תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    20.09.2017
    מתלונן על האדמינים: crazyplayer gravcity
    שמי בשרת: Orel

מה שקרה ילד בשם סטנלי קרא לי גיי וזה מאוד העליב אותי אמרתי לאדמין וסטנלי הודה בכך שהוא קרה לי "גיי" אחרי שאמרתי לו שזה העליב אותי מאוד הוא לתן לו מיוט לדקה ואז הוריד לו

אמרתי לו אבל זה העליב אותי מאוד למה להוריד לו תמיוט ואז קרייזי פלייר פשוט לתן לי מיוט לשעתיים על זה שאמרתי שזה העליב אותי מאוד

ואז כתבתי בצאט

K wait i פותח תלונה בפורום ואז לתן לי גג ל120 דקות

ואז כתבתי K באדמין צאט
    ואז אמר לי עוד הודעה באדמין טולק אתה בבאן ואז שאלתי אותו הסבר על הגג
    הוא אמר שאני מאיים על אדמין שאני יפתח עליו תלונה...............................

הוכחה שהוא לתן לו מיוט לדקה:
    http://www.interload.co.il/upload/8070752.jpg

האשכול מופנה לסגן השרת/מנהל השרת/אינספקטור/הנהלה גבוהה
    נערך לאחרונה על ידי orel412214; 02.07.2018 בשעה 13:25.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    היי Orel412214.

כשאתה מתלונן, מומלץ מאד שתבדוק את חוקי השרת לפני הכל.
    יכול להיות שהחלק עם הבן אדם ש"קילל" באמת לא היה בסדר מבחינת האדמין.
    אבל האדמין שאמר לך שתקבל באן אכן עשה שיעורי בית לפני שענה לך.
    שים לב שאתה שלחת הודעה שלא קשורה לחיים באדמין צ'אט, ולכן הוא אמר לך שתקבל באן.(כי אדמין צ'אט נועד לדברים חשובים)
    לאחר מכן שאלת אותו למה הגאג, ואז הוא ענה לך, בלי לתת לך באן.(כי השתמשת באדמין צ'אט לסיבה אמיתית)

אני לא מבין גם למה לעשות פרובוקציה ולחמם את האדמין על העובדה שתפתח עליו תלונה.
    פעם הבאה שקורה לך משהו לא הוגן, תלך ישר לפורום, אל תחמם אדמינים אחרת אתה באמת תקבל באן וסתם חבל.

בנוסף אין לך את הזכות להפנות את האשכול רק ל- "סגן השרת/מנהל השרת/אינספקטור/הנהלה גבוהה"

פעם הבאה שאראה אותך מפנה תלונה רק להנהלה גבוהה אני פשוט אסגור לך את התלונה.
    נערך לאחרונה על ידי Or.A; 02.07.2018 בשעה 14:19.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    היי, הבאת עונשים זו בחירה של האדמינים, אם הם רואים לנכון להביא עונש הם מענישים בהתאם לחומרת המצב.
    במקרה שלך, זה נראה יותר כמו קטנוניות ולחפש לעשות 'אקשן' בשרתים וכנראה שהאדמינים לא ראו לנכון להביא עונש על דבר כזה.
    לגבי שאר העונשים שקיבלת - מוצדקים לגמרי, חיפשת והצקת לאדמינים, משהו שאתה ממש לא אמור לעשות. תתמקד בלשחק בשרתים במקום להתעסק בשטויות.

לגבי מה שאור אמר על ההפניה להנהלה הגבוהה, זה לא עובד ככה ואתה ממש לא עושה את זה, פעם הבאה שזה יקרה התלונה פשוט תיסגר

קיבלת תשובה, ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה