תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  05.06.2018
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  82
  הגיע הזמן שנדבר על זה, אני רוצה לדבר אתכם על המפה ba_jail_electric_rebel שבשרת הגייל .

  המפה לדעתי ולדעת עוד מלא שחקנים משחקים בסרבר הורסת את החווית המשחק, המפה משוחקת מינימום 4 פעמים ביום במשך שעה פלוס.

  נתחיל מזה שהיא הורסת את כל הקטע של הגייל, המון תאי מרד, לסיטי אין שום אפשרות להחזיק את הטרור כמו בכל מפה אחרת נורמלית.

  כל הקטע של הגייל זה סיטי משחק עם טרור נותן פקודות ובסוף מגיעים לlr, כן מדי פעם מורדים 2 או 3 שחקנים ומשאירים לסיטי סיכויים גבוהים לlr נורמלי אבל במפה הזו 90% מהשחקנים שמשחקים במפה מורדים מה שהופך את הגייל לשרת שהוא כל המטרה שלו להרוג.

  אני ממשיך לזה שבמפה הזאת אין משחקים חוץ מכדורגל וכדורסל (בלי להחשיב lr zone), מה שגורם לזה שאם בסופו של דבר הסיטי הורג את כל המורדים משחקים או games או אחרון שמגיב עד לlr (ומדי פעם gun toss).

  המפה מוציאה הרבה שחקנים מהשרת כשהיא משוחקת 4-5 פעמים ביום, המפה גורמת לשרת לאבד את הקטע של הJailBreak, המפה בנוסף מגיעה מהר יותר לdays כשיש כל כך הרבה days זה הופך את הסרבר ל"כיאילו" שרת ל"fun" בזמן שאתה רוצה לשחק Jailbreak.

  והגיע הזמן שהשרת יהנה ממפות אחרות שהן לא "Rebel".

  אני מקווה שתקראו ותשקלו את דעתי.
  מודה לכם.
  נערך לאחרונה על ידי nurc; 11.07.2018 בשעה 02:08.


  האיש והזקן

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  25.06.2015
  עיר
  אשקלון
  הודעות
  36
  צודק במאה אחוז! מפה חרושה מאוד ולא כיפית.

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  09.07.2018
  הודעות
  63
  אתה באמת צודק אבל אני רוצהב לתקן שהמפה משוחקת איזה 9 פעמים ביום וגם המפה הזאת להיא למשחקים ועכשיו היא הפכה למפת מרידות

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  11.09.2016
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  16
  צודק המפה חרושה!!! וכבר משעממת למרות שכל הקטע שלה הוא להיות מלאה באקשן.

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  25.06.2015
  עיר
  אשקלון
  הודעות
  36
  נכתב במקור על ידי dan1el8688
  אתה באמת צודק אבל אני רוצהב לתקן שהמפה משוחקת איזה 9 פעמים ביום וגם המפה הזאת להיא למשחקים ועכשיו היא הפכה למפת מרידות
  היא תמיד הייתה מפה למרידות rebel=למרוד.

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  17.02.2018
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  47
  מסכים עם כל מה שאמרת

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  20.12.2016
  עיר
  טבריה
  הודעות
  32
  מסכים איתו! במפה אין משחקים כמעט בכלל מה שהופך את המפה לפחות מהנה לדעתי הוא צודק

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  01.05.2018
  הודעות
  20
  מצד אחד אני מסכים איתך לגבי מה שכתבת
  אך מצד שני זו מפה מאוד משוחקת ואנשים אוהבים אותה ואמנם להיות שם סיטי זה מרגיז וכולם רוצים למרוד כי לסיטי אין משחקים כיפים לשחק
  אני חושב שאולי להעריך את המספר מפות שבריכנטלי פלייד ואחרי שהמפה משוחקת שעה לעשות cm בנוסף אולי להוסיף עוד אפשרויות משחק לסיטי הדומים לגיימס כדי ליצור גיוון

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  13.08.2017
  הודעות
  93
  תשים vote
  ברוכים הבאים לחתימה של יניב
  פה הכל מגניב
  תודה שצפיתם.
  אני גבר טיל


 10. #10
  הצטרף בתאריך
  06.12.2017
  הודעות
  38
  מסכים מפה חרושה ולא כיפית.

  שים vote

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  25.05.2017
  עיר
  מודיעין
  הודעות
  614
  שלום Nur וגם לכל המגיבים הנוספים שחיזקו אותו,

  אני יענה על כל דבר דבר שרשמת ויסכם קצת וציג את הדעה שלי בתור שחקן ג'ייל וגם בתור מישהו שהוא חלק מהנהלת הג'ייל כרגע.

  "המפה לדעתי ולדעת עוד מלא שחקנים משחקים בסרבר הורסת את החווית המשחק, המפה משוחקת מינימום 4 פעמים ביום במשך שעה פלוס."

  אני אומר את זה להרבה אנשים לא רק לך, לכל מפה יש "קהילת" שחקנים שאוהבת את אותה מפה. עצם זה שבחרו אותה 4 פעמים ביום זה כבר מוכיח שאנשים אוהבים אותה, אני אתייחס להריסת חווית המשחק בפסקה הבאה.

  "נתחיל מזה שהיא הורסת את כל הקטע של הגייל, המון תאי מרד, לסיטי אין שום אפשרות להחזיק את הטרור כמו בכל מפה אחרת נורמלית."

  אתייחס למשפט הראשון, "נתחיל מזה שהיא הורסת את כל הקטע של הגייל", חלק מהמשחק בשרת JailBreak זה מרד, יש מפות שעושות חיים קלים לטרור שמורדים ויש שלא. אתייחס גם למשפט האחרון שסגרת איתו תנושא הזה, "לסיטי אין שום אפשרות להחזיק את הטרור כמו בכל מפה אחרת נורמלית", סיטי טוב מצליח להחזיק במפה הזאת, בתקופה שאני שחקתי קצת יותר אז אפילו הצלחתי לסיים סיטי של 5-0 נגד 20 ומשהו טרור שזה בערך הממוצע.

  "כל הקטע של הגייל זה סיטי משחק עם טרור נותן פקודות ובסוף מגיעים לlr, כן מדי פעם מורדים 2 או 3 שחקנים ומשאירים לסיטי סיכויים גבוהים לlr נורמלי אבל במפה הזו 90% מהשחקנים שמשחקים במפה מורדים מה שהופך את הגייל לשרת שהוא כל המטרה שלו להרוג."

  שוב פעם זה לא החלטה שלך כסיטי מי ימרוד וכמה ימרדו, זה החלטה של הטרור שמחליט בעצמו אם הוא מעדיף למרוד או לשחק איתכם הסיטי ובמקרה של הסיטי שכרגע כל הזמן משחקים בשרת אז אני מבין אותו למה הוא רוצה למרוד כי הסיטי שכרגע משחקים בשרת לא משחקים משחקים שייתנו לו סיבה בכלל לא למרוד ולהיות "ילד אלאר"ועזוב את זה שגם אלה שלא מורדים אז הסיטי מחפשים אותם על קטנות כדיי להרוס להם ראונד שלם למרות שלא מרדו!


  "אני ממשיך לזה שבמפה הזאת אין משחקים חוץ מכדורגל וכדורסל (בלי להחשיב lr zone), מה שגורם לזה שאם בסופו של דבר הסיטי הורג את כל המורדים משחקים או games או אחרון שמגיב עד לlr (ומדי פעם gun toss)."

  זה הדבר היחידי שאני יכול להסכים איתך, למרות שאפשר גם לשחק משחקים אחרים נגיד שאלונים או רמזור או כל דבר שלא מצריך מקום מסויים במפה.

  "המפה מוציאה הרבה שחקנים מהשרת כשהיא משוחקת 4-5 פעמים ביום, המפה גורמת לשרת לאבד את הקטע של הJailBreak, המפה בנוסף מגיעה מהר יותר לdays כשיש כל כך הרבה days זה הופך את הסרבר ל"כיאילו" שרת ל"fun" בזמן שאתה רוצה לשחק Jailbreak."

  עצם זה שהיא משוחקת 4-5 פעמים ביום מוכיח שהשחקנים רוצים את המפה ורוב השחקנים בשרת כן אוהבים אותה, כמו שהסברתי מקודם יש קהילת שחקנים לכל מפה ומפה ואין מה לעשות יש מפות שאתה יכול לאהוב ואני לא. לאבד את הקטע של JailBreak היא לא גורמת, מי שכן גורם זה הסיטי עצמם שלא יודעים לשחק יסטי ורק מחפשים להרוג להרוג להרוג.

  לסיכום, המפה לצערי לא תרד מהשרת עקב זה שהמפה משוחקת ויש קהילה מאוד גדולה של שחקנים שכן אוהבים אותה, עצה בשבילך אם אתה רוצה לשחק מפה אחרת ואתה רואה שעכשיו יש רבל. יש פקודה שמאוד מוכרת בשרת שאתה רושם אותה אז זה יוצר VoteMap, זאת הפקודה: rtv.

  אם עוד מישהו רוצה תשובה על משהו שלא עניתי עליו יכול לרשום פה בתגובות למטה כי מי שפתח את הדיון פתח אותו כדיון רגיל שנועד ששחקנים אחרים ישתפו את דעתם בנושא ולא פתח את הדיון בתת פורום תלונות ועזרה לפי הטופס המתאים.
  נערך לאחרונה על ידי ForEver-; 11.07.2018 בשעה 10:45.


 12. #12
  הצטרף בתאריך
  30.11.2010
  עיר
  נתניה
  הודעות
  481
  גם בתקופה שלי המפה הייתה בלתי נסבלת.
  אני כבר לא משחק בג'ייל כבר מספר שנים אבל מכיר את המפה טוב לצערי.
  אני אישית תמיד לא סבלתי את המפה מהסיבה שזאת מפת טרור מטורפת.
  תמיד יש לך לאן לברוח ונדיר שהיה ראונד שמישהו לא הצליח למרוד ולהרוג את כל השומרים.

  אבל אין מה לעשות, אם שחקנים אוהבים אותה אז אי אפשר להתווכח עם זה.
  אולי אפשר להגביל אותה או משהו בסגנון אבל אני מאמין שזה נתון להחלטת מנהל השרת.
  וכמו ש-Forgezer אמר כנראה שהיא לא תרד.

  מה שאתה יכול לעשות כדי להרחיק את המפה טיפה זה לעשות nominate למפה אחרת לפני כדי שרבל לא תיהיה מספר 1.
  זה די ידוע ש לפחות 70% מהשחקנים בכל השרתים לוחצים על 1.(נבדק בשטח)


 13. #13
  הצטרף בתאריך
  05.06.2018
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  82
  "אני אומר את זה להרבה אנשים לא רק לך, לכל מפה יש "קהילת" שחקנים שאוהבת את אותה מפה. עצם זה שבחרו אותה 4 פעמים ביום זה כבר מוכיח שאנשים אוהבים אותה, אני אתייחס להריסת חווית המשחק בפסקה הבאה."

  אתה צודק שיש קבוצת שחקנים שאוהבים את המפה, המפה היא מהנה מדי פעם אבל כשאתה משחק כמה שעות ביום בשרת ובוחרים את המפה לפחות 4 פעמים ביום זה פוגע בחווית המשחק.
  אני חושב שאם המפה לא הייתה משוחקת כל כך הרבה פעמים ביום לא הייתה לי הבעיה גם לשחק בה מדי פעם ואפילו להינות ממנה, אבל שוב המפה נבחרת יותר מ4 פעמים ביום ופוגע לי ולעוד המון שחקנים בחווית המשחק.


  "אתייחס למשפט הראשון, "נתחיל מזה שהיא הורסת את כל הקטע של הגייל", חלק מהמשחק בשרת JailBreak זה מרד, יש מפות שעושות חיים קלים לטרור שמורדים ויש שלא. אתייחס גם למשפט האחרון שסגרת איתו תנושא הזה, "לסיטי אין שום אפשרות להחזיק את הטרור כמו בכל מפה אחרת נורמלית", סיטי טוב מצליח להחזיק במפה הזאת, בתקופה שאני שחקתי קצת יותר אז אפילו הצלחתי לסיים סיטי של 5-0 נגד 20 ומשהו טרור שזה בערך הממוצע."

  אתה צודק שחלק מכל הקטע של שרת הגייל זה מרד, בנוסף יש הרבה מפות שגם עושות חיים קלים לטרור קח לדוגמא המפה "אובמה", אבל למרות שחצי מהטרור מורדים ב"אובמה" הסיטי עדיין יכול לנהל ראונד רגיל עם משחקים מהנים ומרובים לטרור ואפשרות גבוהה להגיע לlr

  "שוב פעם זה לא החלטה שלך כסיטי מי ימרוד וכמה ימרדו, זה החלטה של הטרור שמחליט בעצמו אם הוא מעדיף למרוד או לשחק איתכם הסיטי ובמקרה של הסיטי שכרגע כל הזמן משחקים בשרת אז אני מבין אותו למה הוא רוצה למרוד כי הסיטי שכרגע משחקים בשרת לא משחקים משחקים שייתנו לו סיבה בכלל לא למרוד ולהיות "ילד אלאר"ועזוב את זה שגם אלה שלא מורדים אז הסיטי מחפשים אותם על קטנות כדיי להרוס להם ראונד שלם למרות שלא מרדו!"

  בוודאי שאני לא מחליט כמה ימרדו, בדרך כלל במפה רגילה מורדים בערך 3 עד 6 שאין בעיה עם זה סיטי אחד יכול לשחק עם הטרור וכל השאר מחפשים את המורדים, בנוסף אלו שלא מורדים צריכים לחכות כמעט ראונד שלם בשביל שהסיטי יהרוג את כל המורדים או ההפך.

  "זה הדבר היחידי שאני יכול להסכים איתך, למרות שאפשר גם לשחק משחקים אחרים נגיד שאלונים או רמזור או כל דבר שלא מצריך מקום מסויים במפה."

  אפשר לשחק משחקים כמו שאלונים, רמזור, אבל עד שהסיטי הורג את כל הטרור לא נשאר זמן כמעט לשחק איתם (מכיוון שיש בנוסף lr).

  "עצם זה שהיא משוחקת 4-5 פעמים ביום מוכיח שהשחקנים רוצים את המפה ורוב השחקנים בשרת כן אוהבים אותה, כמו שהסברתי מקודם יש קהילת שחקנים לכל מפה ומפה ואין מה לעשות יש מפות שאתה יכול לאהוב ואני לא. לאבד את הקטע של JailBreak היא לא גורמת, מי שכן גורם זה הסיטי עצמם שלא יודעים לשחק סיטי ורק מחפשים להרוג להרוג להרוג."

  רוב השחקנים בשרת חושבים אך ורק על רונים.
  תסכים איתי שבגייל הישן יותר היו המון אבל המון מפות שכמעט לא היה מצב שמפה לא הייתה נחרשת ומשוחקת יותר מדי פעמים ביום.
  לדעתך היא לא מאבדת את הקטע של הגיילברייק, מכבד את דעתך, אבל כשמתחיל ראונד חדש וישר שחקנים משתגרים לנישקייה ומנסים להרוג אותך ולפעמים מצליחים רק כשאתה מקבל respawn, וכשחצי שרת מורד עוד לפני שאתה אומר חוקים או פותח תאים לדעתי זה כן הורס את הקטע של הגייל ברייק, כל אחד ודעתו.

  "לסיכום, המפה לצערי לא תרד מהשרת עקב זה שהמפה משוחקת ויש קהילה מאוד גדולה של שחקנים שכן אוהבים אותה, עצה בשבילך אם אתה רוצה לשחק מפה אחרת ואתה רואה שעכשיו יש רבל. יש פקודה שמאוד מוכרת בשרת שאתה רושם אותה אז זה יוצר VoteMap, זאת הפקודה: rtv."

  אם היא לא תרד מהשרת כי יש קהילת שחקנים שאוהבים אותה אין לי שום בעיה אם זה המפה עושה להם טוב המפה, אבל אני מבקש מהצוות, לגרום לזה שמפה (כל מפה שהיא) לא תשוחק יותר מפעמיים ויותר ולנסות להתחשב בנו "קהילת השחקנים שלא אוהבים את המפה" ולא מרגישים במפה שום הנאה כל שהיא, אין לי שום בעיה גם אם יצא חוק להחליף מפה שמשוחקת יותר מפעמיים ביום אני אשמח שתתחשבו בנו השחקנים שלא אוהבים את המפה.
  יש חוק שאם המפה משוחקת יותר מדי זמן או מרוקנת את השרת מותר לאדמין להחליף אותה, החוק לא תמיד עוזר המפה תמיד מוחלפת אחרי שעה לפחות.

  תודה שהקדשת זמן מזמנך אשמח אם תעשו משהו בנושא ותתחשבו בנו השחקנים כמו תמיד.

  האיש והזקן

 14. #14
  הצטרף בתאריך
  25.05.2017
  עיר
  מודיעין
  הודעות
  614
  אנחנו נעשה דיון בעתיד על הנושא של המפות, לא מבטיח כלום.
  כרגע זה נשאר איך שזה ונראה מה עושים עם זה לאחר הדיון עם הצוות של השרת.


 15. #15
  הצטרף בתאריך
  14.02.2018
  הודעות
  50
  אוקיי אז לפי דעתי אני לא יודע איך לצטט מה שאנשים אחרים אמרו כי אני לא יודע אבל אני רוצה להתייחס למה שאמרת שהמפה "
  כל הקטע של הגייל זה סיטי משחק עם טרור נותן פקודות ובסוף מגיעים לlr, כן מדי פעם מורדים 2 או 3 שחקנים ומשאירים לסיטי סיכויים גבוהים לlr נורמלי אבל במפה הזו 90% מהשחקנים שמשחקים במפה מורדים מה שהופך את הגייל לשרת שהוא כל המטרה שלו להרוג." אתה יודע שיש את האפשרות גם לא למרוד זה שאנשים בוחרים למרוד זה כניראה כי זה כיף להם וזה לא קשור למפה אני בתור משהו שמורד כמעט כל מפה לכל סיטי אני מצליח למרוד בכל מפה רוב הפעמים גם הורג הרבה סיטי לאב דווקא ברייבל ואני ממש אבל ממש אוהב את המפה הזאת זאת המפה השנייה האהובה עליי אחרי כלאוד כמובן ואני ממש נהנה לשחק בא כי אני כמו שכבר אמרתי בן אדם מורד. ונעבור לדבר הבא שרשמת." אני ממשיך לזה שבמפה הזאת אין משחקים חוץ מכדורגל וכדורסל (בלי להחשיב lr zone), מה שגורם לזה שאם בסופו של דבר הסיטי הורג את כל המורדים משחקים או games או אחרון שמגיב עד לlr (ומדי פעם gun toss). " אז אוקיי זה ממש לא נכון במפה הזאת יש מלא משחקים בין עם זה מה שאמרת ובין עם זה לשחק קצת יחד עם האדמין (פקודות של אדמין) כמו לתת להם AK_47 ב מלא חיים בסאונה או תחרות בישולים ו S4S ועוד כמה משחקים שאפשר פשוט להמציא אז לפי דעתי בתור בן אדם שחולה על המפה הזאת וזה כיף לו למרוד לסיטי אני חושב שצריך להשאיר את המפה הזאת וכמו שפור אבר אמר אם המפה משוחקת מלא פעמים ביום זה אומר משהו לא? אז קיצר אני חושב שרייבל מפה טובה שאפשר גם לא למרוד במפה ולעשות דברים אחרים וכאן כאילו ניגמר תודה ויום טוב D:

 16. #16
  הצטרף בתאריך
  09.08.2015
  הודעות
  6
  מסכים עם זה שהמפה חרושה מדי אבל אני חושב שלהוריד זה לא הפתרון. הקונספט של ג'ייל זה לא בעיקר LR או בעיקר מרד, לכל אחד יש את הסגנון שלו. כדי לפתור את זה שכל בן אדם שני מורד צריך תכלס לתת לטרור סיבה לא למרוד, כשיש סיטי שהורג אותך על השטות הכי קטנה תכלס אתה תמרוד לו וזה כבר לא משנה טוב במשחק או לא, וכשפעם ב יש את הסיטי הזה שעושה משהו כיף גם אלה שמורדים כל ראונד יזרמו איתו. לגבי זה שרבל "פרוצה" מדי זה לא כזה נכון, עם שימוש בבומבס ומיקום נכון של הסיטי זה לא בעיה, קשה עם הסיטי לא יודעים מה הם עושים או לא מתפקדים ביחד. הבעיה האמיתית היא שוב פעם במשחקים וכאן תכלס זה רק היצירתיות של הסיטי שיכולה לפטור את זה. אשמח לראות את המפה פחות אבל להוריד אותה לגמרי זה לא הפתרון. אין מה לעשות כמו שיש מפות שבהן המרד היחיד זה לקפוץ על סיטי עם סכין יש גם מפות כמו רבל. בנוסף לדעתי מה שצריך לעשות זה להוסיף עוד מפות (שכבר הוכחו כטובות) כמו clouds4, pyramids וגם לדחוף טיפה למעלה את המפות הטובות שקיימות ולא נוגעים בהן. זה ברור שלכל קהילה יש את הפייבוריט מאפס אבל זה בסופו של דבר נהיה פייבוריט כי אנשים מתחילים להכיר אותן.

 17. #17
  הצטרף בתאריך
  17.06.2017
  הודעות
  61
  אני לא מצליח להבין את כולכם, רבל זאת מפה מדהימה, כדוגמה בעזרת המפה הזאת אנחנו באמת יודעים מה הסקילים של שחקנים וכך ניתן לדעת להבדיל בין שחקנים בשרת. סיטי טוב באמת במפה רבל יכול לעשות בקלות 5-0. זה הכל תלוי בסקילים של הסיטי אני לא מבין מה הבעיה גם, בסך הכל כל מה שצריך זה לדעת לבחור סיטי במקום תמיד את החברים שלך, פעם, לפני הרונים, סיטי היה נבחר לפי סקילים (לפחות בתקופה שלי שזה לפני שנתיים עד ארבע שנים).
  ניתן להבחין כי עם הזמן הרונים שינו לא רק את כמות החיים והדמג שלכם אלא גם את מעמד הכוחות והחברה של שרת הג'ייל. והדוגמה הכי טובה לכך היא שלפני הרונים מי שהיה הכי טוב היה נבחר הכי הרבה לסיטי, היום אני לא רואה את זה קורה כמעט בכלל, היום בשביל ליצור מעמד חברתי גבוהה בג'ייל עליך להיות כחלק מקבוצה של חברים, במידה ואתה לא חלק מהדברים האלו הסיכוי שיבחרו אותך לסיטי פחות סביר.

  לסיכום אני יכול לסכם את דעתי במשפט אחד, סיטי טוב יכול בקלות לנצח תמרד שלהם.

 18. #18
  הצטרף בתאריך
  16.04.2014
  עיר
  דימונה פרופאגנדה
  הודעות
  56
  המפה הכי גרועה שיש בלי משחקים, אין סיכוי שהסיטי ישלטו על הטרור, מסכים איתך לגמרי.

  קטניה והוויסקי זה קטן ירין

 19. #19
  הצטרף בתאריך
  25.09.2017
  עיר
  אילת
  הודעות
  167
  אם כל כך הרבה אנשים שונאים אותה אז למה בוחרים אותה? מסכים לגבי הטרור , פשוט אי אפשר להשתלט פשוט יש בכל מקום טלפורט ומלא תאי בריחה ...

הרשמה