תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    18.06.2018
    שיחקתי בערך 5 דקות בשרת קראתי חוקים כי חבר שלי אמר שזה חובה ואז קניתי בית וסמתי סמים בבית שלי
    הסמים שלי היו על 300 (מקס) אז הבנתי שהגיע הזמן למכור יצאתי מהבית ושמעתי מישהו פותח דלת אז רצתי לדלת לראות אם יש קצת כסף שאני יכול לקחת כי לא היה לי כמעט כסף כי הבית שקניתי היה ב9 אלף והתחלתי עם 10K ראיתי שהיה שמה איזה כספת ולידה מישהו שלקח את זה ואז פתאום היה לו 3אלף קאש שזה הרבה בשבילי רציתי להרוג אבל נזכרתי שיש לי 1200 גרמים אז הלכתי למכור וללכת לבנק לסים אותו שמה אחרי זה אני רואה ב KILL שבצד ימין למעלה שמישהו בשם ALPAKA הרג את מי שהיה לו 3 אלף קאש אז היה לי 2500 קאש משהו בסביבה הזאת הייתי ממש ליד הבאנק אבל אמרתי לעצמי טוב זה הכול או כלום אז נכנסתי לבאנק (עשיתי כאילו אני נכנס) ואז ישר רצתי למי שהיה 3 אלף קאש שהוא היה די קרוב לבאנק יחסית אז הרגתי אותו בלי להיות קאמפר אבל למישהו יש רקורד שכן מוכיח אחרת אבל לא מראה את כל מה ססיפרתי עד עכשיו
    אחרי זה אדמינים חושבים שאני סנפאי אחר ואמרים לי זה או שאתה מחזיר את הכסף או שאתה מקבל באן ליום ועם אתה מחזיר אז אתה מקבל באן לשעתיים
    עכשיו מה שווה לי לקבל באן לשעתיים ועוד שאני מחזיר את הכסף
    והורסים לי את הכיף של השרת הזה
    ועוד לאדמינים יש את החוצפה להגיד שאני הורס לאנשים את הכיף של השרת או זמן משחק
    וגם אומרים שאני מישהו שאני לא
    קישור לסטים: https://steamcommunity.com/profiles/76561198842293335/
    אדמין שנתן באן: GUNZILA בעזרת אדמין אחר
    קישור לבאן: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#30386
    מקווה שתעשו עם זה משהו כי זה פשוט זין שאני מקבל יחס על ה5 דקות בשרת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    היי Senpai.

האשכול שלך במקום הלא נכון, אבל עדיין אתן לך תשובה כי אני לא אוהב שמשקרים לי.
    אתה עקפת באן, עם שלושה משתמשים אחרים.

אני לא מבין איך יש לך את האומץ לבוא ולפתוח תלונה ולהתחזות לבן אדם שהוא לא אתה.
    בנוסף לכך, אתה קיבלת באן על כך שעברת על החוקים מהסמארף הראשון שלך.
    הבאן שלך לא ירד עד שתחליט לספר את האמת.

בשורה התחתונה, גם הסמארף השלישי שלך עכשיו בבאן לצמיתות.
    אנחנו לא תומכים בעקיפת באנים, בנוסך לכך, כל סמארף שתיכנס איתו לשרתינו יקבל באן אחרי מספר שניות.(תחסוך לעצמך)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה