תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    26.05.2018
    מבקש שאחראי אדמינים ומעלה יטפל במקרה!
    שם המשתמש המתלונן: (
    https://steamcommunity.com/id/CrazyBug007/ (Dr.Crazy

שם האדמין:
    Highplace (ניר)

סיבת התלונה: ברצוני לדווח על האדמין בכך שמבצע טארגט עליי ועל הגאנג שלי FTP. ברקורד אפשר לשמוע את האדמין מודה בפני הסגן מנהל שהוא עושה טארגט בכוונה (להרוס את הנהנתם של השחקנים) ובידיעה.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:27/6/2018 וגם 28/6/2018 ( המעשה בוצע פעמיים, אך בפעם הראשונה (27/6/2018) המנהלים של האדמין אמרו לו שדבר כזה לא מקובל ושהמעשה לא יחזור)

הערות נוספות: שלום וערב טוב, ברצוני לדווח על האדמין
    Highplace (ניר) אשר עושה טארגט (בעזרת שליחת hitmans אחד אחרי השני) עליי ועל הגאנג שלי במטרה להרוס ולחרב לנו את ההנה השרת ולגרום לנו לעזוב את השרת.
    חשוב לציין שמקרה כזה כבר נעשה והאחראי אדמינים gunzila ו הסגן מנהל של הקלאבים kingsman כבר הזהירו את האדמין והחברי גאנג שלו אשר עושים טארגט עליי ועל הגאנג שלי. האדמין טען בשיחה (במקרה הראשון ): שהוא לא עושה טארגט ושהגאנג שלו לא עושה דברים כאלו (שיקר למנהלים שלו כמו שאפשר לראות ברקורד).
    במקרה זה תפסתי את האדמין מתוודה בפני הסגן מנהל שהוא עושה טארגט
    (בעזרת שליחת hitmans אחד אחרי השני) בכוונה (להורס לנו את ההנה בשרת ובכלל) ובידיעה שהוא עובר על חוקים חמורים.
    האדמין אשר חייב להיות מודע לחוקים עבר עליהם ומודעה לכך. החוקים אשר האדמין עבר עליהם : החוק האלוהי של השרת אשר נכתב עליי ידי קינגסמן ואני מצטט"

אסור לעשות טרגטינג, כלומר לקחת את המשחק למקום אישי או להציק/ לְהִיטָּפֵל לשחקן יחיד באופן מוגזם שלא לצורך מטרת המשחק. קרבות בין גנגנים התקבלו בברכה.
    "
    וגם על החוק של הHITMANS ואני מצטט"
    אסור לשחקן להזמין HITMAN על אותו בן אדם יותר מפעם אחת (
    כלומר להזמין היטמנים שונים על אותו הבן אדם)
    "
    ברצוני לבקש מהנהלה של השרת לטפל במקרה זה בחומרה מפני שהאדמין כבר הוזהר וכאשר הוזהר שיקר להם (לkingsman ו gunzila המנהלים שלו) שהוא לא עושה טארגט. גם כן, המעשים נעשו במחשבה תחילה ובכוונה להרוס את הנהנתם של השחקנים אשר נפגעו ממעשים אלו. בנוסף, איני יודע מדוע סגן המנהל התעלם מכך שהוא עושה טארגט ו ולא טיפל באדמין בחומרה.

אני גם סבור שהמעשים נעשו למען נקמה על הבאן שקיבל חבר הגאנג שלהם בגלל ניצול באגים ,פארם אקספי וקש. וגם בגלל שלא נתנו להם (לגאנג של ניר) לקנות את כול הבתים בעיר השנייה.

חשוב לציין שהאדמין הרס לי ולחברי הגאנג שלי יומיים שלמים של הנהה וגרם לנו לסבל רב בכך שלא יכלו לשחק והיינו צריכים לרוץ בטים ספיק של הקהילה ולחפש אחר המנהלים שלו ,בשביל שירגיעו אותו ואת חברי הגאנג שלו.

האנשים אשר עזרו לאדמין לעשות טארגט וגם הם עברו על החוקים : agartal (הוזהרה ב27/6/2018 על ידי gunzila על כך שעושה טארגט)

דמו: לצפות ברקורדים עד הסוף בבקשה!
    סליחה מראש על הצפצוף יש לי בעיה במיקרופון אז ברקורד שומעים בברור שהאדמין מודעה על כך שהוא שם את כול ההיטמנים.

https://www.youtube.com/watch?v=cgVh...ature=youtu.be
    נערך לאחרונה על ידי CrazyBug; 29.06.2018 בשעה 02:59.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.02.2018
    שלום CrazyBug,
    האדמין התוודה בפנינו במקרה ונענש בחומרה כי כמו שציינת אסור לעשות טרגט בשרת.
    האדמין נענש ומקרה זה לא יחזור על עצמו.

אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    נעול
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה