תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    שם משתמש: TheBusinessFish
    קישור לסטים: https://steamcommunity.com/profiles/76561198138903867
    שם האדמין שנתן את הבאן: KingsMan
    סיבת הבאן: גורם לשחקנים לקבל באן על פרסום קהילות באישור suboofer
    תאריך: 15-7-18
    הערה נוספת: האדמין נכנס לסרבר ושאל מי פה פרסם קהילות ישראליות מתחרות או משהו כזה ואז משתמש אקראי שנשמע כמו ילד בן 10 אמר ש Mr Fish הוא זה שעשה את זה בוא נתחיל מזה שזה לא קרוב אפילו לשם שלי, ולמרות זאת האדמין החליט לקחת אותי לחקירה ושאל אותי אם הוא עשיתי את זה אמרתי לו שלא ושהילד הזה סתם האשים אותי למרות שהוא אפילו לא ידע לקרא תשם שלי באנגלית כמו שצריך אז כנראה שהוא לא יודע על מה הוא מדבר אבל בכל זאת אחרי כמה דקות הוא החליט לתת לי באן בלי שום הוכחה ושום סיבה ועוד באן לתמיד לפי דעתי זה לא הוגן שמעיפים בן אדם סתם ככה בלי שום סיבה ובלי שום הוכחות כנגדו בוויכוח של מילה שלי כנגד מילה של מישהו אחר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    אני אתן לך תשובה על כל מה שרשמת ואני אשאיר אחר כך את האשכול פתוח במידה ותרצה להגיב.
    אז ככה..... העניין התחיל כאשר שחקן חדש פנה אליי בטים ספיק בנוגע לכך שקיבל באן לחודש על פירסום קהילות מכיוון שרשם בצ'אט שם של קהילה לאחר ששחקן שאל אותה כיצד רושמים זוג מילים באנגלית (שם של קהילה מתחרה בסופו של דבר).
    לאחר בירור קצר 2 שחקנים שנכחו בשרת וראו את המקרה אמרו שזה אתה גרמת לשחקן החדש לקבל באן ולכן לקחתי אותך לשיחה לבדוק את המקרה בצורה הטובה ביותר. בשיחה אני ביררתי איתך את המקרה ולא איימתי עליך או האשמתי אותך בדבר ואף הסברתי לך את זה שאתה לא תקבל שום עונש ורק רציתי לבדוק האם אתה עשית את מה שקרה.
    אתה בחרת לשקר בשיחה ולשחק אותה תמים בכך שאתה לא עשית דבר ואתה חדש במשחק ולאחר בירור מעמיק יותר התגלה שנכח אדמין בשרת ושמע אותך אומר זאת, כך שלבסוף נתפסת כשקרן למרות שנתתי לך את האופצייה בשיחה לפני להודות במקרה ולקבל "עונש ממותק".
    אני מקווה שאתה תלמד לכך מהבאן הזה ואולי ,בתקווה, בעוד כמה חודשים תחזור לקהילה כשחקן איכותי יותר שמגיע להנות בשרת.
    מזכיר, משאיר את הדיון פתוח במידה ותרצה להגיב.
    קינגסמן, מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

קודם כל תודה על התגובה
    דבר שני כן יש לי מה להגיב, דבר ראשון אתה אומר שהעד היחיד שלך לא היה רק ילד בן 10 שלא יודע לקרא שמות באנגלית כמו שצריך אתה אומר שאדמין שמע אותי אותי אומר את זה ולכן קיבלתי באן, עכשיו אם באמת היה אדמין ששמע אותי אומר את זה נשמע הגיוני שהוא יעשה משהו בנידון ולא סתם יישב בשקט נכון?
    לפי דעתי אם באמת היה אדמין ששמע אותי עושה את זה הוא היה מעיף אותי משם על טיל ישר אבל לא, מסיבה כלשהיא הוא החליט להישאר בשקט בצללים ולא לעשות כלום בנידון לא נשמע לי הגיוני כל כך.
    לפי דעתי לי זה יותר נשמע כמו תירוץ לזה שקיבלתי באן סתם כי בסיטואציה הזו לא היה לך באמת מה לעשות כי זו הייתה סיטואציה של מילה שלי כנגד מילה של מישהו אחר ולאף אחד לא היה הוכחות שזה היה אני, אז פשוט היית צריך לעשות אן דן דינו וכנראה שאני יצאתי חסר המזל.
    אני חושב שפשוט ניסיתם לתפור פה סיפור שמצדיק את זה שהעיפו אותי לתמיד בלי שום סיבה ואם באמת היה לכם את הכלים לבדוק הייתם רואים שלפני שלושה ימים הייתה הפעם הראשונה שהתחברתי לשרת וגם שם שיחקתי לא יותר מחמש דקות ואתמול הייתה הפעם השנייה שלי בשרת ושיחקתי בערך כ 15 דקות עד שהואשמתי ככה שלא היה לי הרבה זמן ללמוד על זה שאסור לפרסם קהילות מתחרות ובטח שלא היה לי זמן ללמוד איך לגרום לאנשים אחרים לקבל באנים במקומי.
    בקיצור אני נלחם על זה שיורידו לי את הבאן רק בגלל הפרנציפ שהאשימו אותי סתם ככה וגם בגלל התקווה שאולי הדבר יגרור לשינוי קטן בקהילה שלכם כי לפי מה שאני ראיתי עד עכשיו המצב לא מזהיר לפי דעתי למרות שאני לא יכול להשוות לקהילות אחרות כי אינני מכיר אף אחת מהן.
    אז בבקשה תורידו לי את הבאן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    כבר עניתי לך על כל מה שרשמת והמשכת לחזור על אותן הטענות בנוסף לכך אתה ממשיך לשקר ובקהילה שלנו אין מקום לשקרנים כמוך!

שיהיה לך יום טוב.
    ננעל.
    קינגסמן, מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

הרשמה