תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    16.07.2017
    שלום לכל מי שקשור לפה
    יש שחקן שעדיין משחק כאן והיא קיבל 4 באנים על ציטים ויש לו משתמש אחד שהורידו לו את הבאן ואני די בטוח שהוא עדיין משתמש ב ציטים
    שם השחקן בסורס באן fastaper
    לפי החוקים אם יש למישהו ואק באן אסור לו לשחק ב VGAMES ויש לו 4 משתמשים עם ואק באן מה קורה כאן למה הוא עדיין מורשה לשחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    היי, על מנת שנוכל לטפל במקרה/בעיה שלך בצורה הטובה ביותר בבקשה תכתוב לפי הטופס המתאים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2017
    אני לא פותח שום דבר לפי הכללים אם אתה רוצים שציטר ימשיך לשחק לכם בשרתים זה לא בעיה שלי אבל רק תדעו לפי מה שרשמתי אם זה מדליק לכם נורה אדומה לבן אדם יש 4 פיבאנים על צ'יטים הלו מנהלים תתעוררו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    נכתב במקור על ידי nirweizman
    אני לא פותח שום דבר לפי הכללים אם אתה רוצים שציטר ימשיך לשחק לכם בשרתים זה לא בעיה שלי אבל רק תדעו לפי מה שרשמתי אם זה מדליק לכם נורה אדומה לבן אדם יש 4 פיבאנים על צ'יטים הלו מנהלים תתעוררו
    במקום לבלבל בשכל תרשום לנו את השם\steam id של השחקן(של המשתמש החדש שלו) (אולי אתה בכלל מתבלבל והשחקן ערער על הנושא וירד לו??!) תקח אוויר תשתה מים, ותערוך את האשכול, ואל תבוא בגישה כאילו אתה עושה לנו טובה, תרד מהעץ!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    אתה ממש לא פותח אשכול בצורה כזאת מזלזלת כאילו אנחנו חייבים לך משהו.
    לנושא, השחקן אכן ערער על הבאן והבאן באמת ירד לו באחד השחקנים, זה למה הוא משחק בשרתים.
    בפעם הבאה שתפתח אשכול בצורה כזאת מזלזלת הוא פשוט ינעל ישירות.

ננעל
    נערך לאחרונה על ידי -Subwoofer; 03.07.2018 בשעה 11:10.
    שתף ב-Google+

הרשמה