תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    05.07.2018
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: https://steamcommunity.com/id/kissasscomcopy

קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן פה) https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#31150

שם האדמין שנתן את הבאן: instinct

סיבת הבאן: רשמתי לשחקן שהרג אותי בארנה "שיקח אותך מוסלמי" הוא רשם בREASON את זה: "רשם לשחקן שהרג אותו שיקחו אותך ימוסלמי"

התאריך שבו ניתן הבאן: 05-07-18 17:06

הערות נוספות: אפשר לראות שהדגשתי את השינויים שהאדמין עשה. האדמין הפך את זה למשפט גזעני(!) אני חטפתי רייג' כי הוא היה 1000 נק' לקח לי מלא אז איחלתי לו את זה. זה לא גזענות. לדעתי זה לא מצדיק ביכלל באן לשבוע. בנוסף תטפלו בבקשה באדמין. הוא לא שם לב לדברים וזה דבר שמאוד משפיע לרעה על היותכם קהילה "איכותית". לא רוצה להזכיר מה הקהילה הישראלית בפועל חושבת עליכם וזה ביגלל אדמינים כאלה. יום טוב, מקווה שתטפלו בזה ותנסו לשנות את הקהילה אני איבדתי תקווה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    ונראה לך הגיוני שאתה רושם כזה דבר באמצע השרת? גם אם חטפת רייג'?
    אתה לא מסוגל לשלוט על העצביים שלך בשרתים? תצא מהשרת תנשום אוויר תשתה מים ותחזור, אחרת אם כל פעם תחטוף רייג' קטן ותעבור על חוקי הקהילה לאן נגיע?
    (לא כל כך מעניין מה "הקהילה הישראלית חושבת") קודם כל תסתכל על עצמך, תשמור על החוקים ותשחק לכיף.
    והאדמין לא עשה שום דבר גזעני, רק רשם בReason כדי שאם מישהו מטפל בתלונה ידע על מה מדובר ומה השחקן עשה, הכל בסדר אתה יכול להיות רגוע עכשיו.
    קצרתי לך את הבאן ליום, מקווה שדבר כזה לא יחזור על עצמו יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2018
    עיר
    אילת
    כמו שמישה אמר, אין מקום להערות כאלה בשרתים בשום אופן לא משנה מה קרה. מבחינתי אין הבדל בין שני המשפטים מאחר והכוונה בשניהם גזענית. האדמין פעל לפי חוקי השרת.
    להבא, שים לב למה שאתה כותב בצ'אט ותהיה מודע לחוקי השרתים בהם אתה משחק, מקווה שלא נצטרך לראות עוד הערות כאלו ממך בשרתים, סופש נעים.

אפשר לנעול
    Inspector

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    ננעל.

שתף ב-Google+

תגיות עבור דיון הזה

הרשמה