תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    23.06.2016
    עיר
    קזחסטן
    שם המשתמש המתלונן: The Virtual Dominator

שם האדמין: Nuni

סיבת התלונה: שיחקתי בשרת הRP ודיברתי עם אנשים ויצא שאמרתי לבחור לקנות לי עוגיה כי הוא גנב לי והוא שאל איפה ואמרתי לו במוכלת, יש שם מוכרת שחורה.
    האדמינית אמרה לי שאסור להגיד את המילה "שחורה" אבל לתאר בן אדם כלבן מותר, יש לה מין אג'נדה פסיכית כנראה נגד שחורים אבל אין שום דבר רע בהם ואין סיבה שלא אוכל לציין אותם. אחרי שעשתה לי TP החוצה אחרי שהסברתי לה שאין שום דבר רע בלהגיד שמישהו הוא שחור נתנה לי באן לשעה עם הסיבה "גזענות" ממש אירוניה.
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: היום

הערות נוספות: חבל שלוקחים אדמינים כאלה בקהילה כו ותיקה, עדיף פחות אדמינים מאשר המון אבל ילדים צעירים בלי הבנת חיים

דמו: לא מצאתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    שלום Jacob.
    לגבי הבאן שלך.... הבאן מוצדק לגמרי ובאישור שלי בלבד.
    אתה שחקן עם עבר גדול בשרת ה-RP ואתה לא מפסיק לעשות שטויות, לדבר בזלזול ובחוסר כבוד אל צוות השרת ובנוסף אתה נכנס רק בשביל לעשות בעיות ולהתחכם עם האדמינים לגבי חוקים (כפי שאתה זוכר שעשית לי את זה).
    הבאן לא יורד! ואם תמשיך לעשות בעיות ושטויות כמו שאתה עושה עכשיו, אתה תמצא את עצמך עם באן ארוך מאוד.
    אני מקווה שתלמד מהבאן הזה תתחיל להתאפס על עצמך, כי אם לא אתה פשוט תורחק מהקהילה הזאת!
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2016
    עיר
    קזחסטן
    אישור שמותר להיות גזען? גם אתה?
    יש פה מנהלים או משהו לטפל בילדים האלה? גם אדמין וגם המנהל שלה גזענים ועוד בפורום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    תגיד אתה אמיתי? רק אתמול קיבלת באן על אותו מקרה בדיוק אז אתה בא לשרת ועושה את אותה השטות עוד פעם?
    הבאן מוצדק, נכנסת לשרת על מנת להתחכם עם האדמין ולעשות בעיות ועוד עם אותו מקרה.

ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה