תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    19.05.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: GolDy
    https://steamcommunity.com/id/Goldrx/

קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן
    פה
    )
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#31161

שם האדמין שנתן את הבאן: maor

סיבת הבאן:
    מספים את האדמין צאט אחרי שקיבל לפחות 3 אזהרות באישור קינגסמאן

התאריך שבו ניתן הבאן: 5/7/2018

הערות נוספות: יום יפה היום, סיימתי את הבגרות האחרונה שלי וכך גם את הבית ספר, כמו כמעט כל יום נכנס לשרתי vgames בשביל להנות קצת ולדבר עם שחקנים.
    היום בחרתי להכנס לשרת ה Surf Combat, הייתה מפה שלא אהבתי אז אמרתי בואו נעשה rtv. איזה שחקן אמר לי שאסור להגיד אך אני לא מקשיב לאותו שחקן מפני שהוא לא אדמין והוא יכול להגיד מה שהוא רוצה ואני לא יודע אם זה אמת או לא...
    לאחר כמה דקות האדמין maor הביא לי מיוט ואני לא מבין בכלל על למה, פונה אליו באדמין צאט ושואל על מה המיוט. לאחר שהובהר לי על מה המיוט אני שאלתי ממתי מביאים מיוט על זה שאמרתי פעמיים לעשות rtv ולמה הוא גם לא מזהיר לפחות.
    Kingsman ניגש לעזרתו וטען שאני יודע את החוקים מפני שאני משחק בקהילה זו. אני משחק בעיקר בשני שרתים מרכזיים: ה Bhop וה Fun.
    בשני שרתים אלו אין שום אסור על להגיד תעשו rtv ואדמין אפילו לא יזהיר אותך.
    אני מסביר זאת לאופק ולאדמין באדמין צאט ולאדמין בכלל לא אכפת ממה שאני רושם ואין לו שום רצון לדבר איתי אפילו.
    המקום היחידי שיש לי לדבר עם האדמין זה ב admin talk מפני שאיני רוצה לרשום את זה בצאט הרגיל כדי שכל השרת יראה.
    כאשר האדמין רשם לי pm ואני החזרתי לו תשובה דרך /re אך אי אפשר להשתמש בזה יותר מפעם אחת ואני נאלץ לחזור לאדמין צאט.
    כמובן שקיבלתי באן על זה שאני מספים את האדמין צאט.

כמה נקודות מרכזיות:
    * למה אדמין מביא מיוט מבלי להזהיר מישהו???
    אני יודע שתבואו ותגידו שלא חובה להזהיר אבל בחייאת קצת התחשבות בבן אדם, לא צריך להיות מכונת מיוטים ובאנים ולפעמים אפשר לדבר עם בן אדם במקום ישר להביא לו מיוט. בנוסף, האדמין לא ראה אותי מימיו בשרת וידע שאני שחקן חדש בשרת מה שגורם לחוסר אכפתיות מצדו.
    * במידה ותגידו לי שהייתי יכול לדבר איתו דרך ה /pm תופתעו לגלות שפקודה זו לא עובדת כבר זמן רב וזה רושם שאני לא יכול לעשות target לאותו בן אדם.

מבקש התייחסות מצדכם ולא לנעול ישר את האשכול ולהביא לי הזדמנות להגיב חזרה. בנוסך, לא להפנות אותי לשרת ה ts אלה להמשיך בדו שיח כאן בפורום.

במידה והבאן כבר ירד אני עדיין מבקש מכם להתייחס לנושא ולא לרשום שהבאן ירד ושזה לא רלוונטי יותר.

נערך לאחרונה על ידי GolDy1; 05.07.2018 בשעה 21:19.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    אז ככה, קודם כל כפי שאתה יודע ברגע שאתה נכנס לשרת חדש, אתה חייב לקרוא את החוקים כדי להימנע ממצבים כאלה.
    מה שקרה הוא שלא קראת את החוקים, שחקן עזר לך ואמר לך שאסור לעשות את זה (נכון הוא לא אדמין אבל יש שחקנים שלא ישקרו לך סתם וגם אם כן אתה קורא את החוקים ומגלה אחרת) ובכל זאת המשכת למרות כל מה שקרה.
    לאחר שהאדמין נתן לך מיוט והסביר לך למה קיבלת מיוט, בחרת להמשיך להתווכח איתו למרות הסביר לך את המצב ולהספים את האדמין צ'אט לאחר שאמר לך שהמיוט מוצדק.
    בסופו של דבר לא נרגעת והמשכת להתעלם מהאזהרות של האדמין.
    אני אגיד לך דבר אחד, אם היית מראה איזהושהי התנצלות או משהו אני מבטיח לך שהמיוט ההוא היה יורד לך במקום.
    הבאן מוצדק ומאושר על ידי ואני מקווה שהעניין לא יחזור על עצמו כי אני תופס ממך כבן אדם איכותי ולא ככזה שבא לעשות בעיות.
    אני לא נועל את האשכול כרגע כי כנראה תרצה להגיב עליו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2017
    נכתב במקור על ידי KingsMan
    אז ככה, קודם כל כפי שאתה יודע ברגע שאתה נכנס לשרת חדש, אתה חייב לקרוא את החוקים כדי להימנע ממצבים כאלה.
    מה שקרה הוא שלא קראת את החוקים, שחקן עזר לך ואמר לך שאסור לעשות את זה (נכון הוא לא אדמין אבל יש שחקנים שלא ישקרו לך סתם וגם אם כן אתה קורא את החוקים ומגלה אחרת) ובכל זאת המשכת למרות כל מה שקרה.
    לאחר שהאדמין נתן לך מיוט והסביר לך למה קיבלת מיוט, בחרת להמשיך להתווכח איתו למרות הסביר לך את המצב ולהספים את האדמין צ'אט לאחר שאמר לך שהמיוט מוצדק.
    בסופו של דבר לא נרגעת והמשכת להתעלם מהאזהרות של האדמין.
    אני אגיד לך דבר אחד, אם היית מראה איזהושהי התנצלות או משהו אני מבטיח לך שהמיוט ההוא היה יורד לך במקום.
    הבאן מוצדק ומאושר על ידי ואני מקווה שהעניין לא יחזור על עצמו כי אני תופס ממך כבן אדם איכותי ולא ככזה שבא לעשות בעיות.
    אני לא נועל את האשכול כרגע כי כנראה תרצה להגיב עליו.
    באמת אופק שאני מופתע ממך אך אני אמשיך את הדיון המטופש הזה בכל זאת.
    השרת לא היה מלא, אפילו לא קרוב. היו בשרת כ-10 שחקנים בערך.
    גם אני אומר תעשו rtv זה בדיוק משפט עם שני מילים שלא מפריע לאף אחד וכמובן שלא מספים. חייב לציין שאמרתי זאת בשפה רגילה מבלי צעקות או משהו כזה.
    איפה הרציונל להביא על דבר כזה מיוט. גם אם תגיד לי שזה בחוקים זה לא ישר הופך אותך לצודק ולא כל חוק שרשום מקומו ברשימת החוקים.
    אני בוחר שלא להקשיב לשחקן כי א. אני לא מכיר אותו כלל וב. הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה ויכול אף לשקר, ככה שאני מתעלם ממילותיו וממשיך בשלי.
    "הסביר לי למה קיבלתי מיוט" בסך הכל רשם בגלל שאמרתי לעשות rtv. ניסיתי לדבר עם אותו אדמין אך הוא מתעלם ופשוט לא אכפת לו. הוא יכול להגיד לי שהמיוט מוצדק, לא מוצדק, ירד, לא ירד אך זה לא אומר שאני לא יכול לדבר איתו בנוגע לזה.
    "אזהרות של אדמין" אני רושם דברים עניינים בצאט והוא במקום לקרוא אותם ולהחזיר תשובה בהתאם בוחר להגיד להפסיק להספים או שאני בבאן. דבר זה מעצבן מפני שאני מדבר כמו בן אדם נורמלי והוא שם פס וישר מתחיל לאיים בעונשים.
    על מה בדיוק יש לי להתנצל? אני חייב ללקק לאדמין בשביל שהוא יוריד לי מיוט? אני חייב להתחנן אליו?????????
    מה התפקיד של אדמין? לשמור על סדר בשרת ולעזור לשחקנים.
    האם על זה אתה מסכים לפחות?
    האדמינים בקהילה נהיו מכונות מיוטים חסרי רגשות ולב שלא מבינים שבצד השני של המסך יושב בן אדם.
    השני משפטים שאמרתי לא הפריעו לשום סדר בשרת ואזהרה קטנה הייתה יכולה להפסיק.
    אך כמובן שהוא ישר יחלק מיוטים ובאנים כי זה מה שהוא רואה שקורה והוא כבר רגיל לזה.
    באמת שהתנהגות כושלת מצדך ואני לא מבין איך אתה לא מבין דבר כזה.
    פתחו דיון בראשי על לקלל בשרתים ואני פה מדבר על זה שאמרתי משפט אחד יותר מדי וקיבלתי על זה מיוט מה שגרר לבאן.
    מצפה לתגובה רצינית ממך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    אני חושב שהוויכוח הזה הוא מאוד קטנוני אבל אני בכל זאת אענה לך.
    אז ככה אני אגיב לך על כל טענה שלך בנפרד.

"השרת לא היה מלא, אפילו לא קרוב. היו בשרת כ-10 שחקנים בערך.
    גם אני אומר תעשו rtv זה בדיוק משפט עם שני מילים שלא מפריע לאף אחד וכמובן שלא מספים. חייב לציין שאמרתי זאת בשפה רגילה מבלי צעקות או משהו כזה."

דבר ראשון זה לא משנה שהשרת לא היה מלא לא נותן לך את הזכות. דבר שני אם כל אחד מה-10 שחקנים יתחיל להגיד לעשות RTV אז זה לא ייגמר.

"אני בוחר שלא להקשיב לשחקן כי א. אני לא מכיר אותו כלל וב. הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה ויכול אף לשקר, ככה שאני מתעלם ממילותיו וממשיך בשלי."

כבר עניתי לך על החלק הזה בתגובה הקודמת.

""הסביר לי למה קיבלתי מיוט" בסך הכל רשם בגלל שאמרתי לעשות rtv. ניסיתי לדבר עם אותו אדמין אך הוא מתעלם ופשוט לא אכפת לו. הוא יכול להגיד לי שהמיוט מוצדק, לא מוצדק, ירד, לא ירד אך זה לא אומר שאני לא יכול לדבר איתו בנוגע לזה. "אזהרות של אדמין" אני רושם דברים עניינים בצאט והוא במקום לקרוא אותם ולהחזיר תשובה בהתאם בוחר להגיד להפסיק להספים או שאני בבאן. דבר זה מעצבן מפני שאני מדבר כמו בן אדם נורמלי והוא שם פס וישר מתחיל לאיים בעונשים."

האדמין דיבר איתך בצ'אט הפרטי בנוגע למקרה אבל לא באמת התייחסת לדברים שלו, רק רצית לצאת צודק ולא נראה לי שהמיוט באמת עניין אותך.

"על מה בדיוק יש לי להתנצל? אני חייב ללקק לאדמין בשביל שהוא יוריד לי מיוט? אני חייב להתחנן אליו?????????
    מה התפקיד של אדמין? לשמור על סדר בשרת ולעזור לשחקנים.
    האם על זה אתה מסכים לפחות?
    האדמינים בקהילה נהיו מכונות מיוטים חסרי רגשות ולב שלא מבינים שבצד השני של המסך יושב בן אדם.
    השני משפטים שאמרתי לא הפריעו לשום סדר בשרת ואזהרה קטנה הייתה יכולה להפסיק.
    אך כמובן שהוא ישר יחלק מיוטים ובאנים כי זה מה שהוא רואה שקורה והוא כבר רגיל לזה.
    באמת שהתנהגות כושלת מצדך ואני לא מבין איך אתה לא מבין דבר כזה.
    פתחו דיון בראשי על לקלל בשרתים ואני פה מדבר על זה שאמרתי משפט אחד יותר מדי וקיבלתי על זה מיוט מה שגרר לבאן.
    מצפה לתגובה רצינית ממך."

אז ככה, אני מסכים איתך שהעניין התחיל לא טוב כאשר הוא לא הזהיר אותך ותמיד טוב להזהיר לפני שמענישים כי אי אפשר לדעת מה הוותק של השחקן בשרת ואני לא שמעתי מה היה בהתחלה כי אני בשיחה בטים ספיק והשתקתי המשחק אבל אתה,כפי שראיתי מנקודת המבט שלי, התחלת להתווכח שם בצורה מוגזמת.
    אולי גם את זה לא ידעת אבל ברגע שאדמין הסביר לך על מה קיבלת את המיוט הוא לא צריך לפתוח איתך דיון על המקרה. אתה חושב שהוא טעה, אתה תלך לפורום (וכן אני יודע שאתה שונא איך שהפורום מתנהל) ודרך הפורום המקרה יטופל.
    אני במבחינתי עניתי לך על כל מה הטענות שלך ואני חושב שאין מה להמשיך את הדיון הזה ולכן הוא ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי KingsMan; 05.07.2018 בשעה 23:53.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    דרך אגב. אולי לא ידעת אבל להתנצל זה לא נקרא ללקק, פשוט לבקש סליחה על הטעות כי זה קורה לכולם ואין סיבה שהאדמין לא יוריד לך את המיוט הרי הוא בן אדם ולא מכונת מיוטים חסרת רגשות ולב שלא מבין שבצד השני של המסך יושב בן אדם.
    נערך לאחרונה על ידי KingsMan; 05.07.2018 בשעה 23:13.
    שתף ב-Google+

הרשמה