תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    שם המשתמש המתלונן : Hazizi
    שמות האדמינים : בום פאק בעיקר ודיפסי
    סיבת התלונה : לגבי בום פאק ממשיך להתנהג בשיחות בתוקפנות לא מקשיב לי בשום דבר ותופס אותי על כל דבר בקטנות
    (על דיפסי אתאר בהערות)
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה : עם דיפסי היום ועם בום פאק שוב קורה כל הזמן
    דמו : לצערי אין רקורדים אבל אתחיל בשיחות להקליט
    הערות נוספות : נתחיל מבום פאק , לאחר התלונה הקודמת חשבנו שיצאנו בסדר והכל אך בום פאק ממשיך להתנהג אליי חרא ותופס על כל דבר בקטנות למשל כשהאדמין ויזה עלה אני כתבתי ויזה אדמין? אני חולם? בום פאק חשב שזה מוריד בטחון לאותו אדמין (למרות שהאדמין צחק איתי בפרטי) הוא מחליט לתת לי גג ליום (ואחרי זה קיצור ל4 שעות) בום פאק ממשיך להביא תירוצים כל פעם שהוא נותן לי עונש למרות שהוא יודע שהוא לא יוצא בסדר , הסיבה השנייה היא שבום פאק ממשיך להתנהג באגרסיביות ומשתיק אותי בשיחות למרות שאני מנסה להציג את הצד שלי הוא ממשיך לנסות להוציא אותו בסדר ולא נותן לדבר (אם כבר אני מבין שהוא נותן לי יחס מזלזל אבל זה כבר ברור מאליו שהבחור נוטר טינה) חבל באמת שאין לי רקורדים של זה ועל זה שפשוט הוא לא נותן לי כמעט לזוז בשרת או לדבר (אפשר גם להגיד את זה על וולפי אבל פחות כי הוא לעומת בום פאק מתייחס בצורה טובה אל אנשים)
    ועכשיו למקרה של דיפסי : דיפסי הינו אדמין חדש ללא ניסיון שלא יודע פקודות טובות אבל דבר שקרה לפני כמה דקות כאשר אני קיבלתי מיוט מוצדק לגמרי מוולפי והכל בסדר אך גם לפני המיוט ועוד הרבה פעמים קינג טל ממשיך להתגרות בי והאדמין ברוקן שהיה אז בשרת החליט לתת לו גג ל10 דקות ( למרות שזה קצת זמן כי הוא לא שחקן חדש והוא בא לעשות בעיות בכוונה והוא אחד הגורמים להריסת השרת) אחרי המיוט לשעה שקיבלתי קינג טל אומר יששש הוא קיבל מיוט ואז הוא אומר לאדמינים שיתנו לו מיוט. ובמפתיע הרי דיפסי הוא אדמין חדש בלי ניסיון אז פה הקאץ' אני פשוט אמרתי לו שיפסיק להתגרות בי ודיפסי עונה בתגובה שאני אפסיק לענות ואם אמשיך אקבל מיוט או גג (נדב שהיה בשרת הזהיר אותי ואת טל והוא יצא בסדר בסיפור)
    ושוב פנייה להנהלה הגבוהה אני רוצה שתתחילו להתייחס למה שקורה פה גם עם קינג טל וגם עם בום פאק
    סקריפטרים 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    שלום חזיזי אני אענה לך על מה שכתבת ובום פאק ישלים את דבריי.

אתה בנית לעצמך תדמית של אחד שמהרגע שיורד המיוט של הטרור אתה לא מפסיק לדבר בעיקר עכשיו שאתה כל היום אומר "דורש מדיק דורש מדיק".

אני אומר לך חד וחלק אם אתה תמשיך לחפור עם זה אתה תקבל כל הזמן מיוטים ביחס מוכפל.

אתה חייב להפסיק לחפור במיקרופון כי האדמינים כבר מתחרפנים מזה ובטח ובטח שגם השחקנים.

אני משתדל לתת לכל אחד יחס שווה ויחס מכבד, אתה פשוט לא רוצה להשתנות ולא רוצה להפסיק לחפור במיקרופון וזו בעיה שלך, אני מניח שבום פאק (הסגן שלי), כנראה פחות סבלני לכל הקטע של החפירות האלה ואני לגמרי מבין אותו.

תפסיק לחפור במיקרופון שלא לצורך, תתחיל להשתנות ולהיות בן אדם קצת יותר רציני אם אתה רוצה שיקחו אותך ברצינות.

אין לי מה להגיד מעבר למה שאמרתי אני מקווה שתפנים את דבריי.

תודה ויום מצוין!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    שלום וולפי אני באמת אתחיל להפסיק לחפור במיק לגבי זה ואנסה יותר להיות רציני
    אבל אי אפשר שאותם ילדים כמו קינג טל או שפרה באים להציק ומתגרים כשאני לפעמים רציני באים במכוון ומתגרים בי לגבי כל דבר
    לגבי מה שאמרת זה לא קשור לתלונה אבל אני שמח שהערת לי את תשומת הלב
    סקריפטרים 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    שלום חזיזי.

בוא נתחיל בזה שאני מעלה אדמינים בחדרים פרטיים כדאי שאתה לא תלך לשרת ותתחיל לספר דברים.

עכשיו לנושא שלנו:

אני מעלה אדמין חדש ובשניה שהוא נכנס לשרת פעם ראשונה (עם גישות כמובן) אתה כותב לו בצאט

1. "טוב ויזה אדמין אני פורש"
    2. "ביי ויזה"
    הוכחה - https://prnt.sc/jxzjyp

ואז קיבלת קיק ממני עם סיבה "RELAX"

כמובן כי לדעתי זה מוריד לאדמין חדש את הביטחון וכי אתה מרשה לעצמך יותר מדי.

ואז חזרת לשרת והמשכת לכתוב

1. "וואו אתם רציינים"
    2. "וואו ויזה אדמין"
    3. "אני חולם?"
    הוכחה - https://prnt.sc/jxzlxn

ואחרי שבאת אלי בתלונות כמובן שאני אהיה קצת עצבני (כי אתה עושה דברים לא ראויים בשרת ואז אתה מתלונן עליהם כמו תמיד)

הסברתי לך למה זה מוצדק (כן היה קצת צעקות כי אתה לא מקשיב) והבנתי שצריך לקצר לך את זה.

החלק השני של התלונה

אתה לא יכול לבוא ולהתגרות ואז לבוא ולהגיד לאדמין מה העבודה שלו.
    אם הוא חושב שהצד השני צריך לקבל עונש אז הצד השני יקבל עונש, ואם הוא מקבל עונש אבל "לא מתאים לך כמות הזמן" שהוא קיבל אז זה גם לא נתון לדיון כי האדמין החליט ואתה לא יכול להתערב בדברים כאלה.
    תפסיק לחשוב שאתה חלק מניהול הגייל.
    תפסיק לעשות בעיות ולחפש אדמינים ולהציק בקטנות ואתה תראה כמה חלונות יפתחו לך.

המשך יום נעים אפשר לנעול.
    מנהל שרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    אתחיל מהחלק השני של התלונה : באותו התלונה אני לא התגרתי קינג טל התחיל הוא קיבל גג ל10 דקות ואני חצי שעה (קינג טל אינו שחקן חדש)
    זה שאתה מעלה אדמינים בחדרים פרטיים ואתה אומר בעצמך שאני לא אגיד וככשאלתי אם מותר להגיד שנטו עלה אמרת בתגובה תעשה מה שבאלך
    שוב אתה תופס על קטנות למרות שויזה צחק איתי ואפשר להביא גם רקורד מהפרטי אם אתה רוצה אתה פשוט מנסה לתפוס אותי כל פעם
    מי בכלל חושב שאני בצוות ניהול של הגייל (אם תשים לב כל התלונות שהגשתי בפורום למעט 1 באה בתקופה שאתה סגן)
    אני מקשיב אתה לא נתת לי להוציא מילה בטיאס אבל כמו פעם אתה משתמש בתירוצים ומביא לי חוקים הזויים
    כמה חלונות יפתחו לך.
    אני מעדיף דלתות
    וכן מפריע לי הזמן שנותנים פה לאנשים למרות שהם לא חדשים ואני גם לא מבין למה כשאדמינים עולים צריך לעשות להם הפתעה בשרת יש המון אנשים שמסתכלים בטיאס שאותו אחד (ואם אגיד את האמת היו כמה אדמינים שהפריע לי שהם עלו ושוב ושוב אזכיר את נושאי VIP ושוניק)
    אם אתה וולפי מוסיפים חוקים שממש מורידים מהשרת הזה דברים טובים תמשיכו כי כבר אולי יש איזה 4 חוקים שממש גרועים ואני יכול להגיד לך אותם בפרטי
    סקריפטרים 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    אני לא עומד לענות לך שוב.

פשוט תפסיק להתעסק בשטויות ותהנה מהשרת.
    מנהל שרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017