תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    במהלך שנותיי בקהילה, ובקלאבים בפרט.
    עלתה במוחי שאלה זאת מספר פעמים, למה בעצם אסור לנו "לקלל" בשרתי הקהילה?
    לא בכוונה להעליב, אלא כצורת התבטאות.

אני מאמין שלכל חוק קיים ראציונל, אחרת מה הצורך בו?

כאשר שאלתי את האדמינים וחברי הצוות שאלה זאת, ענו לי ברובם את התשובה "יש פה ילדים קטנים שמשחקים, אם תקלל, הם ילמדו מהשרת ואז יקללו לפני ההורים שלהם, ואז אנחנו נצטרך לעמוד מול הוריהם."

תשובה זאת היא לא מספיק טובה בשבילי, מכיוון שלהורים אין באמת שום טענה כנגד הקהילה אם הילד שלהם למד לקלל מהשרתים, מכיוון שההורה עצמו עובר על החוק ומתעלם מהגבלת הגיל המוצמדת לכל עותק של המשחק. רבים יגידו ש"אף אחד לא באמת שם על זה". אבל דבר זה לא משנה את העובדה שהדבר הוא עבירה על החוק, וחברות המשחקים משתמשים בהגבלת גיל זו, בדיוק בשביל דברים כאלה.
    אז מה שונה הקהילה? למה שנצטרך להגביל את עצמנו ואת דרך ההתבטאות אשר אנו משתמשים בה ביום יום, רק בגלל כמה הורים "עבריינים"?
    אני בעצמי הייתי משחק במשחק עוד כשהייתי קטין ולא בגיל אשר עובר את ההגבלה, אבל מעולם לא הלכתי והתלוננתי שהמשחק לימד אותי לקלל, או שנחשפתי לדברים שלא הייתי אמור להיחשף אליהם כתוצאה מלשחק במשחק, כי ידעתי את ההשלכות אשר נמצאות בשהייה ממושכת עם אנשים שמשחקים במשחק ששיך לבגירים.

בנוסף, הטענה הזאת שילדים יכולים להיחשף לדברים אשר הם לא אמורים בגיל הספציפי שהם נמצאים בו, כבר לא רלוונטית בכלל. מכיוון שבדור של היום ילדים נחשפים יותר ויותר לדברים אשר פעם לא היו מקובלים, דרך האינטרנט או דרך החברה בכללי. פעם ילד שמקלל היה מוטף על ידי ההורה שלו, היום זה דבר בשגרה, אולי לא בכל המשפחות, אבל ברובם. אולי בתקופה שהחוק נכתב לראשונה, החוק היה עוד רלוונטי עם איזהשהי זיכה לחינוכיות הילדים אשר באים לשחק בשרתים, אבל התקדמנו, לא הגיע הזמן שגם הקהילה תתקדם?

כמובן שאיני מדבר על קללות במובן של להעליב שחקן אחר, חלילה. אבל, ישנם אנשים, כולל אותי ועוד רבים, אשר משתמשים בקללות בכדי לבטא את עצמם יותר טוב וביותר יעילות כלפי אנשים אחרים. או שישנם אנשים שככה חונכו בבית שלהם, או שלא חונכו בכלל וככה מדברים כשפת יומיום ואין להם את האופציה או הרצון לשנות את אופן הדיבור היומיומי שלהם בגלל שרתי הקהילה, ומגיעים למצב של השתקה/הרחקה כל פרק זמן קצר.

אז נשארת השאלה, למה אסור לקלל בשרתים? (שאלה זו כמובן מופנת לקלאבים, אבל כל מי שרוצה להשתתף בדיון מוזמן)

דיון נעים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    היי,

נתייחס קודם כל לטענה הראשונה שלך.
    גם אם ההורים עוברים על החוק, ונותנים לילדיהם לשחק בשרתים שלנו לפני שהם אמורים, בקהילה שלנו אנחנו לא ניתן לילדים ללמוד דברים שההורים שלהם לא רוצים שהם ילמדו. גם אם ההורים שלהם מסכימים להם לשחק במשחק שמכיל אלימות, הם לא נכנסים לזה בידיעה שילדיהם יקבלו אלימות מילולית משחקנים אחרים במשחק, אלא רק שילדיהם אולי יראו קצת רובים ודם.
    גם אם זה לא נראה הגיוני שנשמור על מישהו שעובר על החוק, אנחנו מספיק מוסריים בשביל לא לזרוק את הילדים לפח ולדרדר להם את אוצר המילים רק בגלל שהם משחקים במשחק שלא תואם את גילם.
    "למה שנצטרך להגביל את עצמנו ואת דרך ההתבטאות אשר אנו משתמשים בה ביום יום, רק בגלל כמה הורים "עבריינים"? "

אתה מתייחס לזה כאילו אנחנו קוטעים לך אוצר מילים שלם - אבל אני מאמין שקבעת את דרך הענישה בצורה לא נכונה. אם תכנס לשרת ויפלט לך "זין" או משהו בסגנון, אתה כנראה לא תענש (אולי תוזהר, אבל לא תענש ישר וגם אם כן, לא לזמן ארוך) [בהתחשב בכך שפעולות העבר שלך תואמות את חוקי הקהילה]. וכשאתה משחק בשרתים אני מאמין שיש ביכולתך לסנן מילים פוגעניות מאוצר המילים שלך.

אתיחסה לפסקה השניה שכתבת, ואגיד לך שגם אם יש ילדים שנחשפים לדברים כאלה לפני הגיל שבו הם אמורים - אנחנו לא רואים את הקהילה שלנו כמקום פתוח חסר משמעת שבו שחקנים, בתוך השרתים הפרטיים שלנו יחשפו ילדים לתכנים האלה. זו העבודה שלנו שיהיה נעים לשחק לכל אחד בשרתי המשחק ולמנוע העלבויות או דברים בסגנון משחקנים בשרתים שלנו (גם שחקנים בוגרים, וגם שחקנים צעירים.)

אתה טוען שהתקדמנו, אך עדיין יש הרבה הורים שלא רוצים לראות את ילדיהם מקללים ומקניטים חופשי ילדים ברשת, ואנחנו מנסים למנוע אלימות מילולית כמה שאנחנו יכולים בשרתים, בשביל להגן על השחקנים שלנו.

כמובן שאיני מדבר על קללות במובן של להעליב שחקן אחר, חלילה. אבל, ישנם אנשים, כולל אותי ועוד רבים, אשר משתמשים בקללות בכדי לבטא את עצמם יותר טוב וביותר יעילות כלפי אנשים אחרים. או שישנם אנשים שככה חונכו בבית שלהם, או שלא חונכו בכלל וככה מדברים כשפת יומיום ואין להם את האופציה או הרצון לשנות את אופן הדיבור היומיומי שלהם בגלל שרתי הקהילה, ומגיעים למצב של השתקה/הרחקה כל פרק זמן קצר.

אני מאמין שמהיכרותך איתי אתה יודע כמה אני משתמש בקללות בדיבור היום-יומי שלי - ותאמין לי שאם אני (ואני צעיר ממך בכמה שנים) מסוגל לסנן את אוצר המילים שלי כשאני בשרתי הקהילה, גם אתה מסוגל לכך. זה פשוט נראה לי שזה לא נוח לך אז אתה לא מנסה, ומאשים אותנו בעונשים שאתה מקבל על בסיס הדיבור שלך.

עוד משהו שנוגע ללמה אסור לקלל בשרתים,
    קללות, התגרויות, פרסום וכו' - הם כולם דברים שמתסיסים את האווירה בשרת.
    ברגע שאתה נכנס ומתחיל לקלל, אנשים מרגישים כאילו הם יכולים לקלל חופשי - ואז אנחנו מגיעים למצבים לא נעימים. (אני מאמין שנגררת למצב כזה כבר, שבו קיללת מישהו {לאו דווקא בכוונה לפגוע, אולי רק להתגרות כי זה מצחיק אותך, או סתם לזרוק מילה כי זה מה שנראה} ואז הוא החזיר לך בצורה קשה הרבה יותר, ושניכם נענשתם בסוף - גם אם אתה התחלת) - אז מניעת קללות בכלל נפתרת ממצב כזה, כי למה שבן אדם ינקוט נגדך בקללות, אם אין לו שום דבר נגדך ?

אנחנו רוצים שהאווירה בשרתים שלנו תהיה נעימה לכל שחקן בכל גיל ובכל מצב, ולכן אנחנו מונעים קללות, התגרויות והקנטות מסוגים מסוימים.
    אני בטוח שנתקלת גם במקרים שבהם כן קיללת, אולי נפלט לך - ולא נענשת כי שמו לב שזה לא מכוון לרעה, אז למה לפתוח את הדיון הזה בכלל?
    אם יש לדעתך רגע שבו קיללת, אפילו - השתמשת בקללה, ונענשת שלא כראוי - אתה מוזמן לפנות לפורום תלונות או לחבר צוות בשרת הדיבור על מנת שיוכל לעזור לך בנידון.
    אנחנו נשארים עם אוזן פתוחה בשביל דברים כאלה, וגם אם זה נראה הגיוני שאנחנו נגן על הצוות שלנו אנחנו ננהג בצורה הוגנת אם אדמין אכן עשה טעות.

אני מאמין שכשאתה שואל חבר צוות דבר כזה הוא לא יוכל לסכם לך את הנקודות האלה בשרת עצמו, אז הוא ענה לך כמה דברים מצומצמים שגרמו לך לטעות.
    יש עוד דברים שנוגעים ללמה אסור לקלל בשרתים, אם זה יהיה רלוונטי אני אוכל להסביר לך אם אתה ממש רוצה.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    נכתב במקור על ידי yukki
    היי,

נתייחס קודם כל לטענה הראשונה שלך.
    גם אם ההורים עוברים על החוק, ונותנים לילדיהם לשחק בשרתים שלנו לפני שהם אמורים, בקהילה שלנו אנחנו לא ניתן לילדים ללמוד דברים שההורים שלהם לא רוצים שהם ילמדו. גם אם ההורים שלהם מסכימים להם לשחק במשחק שמכיל אלימות, הם לא נכנסים לזה בידיעה שילדיהם יקבלו אלימות מילולית משחקנים אחרים במשחק, אלא רק שילדיהם אולי יראו קצת רובים ודם.
    גם אם זה לא נראה הגיוני שנשמור על מישהו שעובר על החוק, אנחנו מספיק מוסריים בשביל לא לזרוק את הילדים לפח ולדרדר להם את אוצר המילים רק בגלל שהם משחקים במשחק שלא תואם את גילם.
    "למה שנצטרך להגביל את עצמנו ואת דרך ההתבטאות אשר אנו משתמשים בה ביום יום, רק בגלל כמה הורים "עבריינים"? "

אתה מתייחס לזה כאילו אנחנו קוטעים לך אוצר מילים שלם - אבל אני מאמין שקבעת את דרך הענישה בצורה לא נכונה. אם תכנס לשרת ויפלט לך "זין" או משהו בסגנון, אתה כנראה לא תענש (אולי תוזהר, אבל לא תענש ישר וגם אם כן, לא לזמן ארוך) [בהתחשב בכך שפעולות העבר שלך תואמות את חוקי הקהילה]. וכשאתה משחק בשרתים אני מאמין שיש ביכולתך לסנן מילים פוגעניות מאוצר המילים שלך.

אתיחסה לפסקה השניה שכתבת, ואגיד לך שגם אם יש ילדים שנחשפים לדברים כאלה לפני הגיל שבו הם אמורים - אנחנו לא רואים את הקהילה שלנו כמקום פתוח חסר משמעת שבו שחקנים, בתוך השרתים הפרטיים שלנו יחשפו ילדים לתכנים האלה. זו העבודה שלנו שיהיה נעים לשחק לכל אחד בשרתי המשחק ולמנוע העלבויות או דברים בסגנון משחקנים בשרתים שלנו (גם שחקנים בוגרים, וגם שחקנים צעירים.)

אתה טוען שהתקדמנו, אך עדיין יש הרבה הורים שלא רוצים לראות את ילדיהם מקללים ומקניטים חופשי ילדים ברשת, ואנחנו מנסים למנוע אלימות מילולית כמה שאנחנו יכולים בשרתים, בשביל להגן על השחקנים שלנו.

אני מאמין שמהיכרותך איתי אתה יודע כמה אני משתמש בקללות בדיבור היום-יומי שלי - ותאמין לי שאם אני (ואני צעיר ממך בכמה שנים) מסוגל לסנן את אוצר המילים שלי כשאני בשרתי הקהילה, גם אתה מסוגל לכך. זה פשוט נראה לי שזה לא נוח לך אז אתה לא מנסה, ומאשים אותנו בעונשים שאתה מקבל על בסיס הדיבור שלך.

עוד משהו שנוגע ללמה אסור לקלל בשרתים,
    קללות, התגרויות, פרסום וכו' - הם כולם דברים שמתסיסים את האווירה בשרת.
    ברגע שאתה נכנס ומתחיל לקלל, אנשים מרגישים כאילו הם יכולים לקלל חופשי - ואז אנחנו מגיעים למצבים לא נעימים. (אני מאמין שנגררת למצב כזה כבר, שבו קיללת מישהו {לאו דווקא בכוונה לפגוע, אולי רק להתגרות כי זה מצחיק אותך, או סתם לזרוק מילה כי זה מה שנראה} ואז הוא החזיר לך בצורה קשה הרבה יותר, ושניכם נענשתם בסוף - גם אם אתה התחלת) - אז מניעת קללות בכלל נפתרת ממצב כזה, כי למה שבן אדם ינקוט נגדך בקללות, אם אין לו שום דבר נגדך ?

אנחנו רוצים שהאווירה בשרתים שלנו תהיה נעימה לכל שחקן בכל גיל ובכל מצב, ולכן אנחנו מונעים קללות, התגרויות והקנטות מסוגים מסוימים.
    אני בטוח שנתקלת גם במקרים שבהם כן קיללת, אולי נפלט לך - ולא נענשת כי שמו לב שזה לא מכוון לרעה, אז למה לפתוח את הדיון הזה בכלל?
    אם יש לדעתך רגע שבו קיללת, אפילו - השתמשת בקללה, ונענשת שלא כראוי - אתה מוזמן לפנות לפורום תלונות או לחבר צוות בשרת הדיבור על מנת שיוכל לעזור לך בנידון.
    אנחנו נשארים עם אוזן פתוחה בשביל דברים כאלה, וגם אם זה נראה הגיוני שאנחנו נגן על הצוות שלנו אנחנו ננהג בצורה הוגנת אם אדמין אכן עשה טעות.

אני מאמין שכשאתה שואל חבר צוות דבר כזה הוא לא יוכל לסכם לך את הנקודות האלה בשרת עצמו, אז הוא ענה לך כמה דברים מצומצמים שגרמו לך לטעות.
    יש עוד דברים שנוגעים ללמה אסור לקלל בשרתים, אם זה יהיה רלוונטי אני אוכל להסביר לך אם אתה ממש רוצה.
    תודה על התשובה יוקינה האחד והיחיד.

אשמח לענות לך על הנקודות שציינת בנוגע לנושא הנ"ל:
    סיכמנו את זה שההורים עוברים על חוק, חלק במודע וחלק בלא מודע. ברגע שהם עברו על החוק, אין לך שום חובה לספק להם שירות התואם לצרכים האישיים שלהם ושל ילדיהם. זה לא משנה לאיזה תוכן ההורים חושבים שהילדים שלהם יחשפו כשהם נכנסים למשחק המוגבל גיל, העובדה היחידה שנשארת היא, שהמשחק מוגבל גיל. והוא מיועד לאנשים בוגרים אשר עברו את שלב החינוך וכבר גיבשו לעצמם אופי משלהם על פי החינוך של ההורים שלהם, או על פי מה שבחרו מבעוד מועד. לכן, אם הילד מתחיל לקלל בגלל משחק מחשב שחל איסור להורה לתת לגיטימציה לשחק בו, אשמת ההורה ולא הקהילה, נקודה.

ככה זה פועל גם בחוק, וגם אמור לעבוד ביחסים בין אישיים.

נכון שלי אתם כלל וכלל לא חוסמים אוצר מילים שלם, אבל כמו שהסברתי ובחרת להתעלם, ישנם אנשים שזה אוצר המילים שלהם, לקלל ולקלל ולקלל. כי ככה הם מבטאים את עצמם במדינה חופשית אשר כל דרך ביטוי שלא מביאה להסתה או לקריאת דיבה מותרת. נכון ששרתי הקהילה הם שלכם, וזכותם לעשות כרצונכם בה ובחוקיה, אבל יש רציונליות ויש אי רציונליות, וחוק שאומר שאסור לקלל סביב אנשים שאמורים להיות בגירים לחלוטין, הוא חוסר רציונליות מוחלטת מצד הקהילה.

קללות, התגרויות, פרסום וכו' - הם כולם דברים שמתסיסים את האווירה בשרת. -
    ג€‹מבלי להעליב, ממך ציפיתי ליותר מהמשפט הזה. לא דיברתי על התגרויות פרסום או קללות אשר פונות אל מישהו במטרה להעליבו או להתסיס מצב, אני מדבר על מצב שבו אני אומר "איזה נשק בן זונה זה M4A4" ואדמין אומר לי להירגע כי אני מדבר בשפה נגועה או אפילו במצבים קיצוניים, משתיק אותי.

שוב אתה מתבלבל, אני מצליח לשלוט על הפה שלי, מכיוון שככה חונכתי בבית. ומעטים המיוטים שאני מקבל בגלל קללות, רוב המיוטים שאני מקבל הם בגלל פרובוקציות של אדמינים אשר או שלא מבינים צחוק או שחושבים שהם היד העליונה בגלל היותם חברי צוות. אני פה מדבר בשמם של אנשים, אשר קללות הם יומיומיות וחלק נרחב מאוד מאוצר המילים שלהם, ומדרך ההתבטאות שלהם וחוסמים אותם וסותמים להם את הפה בגלל "הורים דואגים" או "ילדים תמימים" שבוא נודה באמת, הדור הזה כבר מזמן נעלם.

נכון שלא כל פעם שאני מוציא את המילה "זין" או כל מילה כזאת או אחרת אני נענש, לעיתים קרובות מוזהר. אבל זה לא אמור להיות ככה.
    מה ההבדל בין המילה "זין" לבין "איבר מין זכרי"? אין הבדל, חוץ ממוסכמות החברה, שזאת שפה בוטא וירודה, וזאת שפה "נחמדה יותר".

הדבר היחידי שעוד אני יכול להסכים איתך חלקית במה שאמרת, זה שקללות מתסיסות את השרת וגורמות להתלהמות של השחקנים שחושבים שהכל מותר. אבל גם כבר ככה, וזה לא ישתנה. ההפך הוא הנכון, בגלל אותם אוכלוסיות שמונעות מאיתנו לדבר כיצד שאנחנו רוצים ולהתבטאות כיצד שאנחנו רוצים, השרת נמצא במצב של כאוס, וקשה מאוד לאדמינים להשתלט על השרת, וקשה לשרת להתנהל באופן תקין. ואין מה לעשות נגד זה, לא נתחיל לחלק באנים לכל מי שלא עובר את ההגבלת גיל, כי בוא נודה באמת, הרבה מאוכלוסיית השרת הם כאלה, גם אני הייתי כזה, וגם אתה (עדיין?) היית כזה. אז מה? להגיד זין ובן זונה ישנה את זה? מה פתאום. פשוט בכל הרעש הקיים אתה תשמע את המילים האלו צצות מידי פעם, זה הכל.

ולמה לפתוח דיון? כדי לפתוח את השאלה, ולהבין את הרציונל שמאחורי החוק, ואולי, אפשר יהיה להבין שרלוונטי ואפקטיבי, הוא מזמן כבר לא.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2018
    topkek
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2017
    עזוב אותך קללות בשרתים. בוא נטפל בזה שאדמינים מביאים מיוטים ללא שום סיבה וגם אם יש סיבה זה בגלל איזה חוק מפגר שהמנהלים הכניסו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    אי אפשר לקלל משום שאם לא יהיה קללות לא יהיה אדמינים וגם האדמינים פשוט רוצים לתפוס על כל קללה קטנה
    סקריפטרים 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.06.2012
    אתה כתבת עכשיו זרקור על למה אסור לקלל בשרתי משחק?

גוד דאמיט כמה כיף לכם בחופש הגדול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2016
    אני מקלל כל פעם שאני בריטייקס לא רואה בעיה בזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    נכתב במקור על ידי nalie
    זה מאוד פשוט, ככל שהאדמין יותר מבוגר\בוגר, היד יותר חופשית בנושא, אבל כ70% מהאדמינים הם בני 13-16 אין להם את הקטע הזה שנקרא הבחנה בין קללות בקטע מעליב וקללות בקטע של העצמה\שלא נועדו לפגוע באף אחד.
    לכן בשרתים כמו בריטייקס, האדמינים משמעותית יותר בוגרים\ותיקים ומבינים עניין ורוב הסיכויים שאם תקלל שם בקטנה, לא יעשו כלום או לכל היותר יעירו לך טיפה להירגע.
    לעומת זאת אם רק תצייץ מילה ברמה של "סעמק" ישר חצי שרת (פאן ודומיו) ידרוש שתקבל מיוט והאדמין יעיף מיוט לשעה+...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2016
    נכתב במקור על ידי nalie
    +1 it iz vari fan mannnn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    נכתב במקור על ידי Qwizza
    אתה כתבת עכשיו זרקור על למה אסור לקלל בשרתי משחק?

גוד דאמיט כמה כיף לכם בחופש הגדול
    קשה להתעלם מכזה אשכול, אני משתדל לענות.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    נכתב במקור על ידי yukki
    קשה להתעלם מכזה אשכול, אני משתדל לענות.
    למרות שאתה אומר את זה, אני עדיין לא מקבל את התשובות שאני מחפש.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    אני אענה לך בצורה הכי פשוטה והכי קצרה שאפשר - לקהילה יש חוקים ברורים (שהצוות אוכף אותם כמובן) על מנת לשמור על הסדר בשרתים, להבדיל מקהילות אחרות שלא שמות דגש על הנושאים האלו ונוצר מצב של כאוס בשרתים.
    אז למה אסור לקלל? למה שכן יהיה מותר לקלל? לקלל זה דבר חיובי שתורם לדיון \ שיחה כלשהי? ממש ממש לא.
    לקלל זו דרך התבטאות נוראית ועצוב לי לשמוע שזה חלק מצורת ההתבטאות שלך ושל חלק מהקהילה.
    תאמין לי שאנשים מסתדרים מצוין בלי להביע את עצמם או לדבר עם קללות והם נהנים בשרת באותה מידה, אלה שלא מצליחים לשלוט על עצמם ומקללים בכל זאת לא נמצאים פה.
    חל איסור מוחלט לקלל בשרתים כדי למנוע מצבים של אי נעימות בין שחקנים וכמובן כדי לא להוות דוגמה רעה לילדים הקטנים שמשחקים בשרתים שפתאום שומעים קללות בשרתים ויש סיכוי שהם ילמדו מזה.
    בנוסף, נגיד וכן היה מותר לקלל בשרתים, גם אם זה "בצחוק" או "בקטנה" יש אנשים שממש לא לוקחים את זה בצחוק ולוקחים את זה ברצינות ונעלבים מזה, או שיש אנשים שמגזימים עם הקללות ואז אתה בא אליהם בטענות והם אומרים לך "אבל מותר לקלל לא"?
    יש עוד מלא סיבות רעות ללמה אסור לקלל בשרתים והם עולים בהרבה על הסיבות הטובות (מבחינתי אין בכלל סיבה טובה, אבל יכול להיות שבמבחינת כמה שחקנים יש).
    מובן שאם בטעות נפלט לך "זין" או "כוסעמק" מתוך עצבים או מכל סיבה שהי זה דבר לגיטימי ורוב האדמינים לא יבואו אלייך בטעות ולא תקבל על זה עונש (יכול להיות שתוזהר) אבל במקרים הבאים אתה בהחלט תצטרך לשלוט על עצמך.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    אני לא חושב שפותח האשכול התכוון לכך שכולם יוכלו לקלל בצורה בלתי נשלטת, אלא שהאדמינים יפעילו שיקול דעת (כי רובם הולכים דוך לפי הספר לצערי) בכל מקרה ומקרה, רק האדמינים היותר בוגרים עושים את זה ושאר האדמינים הצעירים יותר פשוט גורמים לזה שחצי קהילה תקבל באן על סתם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    נכתב במקור על ידי -Subwoofer
    אני אענה לך בצורה הכי פשוטה והכי קצרה שאפשר - לקהילה יש חוקים ברורים (שהצוות אוכף אותם כמובן) על מנת לשמור על הסדר בשרתים, להבדיל מקהילות אחרות שלא שמות דגש על הנושאים האלו ונוצר מצב של כאוס בשרתים.
    אז למה אסור לקלל? למה שכן יהיה מותר לקלל? לקלל זה דבר חיובי שתורם לדיון \ שיחה כלשהי? ממש ממש לא.
    לקלל זו דרך התבטאות נוראית ועצוב לי לשמוע שזה חלק מצורת ההתבטאות שלך ושל חלק מהקהילה.
    תאמין לי שאנשים מסתדרים מצוין בלי להביע את עצמם או לדבר עם קללות והם נהנים בשרת באותה מידה, אלה שלא מצליחים לשלוט על עצמם ומקללים בכל זאת לא נמצאים פה.
    חל איסור מוחלט לקלל בשרתים כדי למנוע מצבים של אי נעימות בין שחקנים וכמובן כדי לא להוות דוגמה רעה לילדים הקטנים שמשחקים בשרתים שפתאום שומעים קללות בשרתים ויש סיכוי שהם ילמדו מזה.
    בנוסף, נגיד וכן היה מותר לקלל בשרתים, גם אם זה "בצחוק" או "בקטנה" יש אנשים שממש לא לוקחים את זה בצחוק ולוקחים את זה ברצינות ונעלבים מזה, או שיש אנשים שמגזימים עם הקללות ואז אתה בא אליהם בטענות והם אומרים לך "אבל מותר לקלל לא"?
    יש עוד מלא סיבות רעות ללמה אסור לקלל בשרתים והם עולים בהרבה על הסיבות הטובות (מבחינתי אין בכלל סיבה טובה, אבל יכול להיות שבמבחינת כמה שחקנים יש).
    מובן שאם בטעות נפלט לך "זין" או "כוסעמק" מתוך עצבים או מכל סיבה שהי זה דבר לגיטימי ורוב האדמינים לא יבואו אלייך בטעות ולא תקבל על זה עונש (יכול להיות שתוזהר) אבל במקרים הבאים אתה בהחלט תצטרך לשלוט על עצמך.
    כל מה שאמרת פה כבר הופרך והוסבר. לא בכוונה להעליב חלילה, אבל זה באמת תשובה לא עניינית ולא אובייקטיבית בעליל, ולא מה שאני מצפה מחבר צוות.

אני רוצה לרק לציין את האמירה הנוראית שרשמת בתגובה הזאת, " לקלל זו דרך התבטאות נוראית". לא הבנתי, מי אתה, שתקבע מה היא דרך התבטאות מקובלת או לא מקבולת? אולי אתה מסוגל לאסור קללות בשרתי הקהילה, אבל אין לך שום זכות כבן אדם שווה זכויות להגדיר דרך התבטאות של בן אדם מסויים כנוראית. זו אמירת הסתה שממש לא ציפיתי לשמוע, בטח שלא מ"סגן מנהל הקהילת CSGO" אשר אמורה לקבל את כל סוגי בני האדם, גם האריסטוקרטים שבניהם וגם את פשוטי העם, אשר מתבטאים בצורה עממית יותר.

שוב הזכרת את הילדים הקטנים, שבכלל לא אמורים להיות בשרתים, ולמרות זאת מקבלים יחס של מלכים וחוקים אשר מותאמים לצרכיהם האישיים, למרות שהם בכלל לא דורשים או צריכים אותם. יותר מזה, החוקים הללו אלו שגורמים להתעלמות בשרתים, כמו שתומכיי לעל אמרו "משהו מקלל, ישר כל השרת צועק לאדמין שיעניש אותו". ולא, בוא אני אתקן אותך, אי אפשר לקלל בשרתים. הקללה הקטנה ביותר תביא לך עונש וכדומה, ולצערי הרב, יש אדמינים שמסכימים איתי בנושא, אבל לא מדברים. תגיד לי אתה למה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    נכתב במקור על ידי AshPELO
    כל מה שאמרת פה כבר הופרך והוסבר. לא בכוונה להעליב חלילה, אבל זה באמת תשובה לא עניינית ולא אובייקטיבית בעליל, ולא מה שאני מצפה מחבר צוות.

אני רוצה לרק לציין את האמירה הנוראית שרשמת בתגובה הזאת, " לקלל זו דרך התבטאות נוראית". לא הבנתי, מי אתה, שתקבע מה היא דרך התבטאות מקובלת או לא מקבולת? אולי אתה מסוגל לאסור קללות בשרתי הקהילה, אבל אין לך שום זכות כבן אדם שווה זכויות להגדיר דרך התבטאות של בן אדם מסויים כנוראית. זו אמירת הסתה שממש לא ציפיתי לשמוע, בטח שלא מ"סגן מנהל הקהילת CSGO" אשר אמורה לקבל את כל סוגי בני האדם, גם האריסטוקרטים שבניהם וגם את פשוטי העם, אשר מתבטאים בצורה עממית יותר.

שוב הזכרת את הילדים הקטנים, שבכלל לא אמורים להיות בשרתים, ולמרות זאת מקבלים יחס של מלכים וחוקים אשר מותאמים לצרכיהם האישיים, למרות שהם בכלל לא דורשים או צריכים אותם. יותר מזה, החוקים הללו אלו שגורמים להתעלמות בשרתים, כמו שתומכיי לעל אמרו "משהו מקלל, ישר כל השרת צועק לאדמין שיעניש אותו". ולא, בוא אני אתקן אותך, אי אפשר לקלל בשרתים. הקללה הקטנה ביותר תביא לך עונש וכדומה, ולצערי הרב, יש אדמינים שמסכימים איתי בנושא, אבל לא מדברים. תגיד לי אתה למה.
    אני נשאר עם מה שאמרתי ואני אגיד את זה שוב, לקלל זו דרך התבטאות נוראית והיא לא מקובלת, תראה לי מקומות רציניים ורשמיים שמותר בהן לקלל באופן רשמי, אותו דבר גם פה, יש חוקים מסודרים וברורים מאוד שעל אותם החוקים הקהילה הזאת עומדת, להבדיל מקהילות אחרות.

כל המשפט השני שרשמת מטופש ואני אפילו לא הולך להתייחס אליו.

אענה לדבר הבא שרשמת, הזכרתי את הילדים הקטנים כי הם סיבה אחת למה אסור לקלל בשרתים, לא אמרתי שהם הסיבה העיקרית, אותם ילדים יכולים להיכנס בחופשיות כי לא מתפקידי להגביל אותם להיכנס.
    בנוסף, אני רואה שבחרת להתעלם משאר הדברים שרשמתי ואתה מעדיף להיות ראש בקיר, לכן אני לא הולך לרשום את מה שרשמתי עוד פעם - אתה מוזמן לקרוא את ההודעה הקודמת שלי פעם נוספת.
    אני רק אוסיף ואומר על המקרה שאם לשחקן נפלטת קללה או שהוא אומר את "הקללה הקטנה ביותר" הוא רוב הסיכויים לא יענש.
    אתה מחליט להכליל ואומר שכל האדמינים פועלים בצורה הזאת ופה הטעות שלך, כמו שאמרתי גם מקודם, רוב הסיכויים שהוא לא ייענש אבל הוא כן יוזהר כדי שהמקרה לא יחזור על עצמו.

הדיון מיצה את עצמו מכיוון שהדברים חוזרים על עצמם, קיבלת מספר לא קטן של הסברים ודוגמאות ללמה אסור לקלל בשרתים ובחרת להיות ראש בקיר ולהיתקע על הדוגמה של הילדים הקטנים למרות שהוצגו לך הסברים נוספים.

במידה ואתה רוצה להמשיך לדבר איתי על הנושא, אתה מוזמן להוסיף אותי בסטים :https://steamcommunity.com/id/Subwoofer1256/
    או לדבר איתי בשרת הדיבור של הקהילה : ts.vgames.co.il:9601

ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי -Subwoofer; 05.07.2018 בשעה 19:00.

שתף ב-Google+

הרשמה