תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    25.03.2018
    שם המשתמש המתלונן: pall.

שם האדמין: xDr

סיבת התלונה:אדמינים אביוזרים בצורה לא נורמלית xDr וTrueLegend מאיימים עלי בבאן כי אני יורה על הנשק של מי שהרגתי.. קבלתי על זה קיק (יש לי רקורד לא תשמעו אותו מאיים בבאן כי אין VOICECHAT ברקורד אבל תוכלו לראות מה עשיתי.)
    קבלתי מיוט לשעה כי האדמין אמר "מי שמדבר ביחד עם כולם ביחד מקבל מיוט" אז אמרתי לו על סמך מה אתה יודע אם אני זה שמדבר עם כולם או שאני אחד מתוך הכולם. וקבלתי מיוט הסיבה: "התחכמות" תלמד להתנסח פעם הבאה אתה לא ברור זאת לא בעיה שלי.
    לאחר שאיים עלי בבאן על סיבה כזאת הזויה הבנתי שיש לו משהו נגדי אז רשמתי בצאט שהוא עצבני כי אני מוריד אותו כל פעם. ונחשו מה? קבלתי גם גג לשעה.
    בלי קשר האדמין מתנהג כמו כלבלב של השחקן GravCity.
    GravCity אומר xDr עושה.
    neO (חבר שלי שפתח תלונה גם כן) אמר על הראפר xxxtentacion "ראפר חרא" האדמין בהתחלה לא עשה כלום.
    ואז GravCity צועק במיק "תן לו באן, תן לו באן" וxDr כדי להרגיע אותו הוא נותן לneO מיוט ליום.
    מה מצחיק? שנייה לפני התקרית הזאת החליפו מפה ואחד השחקנים אמר "מפה חרא" ולא קיבל מיוט.
    בנוסף GravCity חופר שעה ומתחכם על חוקים שכתובים בפורום והאדמין אומר 20 פעם אזהרה אחרונה אבל מן הסתם לא עושה כלום.
    לפי מה שראיתי GravCity אדמין באחד השרתים בקהילה זאת כנראה הסיבה שהוא מקבל פרוטקציות.
    רוצים לדעת איך אני יודע שהוא אדמין/היה אדמין? פתחו עליו תלונה. חחחח

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 02/07/18

הערות נוספות: הייתי רושם תעיפו תאדמין הזה אבל מניסיון אני כבר יודע שתכתבו אל תגיד לנו מה לעשות.
    אז אני ממליץ לכם להעיף אותו קיבינימט.
    אשמח גם לראות את הסעיף בחוקים שאוסר על TBAG הגופה בכלל נעלמת אחרי שהורגים מישהו אז איך אפשר לעשות TBAG בכלל.
    ואני מבקש ממכם לא להגיב ש"הבאן כבר ירד, ננעל".
    אני רוצה שיהיה דיון עם האדמין הזה ושיטפלו בו!

דמו: אין Voicechat בדמו אז אין מה להעלות. אם אתם רוצים לראות על מה הוא מאיים עלי בבאן אני אעלה.
    נערך לאחרונה על ידי pall; 03.07.2018 בשעה 00:11.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    תעלה את הריקורד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2018
    נכתב במקור על ידי xMiisha
    תעלה את הריקורד.
    https://ufile.io/9wb9w
    בראונד השני תוכל לראות דוגמה..
    היו עוד המון פעמים לפני שהוא איים עלי על שטות וגם קבלתי קיק.
    אחרי הקיק התחלתי את הרקורד.
    נערך לאחרונה על ידי pall; 03.07.2018 בשעה 01:15.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2018
    עיר
    אילת
    כל העונשים שקיבלת מוצדקים לגמרי.
    ועל איזה אביוזים בדיוק אתה מדבר? האדמינים לא ניצלו גישות עליך בשום צורה שהיא.
    המיוט שקיבלת מוצדק מאחר שקיים חוק מאוד ברור שכששלושה שחקנים ומעלה מדברים בו זמנית הם מקבלים מיוט כדי למנוע כאוס בשרת.
    בחרת להתחכם ולשאול שאלה חסרת תכלית.

האזהרות לקיק ובאן באו לאחר שאדמינים ראו אותך עושה טיבאג מספר פעמים וביקשו ממך להפסיק אך בחרת להמשיך. כמובן שגם התגרות בשחקנים בשרת אסורה בהחלט וכל דרך מתחכמת לעקוף את זה תיגמר בקיק או באן. לכן, גם מה שרשמת לאדמין היא הערה מתחכמת ומתגרה לכן קיבלת גאג.

לגבי התנהגות החבר שלך, הוא הוזהר מספר פעמים לגבי הדרך שהוא מדבר והמיוט שקיבל ניתן באישור סגן מנהל השרת. להגיד על מפה מסויימת "מפה חרא" לא פוגע בהתנהלות השרת לכן השחקן לא קיבל מיוט וגם לא יקבל. (תמיד יש אופציה לRTV).

אתה יותר ממוזמן לעבור על חוקי השרת שוב ולא לשחק אותה ראש קטן לגבי כל מה שקשור להתנהלות שלך בשרת. מה שכן, העניין עם GravCity ייבדק בהקדם. אפשר לנעול.
    Inspector

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה