תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 1 מ 1
    הצטרף בתאריך
    16.03.2018
    שלום לכל שחקני וחברי קהילת CS:GO של קהילת Vgames.
    קוראים לי אסף-Ronald ואני הוא מנהל שרת הסארף טיימר Surf Timer.
    ואני מזמין אתכם וממליץ לכם להיכנס לשרת שהוא אחד השרתים הטובים, שבו אנשים תמיד צוחקים, מדברים ,משחקים ובעיקר גולשים!!!!

השרת הוא בעל מערכת המאפשרת לך לבצע סארף (לגלוש) במפות המותאמות לכך, איך בעיקר להקל ולהרגיע ולתת לך את האפשרות להפסיק לעשות את מה שאתה עושה ולהירגע לשמוע מוזיקה ועוד.

בשרת ישנן כמה פקודות בסיסיות שאתם צריכים לדעת:

r r/
    פקודה זו מחזירה אתכם להתחלת המפה.

stuck/

פקודה זו מחזירה לתחילת הStage- השלב עצמו ולא להתחלת המפה!! (אם המפה היא Linear אתם תוחזרו לתחילת המפה).

rank/

פקודה זו מראה לכם את כמות הנקודות שצברתם ומקומכם בשרת מכל האנשים המשחקים בשרת.(בשביל להשיג נקודות אתם צריכים לעבור מפות ככל שהזמן יותר טוב ככה תקבלו יותר נקודות וככל שתשיגו יותר נקודות ככה הרמה שלכם בשרת תהיה יותר טובה).

maptop/

פקודה זו מאפשרת לכם לראות מי הם השחקנים עם הזמן הכי גבוה במפה, מראה גם מי הם השחקנים שביצעו את הבונוסים במפות בזמן הכי קצר שנעשה וגם מראה מי הם השחקנים שביצעו את כל השלבים (סטיגיים) בזמן הכי קצר שנעשה.

spec/
    פקודה זו מאפשרת לכם לצפות בשחקנים המשחקים בשרת ומנסים לעבור את המפה בנוסף הפקודה מאפשרת לכם לראות את הבוטים של השחקנים שעשו את המפה בזמן הכי קצר.

replay/
    פקודה זו מאפשרת לכם לצפות בBot המציג לכם איך לעשות את המפה עצמה, את הבונוסים שלה ואף גם את השלבים עצמם (stage).

challenge/
    פקודה זו מאפשרת לכם לאתגר את אחד השחקנים הנמצאים בשרת למירוץ שבו אתם צריכים לסיים את המפה, מי שמסיים ראשון מקבל כמות כסף שהוחלטה על ידי שני השחקנים.

cash/
    פקודה זו מראה לכם את כמות הכסף שיש לכם ועם הכסף אתם יכולים לקנות כל מיני תוספים לדמות שלכם בשרתים של הקהילה.

shop/
    פקודה זו פותחת לכם את התפריט של החנות בשרת ובחנות אתם יכולים לקנות תוספים מגניבים לשחקן שלכם בנוסף הדברים שאתם קונים מוצגים גם בשרתים נוספים בקהילה .

maptime/
    פקודה זו מראה לכם כמה זמן המפה הנוכחית נמצאת.

admins/
    פקודה זו מראה לכם את האדמינים המחוברים ונמצאים בשרת.

gamble/
    פקודה זו מאפשרת לכם להמר את הכסף שברשותכם ובכך להכפילו או להפסידו.

jackpot/
    פקודה זו מאפשרת לכם להכניס כמות מסוימת של כסף לקופה של כל שחקני השרת שלאחר כמות זמן יוכרז מנצח רנדומלי שיזכה בכל הכסף הנמצא בקופה.

אני מזמין אתכם להיכנס לשרת ולחוות את החוויה של הסארף טיימר!!!

IP:82.81.169.184:27010

אי ידיעת החוקים אינה פוטרת מעונש!

אם יש לכם שאלה, בעיה, תלונה, רעיון או כל דבר שקשור לשרת,
    אתם מוזמנים לפנות אליי או לסגן שלי ליחאי בסטים.

אסף- Ronald -מנהל שרת הסארף טיימר
    https://steamcommunity.com/id/RonalDdD/

ליחאי - Lihai- סגן מנהל שרת הסארף טיימר
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198163135046/

נערך לאחרונה על ידי KingsMan; 15.07.2018 בשעה 01:20.

הרשמה