תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    24.06.2015

הצטרף בתאריך
    17.06.2017
    טוב אז קודם כל אני מציע לך לראות את אחת הכתבה שלי בנושא שעלתה לפני כמעט שבוע,
    https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1591169

טוב אז קודם כל יש הבדל בין לפרוש לבין להפסיק לשחק, לכל שחקן יש את הסיבות שלו וכל שחקן לא משחק מסיבות שונות
    כמו משחקים אחרים שמעניינים אותו יותר או שקונטר פשוט כרגע לא מהנה כי אין עדכון עדיין. ולגבי הבאן לשבוע אתה מאחר
    מעט. VALVE פעם הייתה מוציאה יותר מOperation אחת לדוגמה operation payback & operation bravo יצאו בשנת 2013
    ובשנת 2014 יצאו operation phoeni, operation breakout, operation vanguard. אין ספק שהצוות של הפיתוח של CSGO
    הלך וקטן ובאופן ישיר גם האופיריישנים לכל שנה אך, אני לא חושב שעדכון משימות שעולות כסף יחזיר הרבה שחקנים וגם את העשרות
    אלפים שהוא כן יחזיר לאחר חודש או חודשיים הם ילכו, valve צריכה משהו שישאיר שחקנים ליותר זמן.

לגבי הHIT BOX מאז ומתמיד הHIT BOX היה נושא שיחה שלא נופסק לדבר עליו אבל אני חייב לומר שכיום הוא לא רלוונטי יותר
    VALVE תיקנו את רוב הבעיות בנוגע לHIT BOX והדוגמה שאתה מציג בסרטון ישנה מאוד, למען האמת זה נלקח מסרטון של 2016
    באותה שנה גם תיקנו את הHIT BOX...
    נערך לאחרונה על ידי nadavd; 16.06.2018 בשעה 13:42.
    אחראי אדמינים

הצטרף בתאריך
    06.04.2018
    מניח שבגלל שהמשחק הזה כמעט בן 6 ויצאו הרבה משחקים אחרים שאנשים בוחרים לשחק בהם..אבל אל תאמין שכל מה שרשום באינטרנט זה עדיין אחד המשחקים המשוחקים ביותר בעולם ולא חסרים בקהילה שחקנים..זה לא שאתה שם לב לqueue times גבוהים יותר מה שמאפיין משחק שבדרכו למות.

הצטרף בתאריך
    18.06.2016
    שמשחק צומח במהירות כל יום זה נראה כאילו כולם משחקים במשחק כל יום בלי לפרוש,
    אבל זה לא שלא פרשו אז, גם אז אנשים פרשו מהמשחק רק עכשיו המשחק צומח פחות בגלל שיותר סטרימרים ויוטיוברים (בעיקר סטרימרים) עוברים למשחקים אחרים שיותר קל לשחק בתור סטרימר, ככה שמשחקים אחרים כמו פורנייט ורלם רויאל מקבלים יותר צמיחה עקב חשיפה גבוהה.

הצטרף בתאריך
    24.06.2015
    אני יודע שהמשחק לא מת, אני עדיין אוהב אותו ואפילו אם ירדו עוד 200 אלף שחקנים אני עדיין יאהוב אותו ובשבילי הוא לא יחשב למת.
    בסרטון ניסיתי להביא את הסיבות למה הרבה אנשים פרשו, תודה על זה שאתם מוסיפים עוד השערות .

הצטרף בתאריך
    18.11.2016
    עיר
    ashdod
    אכן עצוב ואני מקווה ש VALVE התאפסו על עצמם.
    "im the one dont weight a ton dont need a gun to get respect up on the street"
    Denzel Curry

הרשמה