תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.07.2018
    ם המשתמש המתלונן: (לדוגמא: X)
    Dr.nargila
    שם האדמין: (לדוגמא: Y)
    carrystyles (vadimo)
    סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)
    ה"אדמין" לאחר שלוש מקרים שלי ועוד מקרה של מישהו בשרת על מישהו בשם fishy בגלל פריקיל, הוא נתן לו כל פעם אזהרה במקום באן לשעה כמו שצריך, כל פעם הוא תירץ בגם אתה עשית משהו רע אז אני אתן לשניכם אזהרה, בסוף נכנסה עוד מישהי לסיטי עשתה לכולם אביוז ותפסה את כולם באוויר עם הרימום והסכין ואותו בחור היה עו"ד והחליט שהוא עוזר לה בכך שהוא יורה בנו, הרג אותי שלוש פעמים "בטעות" שפעמיים מתוכן נתן שני טאפים לראש
    בסוף ה"אדמין" החליט לראות סרטון (מהסוף שלו לפי מה שהוא סיפר לי שהוא ראה) ולא לעשות כלום לשני האחרים אבל לי לתת באן. אחרי המון ניסיונות של להסביר לי ולהסביר לו למה זה לא מוצדק התייאשתי ואמרתי לו שייתן לי כבר את הבאן אז ייצאתי והתלוננתי פה. מקווה שבאמת יעשו להם משהו וגם לאדמין. ולא שיעשו לו אזהרה.
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017)
    13.07.18 (4 בבוקר)
    הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)
    היו לפחות חמישה עדים שגם העידו במקרה לאדמין והסבירו לו את הסיטואציה אבל הוא התעלם ונתן לו אזהרה.
    כמובן שזאת זנכנסה לסיטי לא איחרה לקלל אותי גם אבל כנראה שמותר לקלל בשרת של ויגיימס אלא אם כן האדמין שומע אותי מקלל (מה שלא קרה).
    דמו: (אם יש)
    אין.

נערך לאחרונה על ידי drnargila; 13.07.2018 בשעה 05:45.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    היי, אשמח אם תשלח לי את הרקורד או הסרטון שדיברת עליו כאשר הראתם אותו לאדמין.
    קינגסמן מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.07.2018
    הבעיה היא שלא אני שלחתי את הסרטון אני חשבתי שיש לי את התוכנה של העשר דקות האחרונות אבל היא לא עבדה. הסיטי שלחה לו והוא סיפר לי מה הוא ראה אז הבנתי שזה מהסוף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    אשמח אם תבוא ביום יומיים הקרובים לשרת הטים ספיק של הקהילה לשיחה בנוגע לזה. ts.vgames.co.il:9601
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.07.2018
    אנסה בראשון הקרוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    טופל בטים ספיק.
    ננעל.
    שתף ב-Google+