תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    05.01.2018
    שם המשתמש המתלונן: shonik
    שם האדמין: gal תות של שבת

סיבת התלונה: ניצול גישות,העלבת שחקנים לשרת וגרימה ליציאה מהשרת.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 30.6.18

הערות נוספות:
    בתחילת הסרטון אפשר לראות שמקרי "Kiddo" רשם בצאט במטרה לצחוק שהוא דקר מישהו בגב וכתב "הבאק שחטפת"
    האדמין לקח את זה בקטע יותר מידי קשה ונתן לו גאג להרבה מאוד זמן כשלא מגיע לו וזה בסך הכל היה למטרת צחוק.
    לאחר מכן המקרה שלי:
    האדמין המדובר "גל" ניצל את גישותיו בכך שדיבר כשהיה מת על דברים לא קשורים ולא מעניים את השרת כשהוא לא צריך לדבר עליהם.
    שנית ברצוני להגיד בשרת שהאדמינים כגון גל וכ'ו משתמשים בגישות שלהם יותר מידי ואך מנצלים אותם כנגד שחקני השרת וגומרים להם לרע, אני הבעתי את דעתי בשרת על האדמינים וכתבתי שהם רובוטים, לגל האדמין זה לא התאים והוא אמר שהיני מעתיק את מילים אלה משרת אחר, שלא צריך לדבר על דברים כאלה, וחברי לשרת אשפלו כתב בצ'אט שהם לא רובוטים אך רובוטריקים, אני הגבתי לחברי בשאלה האם הוא ראה את הסרט רובוטריקים? והוא הגיב לי בחיוביות ולאחר 5 שניות אני ואשפלו קיבלנו גאג לחצי שעה כל אחד, וסיבת הגאג : None, שאלתי את האדמין בגלל מה קיבלתי גאג?
    הוא הגיב לי בכך שאין לדבר על דברים לא קשורים בצ'אט, והקטע הוא ששאלתי שאלה אחת על הסרט את חברי לשרת ועל זה אני קיבלתי גאג ל30 דקות וגם חברי אשפלו.

דברים אלה מוכיחים שהאדמין מנצל גישות, מביא גאגים סתם מאיים ואך קורא לי בשמות שאני "מעתיקן" ועוד כל מיני דברים שאיני אפרט עליהם, האדמין הזה מוריד את חשק המשחק להרבה שחקנים והיני מבקש לטפלו.

דמו: כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    להבא לרשום בתת פורום תלונות ועזרה על מנת לקבל תשובה ועזרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    שלום שוניק.
    אחרי שצפיתי בדמו התברר לי כי אתה התגרת באדמין, דיברת אליו בצורה מזלזלת ולאחר מכן גם אשפלו הוסיף על מה שכתבת וזו הסיבה שקיבלתם עונש.
    התחכמתם עם האדמין ודיברתם בצורה מזלזלת כלפי האדמינים בשרת באופן כללי ואני מצטט:
    "איזה רובוטים האדמינים פה", זה נראה לך כמו משהו שמותר לך לכתוב בשרת?
    אני לא מבין על מה אתה בא להתלונן פה? על זה שהתגרת באדמין וקיבלת על זה עונש?
    האדמין לא דיבר על דברים שלא קשורים לשרת אלא הוא דאג לסדר של השרת.
    להבא אני מבקש ממך לא להתערב בנושאים שלא קשורים אליך, כמו המקרה של אוהד לדוגמה.

תודה ויום מצוין.

אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    נכתב במקור על ידי -Wolfy-
    שלום שוניק.
    אחרי שצפיתי בדמו התברר לי כי אתה התגרת באדמין, דיברת אליו בצורה מזלזלת ולאחר מכן גם אשפלו הוסיף על מה שכתבת וזו הסיבה שקיבלתם עונש.
    התחכמתם עם האדמין ודיברתם בצורה מזלזלת כלפי האדמינים בשרת באופן כללי ואני מצטט:
    "איזה רובוטים האדמינים פה", זה נראה לך כמו משהו שמותר לך לכתוב בשרת?
    אני לא מבין על מה אתה בא להתלונן פה? על זה שהתגרת באדמין וקיבלת על זה עונש?
    האדמין לא דיבר על דברים שלא קשורים לשרת אלא הוא דאג לסדר של השרת.
    להבא אני מבקש ממך לא להתערב בנושאים שלא קשורים אליך, כמו המקרה של אוהד לדוגמה.

תודה ויום מצוין.

אפשר לנעול.
    אני אשמח לתקן אותך בתור אחד שהיה בשרת באותו הזמן. מה שלא רואים ברקורד, זה שהאדמין גל החיל לדבר עם חברו על פורטנייט ועל כמה שהוא לא טוב במשחק הזה, וכל מיני דיבורים, אשר אתה בוודאי מסכים איתי שלא קשורים למהלך השרת, בזמן שהוא היה מת. כאשר פיניתי לאותו האדמין, בטענה שהוא מנצל גישות. ענה לי שאני קורא לזה ניצול גישות, אולם הוא קורא לזה, לבדר את השרת.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    שלום אשפלו, כל אחד לפעמים רוצה לדבר עם החברים שלו או עם השחקנים בשרת, אני מסכים איתך שבזמן שהוא מת זה קצת לא מתאים.

כל אחד עושה טעויות, ואין מה לעשות אני אדבר עם האדמין על הנושא הזה, אתם מהצד שלכם יכולים להפסיק לחפש את האדמינים.

זה רק יעשה טוב לכם, לאדמינים ולשרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    נכתב במקור על ידי -Wolfy-
    שלום אשפלו, כל אחד לפעמים רוצה לדבר עם החברים שלו או עם השחקנים בשרת, אני מסכים איתך שבזמן שהוא מת זה קצת לא מתאים.

כל אחד עושה טעויות, ואין מה לעשות אני אדבר עם האדמין על הנושא הזה, אתם מהצד שלכם יכולים להפסיק לחפש את האדמינים.

זה רק יעשה טוב לכם, לאדמינים ולשרת.
    אני לא מחפש את האדמינים, אלא ההפך. הם מחפשים אותי. כאשר אני מספר בדיחה כמו "יש באג אדמין" "אני לא סיטי" וכל השרת משועשע, וזוהי בדיחה קבועה המוכרת לכל השרת, שאני אוהב לספר. ואותו אדמין גל, מתנשא מעליי ואומר שבגלל שהוא אדמין, ואני מצטט "אתה לא אדמין, אני כן, אני אחליט מה נכון ומה לא נכון" זה דיי לפעול בצורה אימפולסיבית וראוותנית כנגד שחקן נורמטיבי בקהילה.

לעומת זאת, האדמין כן מפעיל שיקול דעת, אבל הוא סובייקטיבי לחלוטין. סיפרתי בדיחה "יש הר מלאכותי, איזה עוד הר יש?" כשענה האדמין "טבעי" כל השרת צחק, וכשהבין את הפאנץ אמר "רק בגלל שזה הצחיק אותי, לא אתן לך מיוט." אז למה זה מותר ואת הבדיחה עם הבאג אסור? זה כבר תגובה לא מקצועית של האדמין הנ"ל המשתמש בכוחו בכדי להחליט לי ולשאר שחקני השרת מה אמת ומהו שקר, גם אם זה אומר, לא לאכוף את חוקי השרת לפי הסתכלותו הסובייקטיבית למקרה.

הטענה שכולם רוצים לדבר עם חבריהם מידי פעם, קודם כל סותרת את מה שטענת לפני כן, וגם לא מצדיקה את מעשיו של האדמין הנ"ל. מכיוון שכמו שאמרת, כולם מידי פעם רוצים לדבר עם חבריהם לשרת, ואם האדמין מנצל את כוחו בכדי לדבר בזמן שאף אחד לא יכול, שזה לא לנושאי השרת כחוק הקובע זאת, מדובר בניצול גישות בוטה לחלוטין מצידו של האדמין, ועוד לפי דבריו "אתה קורא לזה ניצול גישות אני קורא לזה לבדר את השרת" רק מראה שהאדמין מודע למעשיו לגמרי ובוחר להתעלם לגמרי מחוקי השרת הכפופים גם עליו בתור חבר צוות.
    נערך לאחרונה על ידי AshPELO; 30.06.2018 בשעה 19:52.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2018
    אני אגיד ואוסיף גם שהאדמינים מתנהגים כמו רובוטים ואפשר לראות זאת בדמו, שחקן כתב בדיחה שהוא הרג מישהו עם סכין במטרת צחוק וקיבל גאג למלא זמן? לא דוגמא מספיק טובה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    יטופל.

ננעל
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה