תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    13.02.2018
    שם המשתמש המתלונן: (לדוגמא: Tal177)

שם האדמין: (לדוגמא: Gal)

סיבת התלונה: (אוקיי סיבת התלונה היא האדמין בבקסטב די בא מולי נייף האדמין גל אני הרגתי את אותו אדמין מבלי להיצמד לקיר או כל דבר אחר (יש עד ראייה נוגטסו שהיה מולי וראה אותו) האדמין המכונה גל ידוע כבר באשכול הקודם שפתחתי במקום לא טוב בלנצל את הכוח שלו (עליי ורק עליי)הוכיח שוב כמה לא כדי לתת לאנשים שדוחפים אישי לציבורי אישי TS סטים וכו ציבורי שרת הגייל וכו לכדי מה שניקרה "אביוז" אותו האדמין אחרי שהרגתי אותו מזכיר שוב מבלי להפר את אחד החוקים כגון להיצמד לקיר שוב עד ראייה היה מולי וראה מזכיר נוגטסו שלא ניצמדתי לקיר אותו האדמין גל נתן לי סליי אמר שניצמדתי לקיר למרות שאמרו לו שלא ולאחר שנייה יצא מהשרת כי הוא ידע שזה לא נכון)

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 11/07/2018)

הערות נוספות: (מה שהוזכ כבר קודם האדמין שונא אותי ביגלל סיבות אישיות ומנצל את כוחו בגייל לתת לי עונשים כי הוא יודע שאני ממש אוהב את הגייל והוא חטף מה שניקרה רייג' שהרגתי אותו והחליט לתת לי סליי בלי סיבה השמח מאוד אם לאנשים כאלה שלא מפרידים בין מקצועי לפרטי לא יהיו גישות לעשות דברים כאלה תודה ויום טוב (

דמו: (אם יש)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    שלום טל,
    לאחר בירור עם האדמין, האדמין טוען שכן ניצמדת לקיר.
    בגלל שאין לך איך לאמת את דבריך, אצטרך לבקש ממך להתחיל לעשות רקורדים כי אתה טוען שהאדמין עושה עליך Target .
    כמובן שגם שוחחתי עם האדמין בנושא וגם אם לא היה Target מכל סוג שהוא, הוא יפסק.

אפשר לנעול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    ננעל
    שתף ב-Google+

הרשמה