תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    26.11.2016
    שם המשתמש המתלונן: ItamarCohen

שם האדמין: visa

סיבת התלונה: שיחקתי היום בשרת הג'ייל במפה lego. לאחר זמן רב במפה המפה התחילה להימאס על הרבה אנשים אז ביקשתי מכמה אנשים לעשות rtv ב pms ואחרי זה פעם אחת אמרתי במיק שחסר 4 לארטיוי אז האדמין הזהיר אותי ואמר שפעם הבאה אקבל מיוט (עד לפה הכל טוב) לאחר מכן הגעתי לאלאר בדיוק שעשו ארטיוי והמפה הראשונה בארטיוי הייתה Campus אז אמרתי במיק יששש קמפוס (מתוך שמחה ולא בכוונה של תבחרו קמפוס או משהו) האדמין (visa) שם לי מיוט ל15 דקות משהו שלא ניראה לי נכון ולאחר מכן שעברנו מפה ביקשתי ממנו להעביר אותי לאדמין טוק כדי להסביר לו על המקרה אך הוא לא הסכים (למרות שהיה עוד אדמינים בשרת) ואפילו כמה משחקני השרת ניסו להסביר לו את הסיטואציה אך הוא לא הסכים להוריד. לאחר שכבר סגרנו את הנושא הוא הוריד לשחקן בשרת את הגאג שהיה לו לאותה כמות זמן כמו המיוט שלי (לפני שהגאג נגמר) אז ביקשתי גם הורדה למיוט שלי אך הוא לא הסכים ואמר שלשחקן האחר נשאר קצת זמן לגאג אך גם למיוט שלי נשאר רק 4 דקות... זה סוג של פרוטקציה אבל את זה אני לא אשפוט כי אני רק שחקן בשרת...
    לאחר מכן נשאר סיטי אחד חי והוא היה אפקיי לכמה דקות אבל האדמין הביא עליו גוסטינג ואמר לטרור לאן ללכת כדי שיהרגו אותו (למרות שיכל לעשות סליי או קיק) וזה סוג של פארם לרונים...

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 15/07/18 בין השעות 12:30-12:50 בערך

הערות נוספות: אני אשמח אם יענו לי ויטפלו במקרה. תודה מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    טופל בטים ספיק.
    אין שום בסיס לתלונה והמיוט מוצדק.
    ננעל.
    קינגסמן מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

הרשמה