תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    צעד ראשון בדרך להפיכת הגיימינג לענף ספורט רשמי: העמותה לגיימינג תחרותי חתמה על מזכר הבנות עם איגוד הספורט האקדמי.
    השלב הבא: בקשת הכרה למשרד הספורט.

העמותה לגיימינג תחרותי בישראל עשתה באחרונה צעד משמעותי בדרך להפיכת הגיימינג לענף ספורט מוכר ורשמי בישראל: חתימה על מזכר הבנות עם אס"א, איגוד הספורט האקדמי, שמסדיר את קיום תחרויות ה-Esport בארץ במסגרת משחקי אס"א. אס"א מקיים פעילות ברוב המוסדות להשכלה גבוהה בישראל, יוזם מפעלי ספורט ואף מתמודד בתחרויות בינלאומיות.

לסרטון

המהלך הזה מגיע לאחר תקופה ארוכה, שבמהלכה ניסו גורמים רבים לקדם את הענף הפופולרי. ההצלחה שלה זוכות המשלחות הישראליות לאליפויות העולם בתחום תרמה לכך: באליפות האחרונה הגיעה ישראל למקום השמיני מתוך 50 מדינות, ובתחרות גדולה אחרת, League of Legends, היא הגיעה למקום הרביעי המכובד.

יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי, עידו ברוש, קרא אתמול למשרד הספורט ולכל המעורבים בנושא לקדם את בקשת ההכרה ולהעניק את תמיכתם לענף הגיימינג – ענף ספורט תחרותי צומח, בעל פוטנציאלי תרבותי וכלכלי אדיר – שישראל מצטיינת בו והוא מביא לה גאווה והישגים רבים בזירה הבינלאומית.

הכתבה
    נלקחה מ YNET (סרטון שאני מצאתי + קצת עריכות שלי)
    Apocalipse
    נערך לאחרונה על ידי apocalipse; 23.06.2018 בשעה 20:56.

הצטרף בתאריך
    06.04.2018
    מעניין עידו היה פעם חבר טוב שלי בתקופה ששיחקתי competitive league of legends מצחיק לראות איך הוא דוחף את כל היוזמה הזאת עכשיו

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    אחלה כתבה, אני מקווה שיקדמו את הספורט האלקטרוני בישראל.

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    אחלה כתבה, סוף סוף ישראל מתקדמת במשהו
    מנהל שרת הג'ייל

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    בואו נגיד שכשהייתי בן 14 היו דיבורים כאלה ושום דבר לא באמת התקדם, לדבר זה יפה, מעשית ההתקדמות היא יחסית קטנה (ביחס לעולם). היום אני כבר בן 22 ושום דבר לא באמת רץ עדיין (בארץ)

הצטרף בתאריך
    04.08.2011
    נכתב במקור על ידי haCKet
    בואו נגיד שכשהייתי בן 14 היו דיבורים כאלה ושום דבר לא באמת התקדם, לדבר זה יפה, מעשית ההתקדמות היא יחסית קטנה (ביחס לעולם). היום אני כבר בן 22 ושום דבר לא באמת רץ עדיין (בארץ)
    צודק במאה אחוז

הצטרף בתאריך
    02.04.2017
    נכתב במקור על ידי haCKet
    +1
    צרי לי לאכזב גם כשאני הייתי בן 14 והתחלתי עם משחקי המשחק בעיקר CS היה דיבור על זה בעיקר באתרי גיימינג ישנים כמו יוניט וכאלה
    היום אני בן 26 ושום דבר לא באמת רץ עדיין

הצטרף בתאריך
    21.02.2011
    ^
    אל תקחו קשה, גם בעולם זה לא כזה מתקדם חוץ מכמה מקומות כמו דרום קוריאה ואולי איזה מדינה סקנדינבית... בעתיד אני בטוח שזה יהיה הרבה יותר מרכזי ככל שדורות הגיימרים יתחילו להיות הדורות הבוגרים יותר.

הצטרף בתאריך
    18.11.2016
    עיר
    ashdod
    מי יודע אולי סוף סוף זה יחשב כספורט ולא רק תחביב...
    "im the one dont weight a ton dont need a gun to get respect up on the street"
    Denzel Curry

הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    "בואו נגיד שכשהייתי בן 14 היו דיבורים כאלה ושום דבר לא באמת התקדם, לדבר זה יפה, מעשית ההתקדמות היא יחסית קטנה (ביחס לעולם). היום אני כבר בן 22 ושום דבר לא באמת רץ עדיין (בארץ)"

אולי עכשיו בזכות פאבגי ופורטנייט שקידמו את הגיימינג בעולם ובישראל אולי יתחילו לקדם את את זה

הצטרף בתאריך
    17.10.2017
    אחלה כתבה

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    נכתב במקור על ידי apocalipse
    "בואו נגיד שכשהייתי בן 14 היו דיבורים כאלה ושום דבר לא באמת התקדם, לדבר זה יפה, מעשית ההתקדמות היא יחסית קטנה (ביחס לעולם). היום אני כבר בן 22 ושום דבר לא באמת רץ עדיין (בארץ)"

אולי עכשיו בזכות פאבגי ופורטנייט שקידמו את הגיימינג בעולם ובישראל אולי יתחילו לקדם את את זה
    כמו שזה נראה בנתיים פורטנייט שידוע גם בשמו השני Bob the Builder Simulator בדרך להוציא חוקים נגד גיימינג בעקבות ילדים מפגרים שמתמכרים כמו חולי נפש קטנים (כאילו שהיינו יותר טובים עם הסורס וה1.6...) רבאק, ילדים בני 7 עושים ימי הולדת עם theme של פורטנייט...
    שום דבר טוב לא יצא מפורטנייט, תזכרו מה שאני אומר, הסרטן הזה יגרום רק לצרות.

הצטרף בתאריך
    04.08.2011
    נכתב במקור על ידי haCKet
    כמו שזה נראה בנתיים פורטנייט שידוע גם בשמו השני Bob the Builder Simulator בדרך להוציא חוקים נגד גיימינג בעקבות ילדים מפגרים שמתמכרים כמו חולי נפש קטנים (כאילו שהיינו יותר טובים עם הסורס וה1.6...) רבאק, ילדים בני 7 עושים ימי הולדת עם theme של פורטנייט...
    שום דבר טוב לא יצא מפורטנייט, תזכרו מה שאני אומר, הסרטן הזה יגרום רק לצרות.
    אם זה אמיתי פעם הבאה נעשה יומולדת cs נחגוג תסרטן

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    נכתב במקור על ידי orikoo6
    אם זה אמיתי פעם הבאה נעשה יומולדת cs נחגוג תסרטן
    lel aki, פעם אחרונה ששמעתי שטות ברמה הזו, זה היה בבצפר יסודי כשעל העוגת יומולדת היה כזה מגרש כדורגל עם שערים ושחקנים

הצטרף בתאריך
    08.07.2016
    גם אני חושב ככה אני מקווה שלמרות זאת יהיה אפשר להפיק משהו טוב...
    תודה רז,

הרשמה