תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    24.06.2015

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    תודה רבה על הפירסום של הסרטון הוא מאוד מעניין ובנוסף לזה חידש לי כמה דברים שלא ידעתי.
    לא ידעתי עד עכשיו מזה ה Panorama הזה ולדעתי אם VALVE באמת יצליחו להוסיף את זה לשרתיהם ובנוסף לזה גם את ה 128 tickrate זה מאוד יעזור ויפתור הרבה מאוד בעיות לקהילת השחקנים של קונטר.
    נערך לאחרונה על ידי ForEver-; 17.06.2018 בשעה 20:08.

הצטרף בתאריך
    01.12.2013
    עיר
    צפון
    אחי הרגת אותי, מעניין מאוד אבל תדבר יותר ענייני ובקול בחייאתתת

הצטרף בתאריך
    24.06.2015
    נכתב במקור על ידי izyo
    אחי הרגת אותי, מעניין מאוד אבל תדבר יותר ענייני ובקול בחייאתתת
    xd אוקיי

הצטרף בתאריך
    02.04.2017
    תמשיך לחכות
    VALVE לא יזיזו כלום בשביל CSGO

הצטרף בתאריך
    29.08.2017
    לא נכון שVALVE לא מזיזים כלום, רק לפני כמה ימים יצא עדכון שאיזן את המשחק ועשה שינויים לא קטנים בחלק מהמפות...

הצטרף בתאריך
    24.09.2016
    כל הכבוד!!
    לכל בעיה אפשר לפנות אלי בפרטי

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Nimrod331
    לא נכון שVALVE לא מזיזים כלום, רק לפני כמה ימים יצא עדכון שאיזן את המשחק ועשה שינויים לא קטנים בחלק מהמפות...
    אתה טועה, כי אם לוקח להם מעל כמה שנים לעשות את מה שבאמת קהילת השחקנים רוצה אז זה רק מראה שלא אכפת להם

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    נכתב במקור על ידי ForEver-
    אתה טועה, כי אם לוקח להם מעל כמה שנים לעשות את מה שבאמת קהילת השחקנים רוצה אז זה רק מראה שלא אכפת להם
    אם יש לך תלונות על המשחק או על המפתחים שלו אז קח:
    https://www.valvesoftware.com/en/
    תגיש בקשה לעבוד שם באיזה תפקיד שאתה רוצה ואז תראה כמה אכפת להם או לא (רמז: מאוד אכפת להם, אבל קשה להזיז דברים במשחק שלם כשיש לך 32 עובדים בחברה שעובדים על 3 משחקי על)

בסך הכל משחק יריות פשוט וכמעט מושלם, אני מבטיח שאם לא היו צ'יטרים בכמויות מסחריות (מתחילת השנה חולקו למעלה מ4 מיליון באנים על בסיס VacNet) אז היו הרבה יותר שחקנים, זה ממש לא קשור למי שמפתח את המשחק ואיזה שינויים עושים או לא...גם ברגע שהתופעה המסרטנת בשם BR תיעלם, מאות אלפי שחקנים יחזרו, ואם לא, אפילו יותר טוב כי רוב השחקנים האלה הם פח בכל מקרה.

ואם אתם לא מודעים, בעידכון האחרון של המשחק (של הנשקים ומיראז') התווספו לתקיית סטים שלכם כמה עשרות קבצים שנוגעים לPanorama UI גם של סטים וגם של סי אס...

זה שאנשים לא יודעים מה לחפש ושאם לא זורקים להם את זה לפנים, לא אומר שדברים לא השתנו, מי שלא יודע, שלא ינסה אפילו לצאת חכם פה.

הרשמה