תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    01.12.2017
    אני פתחתי את האשכול הזה כדי לשמוע את דעתיכם ואת ההצעות שלכם.
    BlueBlud

מנהל שרת הסארף קומבט

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

הצטרף בתאריך
    25.09.2017
    עיר
    אילת
    חייב

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    לדעתי כן אבל קשור איך זה ילך.
    1. אפשר לעשות שכל שחקן יעשה לעצמו רשימת שירים שיוכל לשמוע בעצמו ואף אחד אחר לא ישמע. שאגב אני בעד לגבי זה.
    2.לעשות שמדי פעם אדמינים יעשו וואט ומתוך רשימה של שירים ששחקנים יבחרו אז יבחר שיר אחד שיתנגן.

לדעתי הראשון הרבה יותר טוב או שאפילו אפשר לעשות את שניהם...

הצטרף בתאריך
    03.07.2017
    עיר
    מיתר
    נכתב במקור על ידי ForEver-
    לדעתי כן אבל קשור איך זה ילך.
    1. אפשר לעשות שכל שחקן יעשה לעצמו רשימת שירים שיוכל לשמוע בעצמו ואף אחד אחר לא ישמע. שאגב אני בעד לגבי זה.
    2.לעשות שמדי פעם אדמינים יעשו וואט ומתוך רשימה של שירים ששחקנים יבחרו אז יבחר שיר אחד שיתנגן.

לדעתי הראשון הרבה יותר טוב או שאפילו אפשר לעשות את שניהם...
    מסכים איתו
    3. שיהיה חדר של מוזיקה נפרד כמו האדמין טוק שיהיה בו מוזיקה

הצטרף בתאריך
    18.06.2017
    עיר
    תנחש
    1. יש שרתים כמו שרת הפאן שלאינספקטורים יש אפשרות לשים שירים ביוטיוב בשרת דרך איזשהיא מערכת תוסיפו את המערכת הזאת.
    2. תפתחו מין אשכול "תפקידים" רק למיוסיק שבו שחקנים ירשמו למה כדי לסמוך עליהם למה הם צריכים לשים שירים בשרת ותשימו להם גישות כמו מין dj.
    3. תרשמו חוקים מפורטים ל dj כלומר סוגי שירים , כמות שירים ביום, תנאים מסיומים (לדוגמה ה-dj יכול לשים שירים רק שיש אדמין בשרת) וכו...
    4. תעשו פקודות במערכת לנוחות השחקנים לדוגמה: עוצמת קול, האם לנגן את השיר או לא וכו...

זוהי דעתי ואני חושב שהמערכת תוסיף הרבה לשרת אני אשמח עם תרשמו לי מה דעתכם על מה שכתבתי
    https://steamcommunity.com/id/memayselfi/ - זה הסטים שלי עם אתם רוצים לדבר איתי לפירוט רחב יותר על המערכת

הרשמה