תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    21.11.2007
    עיר
    חדרה
    ראיתי הרבה אנשים שכותבים כל מיני סיבות ללמה אנשים פורשים מקונטר וכולם פשוט טועים.

טעות 1: טריידים.
    אין באמת קשר בין עזיבה מאסיבית לבין השינוי במדיניות הטריידים. גם אם נראה שכן.
    קיימת פלטפורמה (csgolounge) להחלפות סקינים במשחק שחקן שמבצע טריידים ומחליף סקינים לא צריך בכלל להכנס למשחק, אז בין כה טריידרים לא נספרים בסטטיסטיקות. אנשים שאוספים סקינים להנאתם לא חייבים להיות "שחקנים". והשחקנים שבאמת מתעסקים גם בטריידים הם קודם כל שחקנים. קודם כל הם אוהבים את המשחק אח"כ הם מתעסקים בסקינים.

טעות 2: valve לא מוציאים מספיק אפדייטים כדי להשאיר את המשחק מרענן.
    הגיל הממוצע של השחקנים שמשחקים CSGO הוא מעל 20 (אני למשל בן 25, שיחקתי מ2005 בCS1.6, הכרתי המון חבר'ה הלכתי ללאנים בתור צופה ואני אהבתי והכרתי טוב מאוד את הקהילה). חלק מאוד גדול מהאנשים האלה התחילו ב1.6 או CSS. המשחק CS באופן כללי הוא כמו כדורגל, כלומר, אתה לא משנה את חוקי המשחק ואתה לא ממציא דברים פתאום (אם כי קיימת הסתייגות גדולה מזה שבה נדון בהמשך). דווקא רוב שחקני הCS שונאים עדכונים בתחום התחרותי. הוכחה לכך היא הmap pool אותו מאפ פול כמעט מCS1.6. נדיר מאוד שמפה נכנסת לפול הזה. הוכחה נוספת לזה שלא צריך לרענן את המשחק זה שקיימים עוד מודים חוץ מDE למשל CS שזה מוד של hostage rescue. לא תראו משחקים כאלה בזירה התחרותית המקצועית, ויקח לכם 40 דקות למצוא משחק של זה בcompetitive. והכי חשוב CS1.6 בלי להשתנות בכלל ברמת המפות או הנשקים היה יציב בכמות השחקנים שלו גם הרבה שנים אחרי שיצאו משחקים שעל הנייר יותר טובים ממנו.
    המנוע הגרפי של המשחק היה half life שיצא בשנת 1998. המשחק CS1.6 היה רלוונטי גם בשנת 2007 למרות יציאת call of duty modern warfare. והיה רלוונטי גם ב2010 כשהיו בחוץ משחקים כמו , battlefield bad company, mass effect 2 ועוד רבים. ואני אומר לכם, בתור אחד שהיה לו 100 FPS בתוך 7 סמוקים הייתי משחק משחקים אחרים חדשים במשך שבוע-שבועיים ואז חוזר לסיאס. כל פעם הייתי חוזר לסיאס 1.6. התגייסתי במרץ 2011 ועדיין הייתי עושה גאטרים בvgames.adv והייתי בערוץ במירק שנקרא Hamshushim ולמרות שהיו משחקים יותר חדשים ויותר מושקעים לשחק בהם, הלב בחר CS. והסיבה העיקרית זה שCS היה esport משחק יציב וקבוע שלא משתנה שמאפשר לאנשים להשתפר במשחק מסויים לפרוש ולחזור לאותה נקודה בה הם היו.

אז למה בכל זאת המשחק נופל?

סיבה 1 שקשורה בטעות 2:
    זוכרים שדיברנו על כך שלא משנים את חוקי המשחק? הרבה מפות עברו rework ושונו לחלוטין. השאירו את שלד המפה אבל שינו את כל השאר. שחקנים היו צריכים ליצור טקטיקות חדשות סמוקים ופלשים חדשים, להתרגל לspam spots וprefire שונים. השיא זה כששינו את מפת הדגל של הCS זאת שהייתה איתנו לאורך שנים de_dust2. כל שינוי מינורי בנשקים של המשחק "בועט בתחת" של שחקנים שהם פחות אקטיביים במשחק הזה. כאלה שמשחקים מעט שעות ביום, או כאלה שלא משחקים שבועות ואז חוזרים לשחק. (להזכירכם נשקים ב1.6 לא עברו שינוי אחד! והמשחק שרד שנים ארוכות). נקודה נוספת שאמנם השמטתי מטעות 2 היא ה"מעבר" מcs1.5 לcs1.6. אם תחפשו בגוגל difference between cs1.5 to 1.6 אתם תראו המון בלוגים שנפתחו בשנת 2004 שאנשים כותבים כמה שהם שונאים את 1.6 כי שינו קצת את הרקויל של הנשקים אבל הם עוברים כי כולם עוברים. אפשר לתת עוד 1001 דוגמאות לכך שאנשים שונאים שינויים!!!!

סיבה 2:
    גיל ממוצע של שחקני הCS.
    דיברתי על זה קצת שהחלק העיקרי של השחקנים של CSGO (או לפחות הרציני) הוא כזה שהזדקן ביחד עם המשחק. יכול להיות שלא כולם סוסים זקנים כמוני ויש פה קצת יותר צעירים אבל אם תסתכלו על הסצנה המקצועית אתם תראו שהשחקנים האייקונים של המשחק הם כאלה שמשחקים מתקופת ה1.6 או הסורס. יש שם מעט מאוד fresh meat. ועם הגיל שמתקדם אנשים מוצאים פחות ופחות זמן לשחק .(כשתשלבו את זה עם סיבה 1 שכל כמה חודשים מוציאים אפדייט שמשנה נשקים ומפות תקבלו סיבה קונקרטית ראשונה לנפילת המשחק)

סיבה 3:
    אמנם היא תמיד הייתה שם, אבל בשילוב עם סיבה 1,2 התוצאה כבר ברורה. יציאת משחקים חדשים ואטרקטיביים יותר הנחשבים גם כן esport.
    משחקים כמו overwatch, rocketleague, fortnite, pubg שמתמסחרים בתור esport, שמובטחים בהם גם כן טורנירים גדולים ומוכרים לאנשים צעירים אשלייה שאם ישקיעו במשחק שלהם הם יגיעו לבמות הגדולות. המשחקים הללו צבעוניים יותר, ויותר מושכים את העין לשחקן הצעיר ולצערם של שחקני הCS כנראה שגיימרים צעירים יעדיפו לשחק overwatch על פני csgo.

נקודת האור של CSGO:
    אל תהיו עצובים. לCSGO יש גרעין חזק! כל שחקני הoverwatch/fortnite.. יחליפו משחק כשיצא משחק חדש (מבטיח שיצאו עוד משחקים) שחקני הCSGO שמשחקים מהגרסאות הישנות לעולם לא יפסיקו לשחק (מבטיח לכם שאני גם בגיל 90 בבית אבות אחלק לכם וואנים עם דיגל).

בכל מקרה קהילה יקרה, למרות שכבר שנים שאני לא שחקן פעיל בקהילה, וכנראה שרובכם חדשים ולא מכירים אותי אני אוהב את כל שחקני הסיאס באשר הם, ואני חושב שהם האנשים שהכי ראויים להקרא גיימרים, ואל תפסיקו לשחק כי לקחו לכם את הak שמצוייר עליו לב.

הצטרף בתאריך
    07.12.2016
    וואלה כל הכבוד לך אחי בקושי פוגשים היום שחקני Oldschool הבאת הסבר כמו שצריך לצערי רוב השחקנים התחרותיים פורשים ביגלל שהקהילה ההישראלית לא משקיעה ולא תומכת בדבר הזה שנקרא תחרותי אז זה מגיע למצב שיש רק 5 קבוצות ישראליות בסיאס גו ולעומת זאת ב1.6 היו כמעט 60 קבוצות כולם מקווים שהיה יותר טוב

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    מסכים איתך לגמרי, בכל הסיבות שאמרת.. כאילו לקחת מה שאני חושב וכתבת באשכול, בין אם זה השינויים במפות ובמשחק עצמו, או המשחקים החדשים שיוצאים כל הזמן.. אז יפה D:
    מוסיף וזה לדעתי האישית ומהחוויה האישית שלי שיצאו מלא משחקים הרבה יותר אטרקטיביים מקונטר סטרייק ובאופן כללי שרואים את כל המשחקים החדשים שיוצאים כל הזמן קצת מתבאסים מלשחק קונטר לפחות ככה זה היה אצלי, בכל אופן אחלה של אשכול

הצטרף בתאריך
    24.06.2015
    בכללי אני מסכים איתך אבל אתה מדבר בעיקר על השחקנים התחרותיים הוותיקים, לדוגמא השחקנים החדשים לפי דעתי הם אוהבים שינויים, כי בישבלם זה מראה שונה שמפה נראת יותר יפה וזה מגניב להם לשחק ומחדש, כל מיני שינויים כאלה מוסיף לחווית המשחק שלהם, אולי לוותיקים לא אבל לחדשים דווקא כן, אני גם אוהב תשינויים של המפות למרות שאני גם אוהב איך שהמשחק היה נראה בהתחלה ואת הסאונדים, זה לא הכרחי תאכלס, אבל זה טוב שלפעמים הם מראים שכן אכפת להם מהמשחק,מה שמעצבן שvalve יכולים לעבוד על panorma והם אמרורוצים לשנות ב2017 אבל עד עכשיוו לא שינו, ההיט בוקס עדיין לא מושלם, ולשחקנים מרמות נמוכות זה מפריע להם.. אבל כן cs ישאר חי עוד הרבה זמן לא אמרתי שהוא מת או משהו
    ולגביי הטרייד אני די בטוח שהרבה שחקנים פרשו בגלל זה
    דרך אגב מעניין אם כולנו היו ממשיכים לשחק את המשחק cs 1.6 ושום דבר לא היה משתנה, האם באמת שחקנים חדשים היו מצטרפים למשחק לדעתכם?
    נערך לאחרונה על ידי atrexy; 17.06.2018 בשעה 10:51.

הצטרף בתאריך
    21.11.2007
    עיר
    חדרה
    נכתב במקור על ידי atrexy
    בכללי אני מסכים איתך אבל אתה מדבר בעיקר על השחקנים התחרותיים הוותיקים, לדוגמא השחקנים החדשים לפי דעתי הם אוהבים שינויים, כי בישבלם זה מראה שונה שמפה נראת יותר יפה וזה מגניב להם לשחק ומחדש, כל מיני שינויים כאלה מוסיף לחווית המשחק שלהם, אולי לוותיקים לא אבל לחדשים דווקא כן, אני גם אוהב תשינויים של המפות למרות שאני גם אוהב איך שהמשחק היה נראה בהתחלה ואת הסאונדים, זה לא הכרחי תאכלס, אבל זה טוב שלפעמים הם מראים שכן אכפת להם מהמשחק,מה שמעצבן שvalve יכולים לעבוד על panorma והם אמרורוצים לשנות ב2017 אבל עד עכשיוו לא שינו, ההיט בוקס עדיין לא מושלם, ולשחקנים מרמות נמוכות זה מפריע להם.. אבל כן cs ישאר חי עוד הרבה זמן לא אמרתי שהוא מת או משהו
    ולגביי הטרייד אני די בטוח שהרבה שחקנים פרשו בגלל זה
    דרך אגב מעניין אם כולנו היו ממשיכים לשחק את המשחק cs 1.6 ושום דבר לא היה משתנה, האם באמת שחקנים חדשים היו מצטרפים למשחק לדעתכם?
    אני בכלל לא דיברתי על שחקנים תחרותיים ותיקים אני מדבר על שחקנים חובבנים ותיקים. ושחקנים שאוהבים שינויים אלה שחקנים שימהרו להוריד משחק חדש ולשחק בו רק בגלל שהוא חדש יותר. ואני יכול להבטיח לך שאם לא היה יוצא CSGO אנשים היו ממשיכים ב1.6 ובאמת שהיה גרעין ב1.6 גם בויגיימס שעשה תחרויות של 1.6 גם ב2016!! לCS יש גרעין חזק מאוד של אנשים וזה רק מהסיבה שהוא לא משתנה.
    עוד לא ראיתי איזשהו שינוי מאסיבי במפה או נשקים שאנשים בירכו עליו. אם המשחק היה ממשיך באותו קו כמו שהוא יצא ב2012 (למעט תיקון ההיטבוקס כי זה לא באמת שינוי במשחק זה תיקון באגים) היו הרבה יותר אנשים שמשחקים. אגב אני לא מחשיב סקינים כשינוי במשחק, כי תוצאת המשחק לא תשתנה אם לשחקן מסויים תהיה סכין ששווה 0$ או 400$. אבל תוצאת המשחק תשתנה אם יוציאו לך (וזה קרה) revolver שהורג ב2 מכות לא משנה איפה אתה פוגע.

הרשמה