תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    שלום לכל קהילת Vgames היקרה, הרבה זמן לא התראינו, ובצער רב אנחנו נפגשים שנית עם תלונה מצידי כלפי אדמין בקהילה אשר מבזה את הקהילה בהתנהגותו וניצול כוחו לרעה.

היום ארצה לדבר על האדמין Shonik, שמול כל השרת, מנצל את כוחו, מעוות את חוקי השרת לטובתו האישית והצדקת מעשיו, התגרות בשחקני השרת ואיחולי מוות בוטים כלפי קבוצות שונות בקהילה ובכלל.

לצורך הביורוקרטיה בלבד, הנה הטופס להגשת תלונות:

שם המשתמש המתלונן: (לדוגמא: X) Ashpapa, Ashpelo, The Great Ashpapa , אשפפה האיום

שם האדמין: (לדוגמא: Y) shonik

סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)
    התגרות, עיוות החוקים, איחולי מוות

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017) 17/6/2018

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

היום כאשר נכנסתי לשרת אחרי תקופה ארוכה שלא היה לי הזמן להיכנס ולשחק באמת, כמו פעם. נתקלתי באדמין Shonik, שבמבט ראשון היה נראה תמים לגמרי. המשחק זרם כמו שהוא אמור לזרום והכל היה בסדר. השחקן Hazizi נהרג שלא לצורך, או שכן לצורך (לא כלכך משנה לסיפור) ואחד הסיטי נתן לו V.I.P או בשפה המודרנית "GLOW". האדמין shonik, אשר היה אחראי על הריגת Hazizi בראונד הקודם לזה שאנו מדברים עליו, יצא כנגד המעשה. השחקן Hazizi החל להגיד לאדמין שהוא מרגש שלאחרונה חבר הצוות מתנכל אליו בצורה ספציפית והוא מרגיש קצת מתוסכל מכך. shonik הגיב לו בזלזול, ואף החל לרדת עליו מול שרת שלם. ואני מצטט "תנגב את הדמעות Hazizi".

כאשר האדמין תושאל, למה הוא מתגרה בשחקן קהילה מול כל השרת כאשר הוא אמור להוות סוג של מודל לחיקוי לשחקנים אחרים, הוא אמר, וכמובן אני מצטט בשנית "מותר להתגרות". באותו רגע הייתי מאוד מבולבל, ממתי בשרתי הקהילה "מותר להתגרות"? לאחר כמה דקות התערב האדמין PerryThePlatipus ואמר שזה ממש לא נכון, ואסור בשום אופן להתגרות בשחקן אחר בקהילה, אז אם כך, למה האדמין עשה את זה בצורה כל כך תוקפנית כלפי השחקן הנ"ל ועוד הצדיק את מעשיו בשקר נבזי שכזה?

אז על ההתגרות ועיוות החוקים כבר דיברנו, עכשיו נעבור לאיחולי המוות.
    מאז שהוספתם את אפשרות ה !ws חזרה לשרת זה נתן לשחקנים את היכולת לשנות את הסקינים שלהם ולכנות אותם בשמות, מה שאני נתקלתי בו שזעזע אותי, זה שהאדמין המכובד שינה את שם הסכין שלו, למשפט הסתה חמור מאוד כנגד קבוצות מסוימות בשרת, ובכללי, הנה התמונה:

https://imgur.com/a/uVBXLXM

דבר זה פוגע בי באופן אישי, וכמובן באנשים אחרים. אולם זוהי "אימרה" פופלארית ברחבי השרת, אבל כשמדובר באדמין אשר אמור להוות דוגמה ורעות לשרת, זה עובר את הגבול.

אשמח אם תטפלו במקרה, תודה רבה
    אשפפה האיום.
    נערך לאחרונה על ידי AshPELO; 17.06.2018 בשעה 16:45.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    לכל העוזרים \ תומכים למיניהם, אף אחד לא שאל את דעתכם או מה אתם מציעים לעשות בנושא, להבא להימנע מלהגיב באשכולות שלא קשורים אליכם.
    לנושא, העניין נמצא בבדיקה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    שלום אשפלו אני כרגע מברר את מה שקרה עם האדמין ואני מבטיח לך שהנושא יטופל בחומרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    נכתב במקור על ידי -Subwoofer
    לכל העוזרים \ תומכים למיניהם, אף אחד לא שאל את דעתכם או מה אתם מציעים לעשות בנושא, להבא להימנע מלהגיב באשכולות שלא קשורים אליכם.
    לנושא, העניין נמצא בבדיקה.
    נכתב במקור על ידי -Wolfy-
    שלום אשפלו אני כרגע מברר את מה שקרה עם האדמין ואני מבטיח לך שהנושא יטופל בחומרה.
    תודה לשניכם, אשמח לקבל עדכונים לגבי המצב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    שלום אשפלו.
    האדמין טופל, תודה על הדיווח.
    המשך יום נעים, אפשר לנעול.
    מנהל שרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017