תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    17.06.2017
    לאחרונה valve ביצעו כמה שינויים ברובים של קונטר, כל רובה שקיבל NERF/BUFF יקבל פה דגש קצר
    מה השינוי שבוצע ברובה ואיך זה יכול להשפיע על צורת המשחק.

cz75 - auto
    ה- CZ75 קיבל דגש גדול על כך שהכמות חיים שהוא מוריד לא הגיונית, הרי גם ככה מדובר באקדח אוטומטי
    בלבד. רמת הSKILL שדרושה לCZ75 לא גבוהה במיוחד, במיוחד בגלל תבנית ריסוס של האקדח, קל
    במיוחד להשתלט עליו ולכוון את היריות בצורה מדויקות. בנוסף אין ספק שניתן גם להשתמש באקדח גם כסוג
    של RUN AND GUN כמו רובי SMG, דבר זה אפשרי ויכול לעבוד אך לא תמיד יצליח מפאת הכדורים המועטים
    שיש לו. שינוי שבוצע בCZ75 הוא שכמות החיים שהאקדח יוריד ירדה (מ33 ל31), דבר נוסף הוא שגם פגיעה
    בראש לא תחסל מהיום שחקן כל עוד הוא לובש קסדה. למרות השינוי הדרסטי הזה אני לא חושב שאנשים יפסיקו
    לשחק בCZ75 בכלל.

mp7
    השינוי שVALVE עשו לMP7 נובע מכך שהרובה כן היה טוב אך המחיר שלו לעומת החיים שהוא מוריד וביחס
    לשאר רובי הSMG הMP7 לא התאים. MP7 הוא רובה RUN AND GUN הRECOIL שלו נמוך מאוד גם ביחס
    לשאר רובי הRUN AND GUN אך, VALVE בכל זאת החליטו להוריד את מחיר הMP7 מ1700$ ל1500$.
    אין ספק שמעטה והלאה שחקנים רבים יקנו את הרובה הזה כי אומנם על הנייר 200$ לא נשמע הרבה, אבל
    כל שחקן חכם או בעל סקיל גבוהה יודע כי 200$ כאלה יכולים להשפיע מאוד, ואפילו לקבוע תוצאת ראונדים
    רבים ולכן גם תוצאת משחקים בסופו של דבר הרי שכל ראונד יכול לקבוע המון.

M4A1-S
    לעומת בין הM4A1 לM4A4 קיימים הבדלים משמעותיים ביותר, שגרמו לשחקנים רבים להתלבט באיזה מהם
    לבחור הרי לכל אחד יש יתרונות וחסרונות לדוגמה RECOIL שבלי ספק יש לM4A1 RECOIL נמוך יותר ופחות
    משמעותי מזה של הM4A4, בנוסף לM4A4 קיימת כמות כדורים הרבה יותר גדולה משל הM4A1. השינוי שנעשה
    לM4A1-S בלי ספק נועד לראנקים יותר נמוכים, לפני שנתיים-שלוש כאשר הראנק שלי לדוגמה היה נמוך יחסית
    הייתי יכול למצוא את עצמי המון פעמים מבזבז את כל הכדורים של הM4A1 בקלות, כיום זה לא קורה לי אף פעם.
    אין ספק שכאשר יש לשחקנים רמת SKILL גבוהה הם לומדים גם להשתמש במעט כדורים בצורה יותר יעילה.
    VALVE הוסיפה לM4A1 כמות גדולה יותר לשל כדורים מהעדכון האחרון ניתן לראות כי לM4A1 יש 20 כדורים
    יותר (מחסנית שלמה).

לסיכום, אין ספק שלאחר המון שינויים שברובם שחקנים רבים מקהילת הקונטר סבלו מאפילו פרשו אין ספק שהשינוי
    הזה הוא חכם, משמעותי וחיוני מאוד למשחק. השינוי מעודד עזרה לשחקנים בעלי SKILL נמוך או חדשים ואין ספק
    שהשינוי למשחק להיות יותר הוגן כלפי השחקנים ויותר הגיוני.
    נערך לאחרונה על ידי nadavd; 15.06.2018 בשעה 17:51.
    אחראי אדמינים

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    תודה רבה על הפירוט המעניין שהבאת על כל נשק ועל העדכון שעבר, בכל זאת אני חושב שבמקום להחליש את ה cz הם צריכים לחזק אותו ואף לשנות אותו אפילו לגמרי, רוב קהילת השחקנים בכלל לא משתמשת בו ויש הרבה שאפילו לדעתי לא יודעים שהוא קיים, כמ ושעשו עם ה m4a1-s וה m4a4 שהעדכון הזה גרם קצת לאיזון כוחות אז צריך גם לגרום לאיזון כוחות בין ה cz לפיסטול שכולנו אוהבים five seven, למרות שלא דיברת על הusp וה p2000 בגלל שלא היה עליהם שום באף\נרף אני חושב שגם לגביהם צריך לעשות איזון כוחות כדיי שיהיה יותר גיוון של נשקים ולא כל הזמן כולם עם אותם נשקים, לא סתם valve עשת את האפשרות שאפשר לבחור רק נשק אחד מתוך 2 נשקים.

הרשמה