוץ לי לבית מבחוץ ואפילו לא איים שלפני חמש דקות הוא הביא לי מיוט לחצי שעה ועל שקר אוקי מודה שאני לא יודע חוקים הרבה במפורש בעל פה ואז דיברתי עם האדמין בפרטי הייתי עצבני מאוד אז טיפה קיללתי הוא ניסה טיפה להתחכם איתי והוא האריך לי את הבאן ליומיים.
    בנוסף זה ממש לא פייר שמוותרים לשחקנים חדשים שעושים את כל הטעיות האפשרויות ולא מקבלים באן היה לי 900 קאש והרגו אותי בלי סיבה התירוץ שלו אני חדש
    תאריך 16/7/18
    נערך לאחרונה על ידי login12; 16.07.2018 בשעה 17:26. סיבה: שכחתי לכתוב תאריך,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.10.2017
    אני איתו בגאנג וכשהוא הרג את השחקן לפני זה איימתי על אותו שחקן והוא לא זז!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.02.2018
    שלום,
    אני רוצה שנתחיל בזה שלא משנה מה קורה גם בזמן וויכוח לא מקללים גם אם אתה מאוד עצבני תשים לב לאיך שאתה מדבר לאותו אדם כי אחריי זה אתה מתפלא למה האריכו לך את הבאן.
    לגבי שחקנים חדשים: זה שחקן הינו חדש לא אומר שהוא לא מקבל באנים, שחקן שהוא חדש זה שחקן שלימדו אותו חוקים בסיסיים וכללים אך כמו שאתה יודע יש חוקים שצריך להיות בסיטואציה בשביל להבין את משמעות החוק.
    הבאנים של שחקנים חדשים לרוב מוקלים אם זה באנים על חוק שהם לא הבינו כמו שצריך או בעיה שהם יצרו בלי כוונה אך שחקנים חדשים שהסבירו להם חוקים והם מחליטים לשים פס על החוקים מקבלים באן לכן הטענה שלך ששחקנים חדשים לא מקבלים באן אינה נכונה.

הבאן מוצדק מכיוון שכאשר שחקן פורץ לביתך כשאתה לא נמצא בתוך הבית אתה מחוייב להזהיר את השחקן שפורץ אם תהרוג את השחקן ללא אזהרה זה FK.

לגביי הטרגט והחוקים: אשמח שתעבור על החוקים היטב כי כמו שרשמת אתה כנראה לא יודע את כל החוקים.
    אם הטרגט חוזר על עצמו תפנה אלי בבקשה בטיםספיק של הקהילה : ts.vgames.co.il:9601

אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי GunZila; 16.07.2018 בשעה 19:43.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה