תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    03.02.2018
    כמו שחלקכם כבר יודעים Valve החליטה בזמן האחרון הרבה החלטות שפגעו במשחק כמו: חפץ שעבר בעלים לא יוכל לעבור לבעלים אחרים במשך שבוע, ניסיון לסגור את OPSKINS, החלישו נשקים ועוד.
    כמו שכנראה שמתם לב הרבה אנשים החליטו לעזוב את המשחק עקב פעולות אלה, אך פרישה של שחקנים לא הדאיגה את Valve יותר מידי, זה היה כאילו יש להם טריק בשרוול איך להחזיר את כל השחקנים בחזרה ואולי העדכון החדש הוא הטריק.

העדכון החדש שהולך לצאת הינו Panorama UI העדכון משנה בעיקר את המראה את התפריטים אך ישפיע גם על הגייםפליי.

הינה כמה תמונות של התפריטים החדשים:

אלה הם חלק קטן מהעדכון של התפריטים, מלבד התפריטים ישנו עדכון לScoreBoard של המשחק שהפך אותו לנוח יותר:

Valve ממשיכים לעבוד קשה גם ברגעים אלו על העדכון, אני אישית מאמין שהעדכון הזה ירענן את השחקנים הותיקים ויחזיר חלק מהשחקנים שפרשו, למרות שזה רק עדכון גרפי הוא כנראה הולך להיות אחד העדכונים שהכי ישפיעו על CS:GO ב2018.

מה אתם חושבים? שהעדכון יחזיר שחקנים או שקונטר מתחיל למות בהדרגה?
    נערך לאחרונה על ידי GunZila; 29.06.2018 בשעה 20:30.

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    אהבתי מאוד את העדכון, חוץ מהחלק של הMain Menu שהתמונה כבר בנויה וזה בעצם רקע של המפה ניוק. אני מאוד ארצה אם תהיה אפשרות לקבוע את הרקע בעצמך. זה משהו קטן שאני מאמין שהם יוסיפו כי זה היה רק עדכון בטא...

הצטרף בתאריך
    17.06.2017
    לעדכון יש כמה דברים להציע, אבל החסרונות באו איתו, אין ספק שהעדכון יכול לרענן את מראה המשחק הישן
    ואפילו להחזיר למשחק שחקנים שפרשו. אך עם כל זאת אין ביכולתם של VALVE בעזרת עדכון שמשנה נטו
    את מראה המשחק להחזיר את השחקנים שפרשו לשחק לאורך הרבה זמן. תוך זמן קצוב לפי דעתי שחקנים
    אלו יחזרו להשתעמם מקונטר, לעדכון אין הרבה מה להציע (בסופו של דבר), אלא מראה שונה למשחק בלבד.

אחלה כתבה!
    אחראי אדמינים

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    אישית לא התלהבתי מהעדכון הזה, הוא שינה לדעתי את האווירה של המשחק והסקורבורד החדש לדעתי לא מחדש כלום אלא גורע.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    נכתב במקור על ידי ForEver-
    אהבתי מאוד את העדכון, חוץ מהחלק של הMain Menu שהתמונה כבר בנויה וזה בעצם רקע של המפה ניוק. אני מאוד ארצה אם תהיה אפשרות לקבוע את הרקע בעצמך. זה משהו קטן שאני מאמין שהם יוסיפו כי זה היה רק עדכון בטא...
    יתווסף בוודאות, יהיה ניתן לבחור איזה מפה ברקע שתרצו (מפות official כמובן).

העידכון הזה הוא עוד החלק הקטן ממה שמתוכנן לסיאס, הUI מבוסס על מנוע SE2, שעדיין לא הוכנס לgameplay עצמו ואני משער שיכנס במהלך 2019, כי בסך הכל עברו 6 שנים מאז שהמשחק יצא ומעבר להיותו משחק הFPS המצליח ביותר בעולם, גם הוא צריך רענון מעבר לגרפיקת הUI שלו.

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    נכתב במקור על ידי haCKet
    יתווסף בוודאות, יהיה ניתן לבחור איזה מפה ברקע שתרצו (מפות official כמובן).

העידכון הזה הוא עוד החלק הקטן ממה שמתוכנן לסיאס, הUI מבוסס על מנוע SE2, שעדיין לא הוכנס לgameplay עצמו ואני משער שיכנס במהלך 2019, כי בסך הכל עברו 6 שנים מאז שהמשחק יצא ומעבר להיותו משחק הFPS המצליח ביותר בעולם, גם הוא צריך רענון מעבר לגרפיקת הUI שלו.
    כבר הרבה זמן שמצפים לsm2 ;)
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

הצטרף בתאריך
    25.09.2017
    עיר
    אילת
    עדכון מרענן למשחק מקווה שיצא בקרוב

הצטרף בתאריך
    12.12.2016
    עיר
    המרכז
    כתבה ממש מעניינת, מאמינה שללא הכתבה לא הייתי מודעת לעדכון.
    בניגוד לדעה הרווחת אני מסכימה איתך ששינוי בגרפיקה (אפילו שינוי קטן) יכול לעורר התעניינות במשחק גם מצד שחקנים חדשים וגם מצד כאלה שכבר פרשו, אבל אי אפשר באמת לדעת איך העדכון ישפיע על מצב המשחק לפני שיהיה ניתן להשתמש בו.

הרשמה