תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    שם בסטים: H2KAKA
    קישור לסטים:
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198293468696/
    שרת: פיק אפ לובי שלוש

תיאור המקרה: לקראת תחילת המשחק לאחר הבחירות הקבוצה התלוננה על כך שיש לי מיק רע וששומעים ממני לא טוב אמרתי לו שאסדר אותו כאשר אמות כאשר מתתי שאלתי אותו כמה פעמים (ראונדים שונים ששאלתי אותו לאחר שמתתי) כיצד לסדר את המיק ולהשתיק את ההכפלות האדמין אמר לי שאני טרולר ושאני אמור לדעת איפה זה שאלתי אותו פעם נוספת ועוד פעם נוספת עד שהוא נתן לי מיוט בטי אס בטענה שאני משכפל ואמר לי לתת אינפו דרך המשחק נתתי אינפו במשחק עד ש AMITBONDER התלונן שהוא שומע אותי חזק עניתי ואמרתי לו להגיד לאדמין שלו להסביר לי איך להשתיק תמיק הוא אמר לי להפסיק לזלזל (אולי אמרתי את זה בטון מזלזל אבל זה פשוט מרגיז שהאדמין נותן לך מיוט ואומר לך שאתה טרולר בטענה שאתה משכפל קולות במיק ושואל אותו איך להנמיך תמיק)

עכשיו אני פונה אלייך POTATODEVIL ושואל אותך מה כל כך קשה להסביר לי איך להנמיך את המיק אני לא מבין למה זה כל כך כואב לך ולמה אתה חייב לעשות עניין ולצאת עלי בטענה שאני טרולר רק בגלל ששאלתי אותך איך להנמיך את המיק על מנת שלא ישמעו את כולם פעמים מה?

התלוננתי על התנהלות האדמין וההתנהגות המזלזלת שלו לא על זה שלא ידעתי איך לסדר תמיק

- - - Updated - - -

התלוננתי על התנהלות האדמין וההתנהגות המזלזלת שלו לא על זה שלא ידעתי איך לסדר תמיק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2017
    שלום אני רוצה להסביר לך את הסיבה למיוט אני וpotato devil ניסינו להסביר לך כמה דקות איך לשים מיוט (למרות שכל שחקן שמשתמש בts יודע איך להשתיק את המיק ואתה שיחקתי בנו ולא הקשבת) ואתה ממשיך לשחק בנו ולהתעלם אז אנחנו פנינו אליך בעצבים אחרי הזלזול מהצד שלך והאי הקשבה אפשר לנעול תודה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2017
    ננעל
    שתף ב-Google+

הרשמה