תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    שם האדמין : BoomFuck
    שם השחקן המתלונן : Hazizi
    סיבת התלונה : מביא יחס מזלזל לאנשים ולי עושה בעיות בפיקאפים וכל פעם שאני מנסה לדבר איתו הוא מוחק אותי מהסטים
    תאריך שבו קרתה הסיטואציה : כמעט כל הזמן
    הערות : דבר ראשון בוא נתחיל מהיחס שלו אל אנשים , היחס שלו אל אנשים זה יחס מזלזל מאוד וכל אחד הוא עונה בצורה אגרסיבית וכשבאים איתו לשיחות הוא צועק על אנשים בלי סוף ולא מודה בטעויות שלו , היום לדוגמה לאחר שאני ופור אבר ביררנו משהו איתו הוא לא נתן לי לסיים משפט ולדבר בצורה הגיוניות והוא צעק עליי בלי סוף ומיד בסוף השיחה בום פאק מסיים עם המשפט הבא : פור אבר יש לי חיים אל תביא אותי לשיחות עם הילד הזה וגם כל פעם שממליצים עליי לאדמין הוא צוחק בפנים של אותו ממליץ
    דבר 2 : הבן אדם עושה בעיות בפיקאפים , כשהייתי אדמין ואולי גם עכשיו שאני לא בום פאק פשוט עושה בעיות אם זה שהוא יוצא בקבוצה גרועה אז הוא ישר צועק לפוצץ את הפיקאפ וגם שהוא פשוט שונא ילד בקבוצה שלו הוא שם השתק והוא לא מביא אינפו והוא לא מקבל אינפו (דרך אגב היה גם פעם אחת שאני וגרוט שבגלל רועי הוא ירד היינו קרובים ללכת לוולפי על מה שהוא עשה)
    דבר 3 : כל פעם שאני מנסה לדבר איתו לגבי עונש או הלשנה על מישהו הבן אדם מוחק אותי מהסטים ועושה את עצמו AFK ומתייחס לדברים שאני אומר לו רק אולי אחרי יום וגם אחרי שהוא עונה הוא שוב מוחק אותי מהסטים (ככה מתנהג סגן)
    דבר 4 : משהו שרציתי להתלונן עליו אחרי הרבה זמן הדרך שבו הוא וירדן מעלים אדמינים , הם מעלים שחקנים שפשוט עברו את גיל 15 שהם משחקים שבוע בלי ניסיון ובלי דיבורים ופשוט כשהם אדמינים הם לא עושים כלום בתור אדמינים ורק מעבירים את הדברים שלהם לאנשים אחרים , לגבי זה ההצעה שלי היא לעלות אנשים רק עם ותק של חצי שנה בשרת
    וזה משהו לההנהלה הגבוהה , די ברור שלא תשימו תשומת לב לדיווח הזה אבל תתחילו להתייחס למה שקורה לכם בקהילה
    תודה : Hazizi
    סקריפטרים 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    אתה חייב לספק הוכחה כלשהיא כשאתה מתלונן על איש צוות בקהילה! כדי להאמת את כל מה שכתבת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    איך אני יכול לספק הוכחה שזה קורה כמעט כל הזמן ויש גם הוכחה ממנהל פיקאפ לשעבר?
    סקריפטרים 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    שלום חזיזי,
    אני אנסה להתייחס לכל נושא שעליו פתחת את התלונה שלך, בנוסף לזה אני חייב לציין כמו שמישה הזכיר מעליי אתה חייב לספק הוכחות כדיי לאמת את דבריך!
    1. בשביל להעביר משהו אל שחקן שעקשן רק עם הדעה של עצמו למרות שהיא לא נכונה צריך לפעמים להעביר בצורה אגרסיבית, לפעמים שחקנים לא מוכנים לקבל את התשובה של חבר צוות כזה או אחר והם לא מבינים אותנו למרות שאנחנו חברי הצוות עובדים על פי עובדות וחוקים ושאתה מעלה נושא לאוויר בלי הוכחה אז המילים של חברי הצוות הם מעליך כי אין לך משהו שבאמת יעזור להוכיח את דבריך.
    2. שוב פעם אי אפשר להוכיח דבר כזה בלי רקורד.
    3. לחברי הצוות של הקהילה יש חיים גם מחוץ לקהילה ואתה חייב להבין שגם אם הם פה הם לא תמיד יכולים לבוא לעזרתך ועצם זה שהוא בכלל כן בסופו של דבר עונה לך או עוזר לך תכבד אותו, בנוסף לזה אתה תמדי מוזמן להתחבר לטים ספיק של הקהילה לשאול שאלות אותי באופן אישי ואת הצוות של השרת בפרט, כולנו נשמח מאוד לעזור לך.
    4.כרגע בתור שחקן אין לך את הזכות להגיד לנו מי יכול\מתאים להיותץ אדמין ומי לא יכול\לא מתאים להיות אדמין. האדמינים שעולים הם נבחרים בכפידה ואנחנו מנסים לעשות את הצוות הכי איכותי שאפשר כדיי למנוע בעיות כאלה ואחרות בעתיד.
    בדבריך גם דיברת על זה שבום פאק לא מסכים "לקבל" אותך לאדמין, ועל זה שהוא "צוחק" לאותו ממליץ בפנים, אני חייב לחדד בשבילך את הנושא הזה, אם חבר צוות כזה או אחר ממליץ על שחקן כלשהו אז אתה צריך להבין שבשביל צוות השרת זה אך ורק בתור המלצה ולא תמיד כולם מתאימים, כל אדם ואדם שמנסה להתקבל לצוות צוות השרת דן על השחקן וכמובן שבוחן אותו גם בשטח.

אני מקווה שעניתי לך על הכל, פעם הבאה אם תספק הוכחות זה יעזור מאוד לחזק את הטענות שלך.

המשך יום טוב, אפשר לנעול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2009
    אבדוק את הנושא באופן אישי.
    לא לנעול בנתיים, נמתין לתגובה של BoomFuck.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    למרות כל השקרים וההגזמות אני אתחיל ב שלום חזיזי.

אני יענה לך על פי הסדר שכתבת:

1. אני לא מתנהג בתוקפניות כלפי שחקנים (לפחות לא בשרת) זה שאני סגן מנהל שרת זה לא אומר שאני חייב להשאיר אותך בחברים שלי, בשביל זה יש לך את הפורום ובמקום לפנות אלי אתה יכול לפנות לפה ואני יענה לך בצורה מסודרת ולא ב 'תוקפניות',
    בנוסף לזה לפני שהוצאתי אותך מהחברים אני הסברתי לך בדיוק למה קיבלת את הפריקיל ובגלל שיש לך בעיה כנראה בהבנה אז הבנתי שאין לי עם מי לדבר כי ידעתי שזה יקח אותי למקומות אחרים, אני לא השקיע מאמצים להסביר למישהו שלא מנסה להבין בכלל.

2. זה ממש לא עניינך מה אני עושה בפיקאפים ומה אני לא עושה בפיקאפים (אני כמעט לא משחק פיקאפים).
    מתי שהייתי משחק היה כואב לי שמעלים ילדים שמשחקים יומיים בשרת ומעלים אותם, בנוסף לזה שהם חדשים הם גם ילדים קטנים,לא יודע לשחק,מכוונים על הרצפה כל המשחק, וצורחים כל המשחק.

וכן שיש כאלה אנשים איתי בקבוצה אני לא ממש רוצה לשמוע אותם אז אני שם על השתק ונותן אינפו בצאט.

למרות שזה לא קשור אליך היה לי אישור לעשות דבר כזה.

3 לגבי זה שאני ''עושה את עצמי AFK'' אני ממש לא עושה את עצמי AFK.
    כמה דברים שאתה צריך לדעת

א. אם אני לא עונה הודעה סביר להניח שאני לא רואה אותה (שולחים לי הרבה הודעות, חברים/אדמינים/שחקנים שצריכים עזרה.)
    ב. אני לא תמיד נמצא במחשב גם לי יש חיים אישיים.
    ג. אם אני כן רואה את ההודעה שלך, לא תמיד בא לי לענות לשחקנים, משום שאני (משחק עם חברים,רואה סדרות, ועוד...)

4. אני וירדן לא מעלים סתם אדמינים בלי שאנחנו חושבים שהם מתאימים או שיסתגלו לתפקיד כמו שצריך.
    ממש לא צריך וותק אבל עדיף, למרות שלשחקנים האלה יש וותק פי 3 ממה שיש לך (לפי מה שאני זוכר)
    ואם אדמין לא מתאים לתפקיד אנחנו נדבר וננסה ליישר אותו ואם זה לא יעזור כמובן שהוא ירד.

ושוב פעם זה לא קשור אליך ואין לך זכות להתערב במי שעולה ומי יורד.

המשך שבוע נעים, אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי BoomF4ck; 14.06.2018 בשעה 19:42.
    מנהל שרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    1 בשרת אתה לפעמים תוקפני ולפעמים אתה לא בטיאס בשיחות לדוגמא איתי ועוד כמה אנשים ששאלתי אותם אומרים שאתה כן מתנהג בתוקפנות אליהם למרות שזה כולה שיחת בירור ולא מבין מה אתה מתעצבן (כולל מה שאמרת היום)
    2 זה כן היה ענייני מכיוון שבאותו זמן אני הייתי אדמין וגרוט שבגללך הוא ירד היה מנהל השרת והיה בשרת שאתה עשית בעיות שהשתקת את הרמקול ולא נתת אינפו (אולי פעם אחת) וגם אל תרמוז עליי פשוט תגיד תשם שלי כי ההתנהגות הזאת מסריחה ולא נדבר על העובדה שאתה מנסה לפוצץ פיקאפים כי מי שבחר בך לא יודע לבחור ואתה פשוט רוצה להיות עם טובים
    3 אתה בעצמך אומר שאתה לא רוצה לענות ואני מבין את זה אבל כמה פעמים אתה נמצא בטיאס מדבר עם אנשים ומתעלם ממה שקורה בשרת או איך שאני לדוגמא מנסה לדווח לך
    4 אני אתן מלא דוגמאות על איך שאתם מעלים נגיד כמו ריץ' בארי ושוניק שהם בעייתים ויפה שיש להם ותק בקהילה וכל זה אבל היה להם שבוע אחד בשרת החדש והם לא מטפלים בדבר ולא מוסיפים שום דבר לשרת
    למרות כל השקרים וההגזמות אני אתחיל ב שלום חזיזי.
    רק לפי המשפט הזה לא רציתי לקרוא את ההמשך מכיוון שגם אתה משקר בעצמך בהמון דברים
    אם זה קשור שהאדמין הורס את השרת ולא מטפל בכלום אז סבבה
    סקריפטרים 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי BoomF4ck
    2. זה ממש לא עניינך מה אני עושה בפיקאפים ומה אני לא עושה בפיקאפים (אני כמעט לא משחק פיקאפים).
    מתי שהייתי משחק היה כואב לי שמעלים ילדים שמשחקים יומיים בשרת ומעלים אותם, בנוסף לזה שהם חדשים הם גם ילדים קטנים,לא יודע לשחק,מכוונים על הרצפה כל המשחק, וצורחים כל המשחק.

וכן שיש כאלה אנשים איתי בקבוצה אני לא ממש רוצה לשמוע אותם אז אני שם על השתק ונותן אינפו בצאט.

למרות שזה לא קשור אליך היה לי אישור לעשות דבר כזה.
    נכתב במקור על ידי BoomF4ck
    4. אני וירדן לא מעלים סתם אדמינים בלי שאנחנו חושבים שהם מתאימים או שיסתגלו לתפקיד כמו שצריך.
    ממש לא צריך וותק אבל עדיף, למרות שלשחקנים האלה יש וותק פי 3 ממה שיש לך (לפי מה שאני זוכר)
    ואם אדמין לא מתאים לתפקיד אנחנו נדבר וננסה ליישר אותו ואם זה לא יעזור כמובן שהוא ירד.

שלום אדון BoomFuck,
    כמו אתה כבר יודע אני מנהל שרתי הפיקאפים לשעבר ובתקופה שכל הבעיות האלה קרו איתך אני הייתי האחראי.
    אשמח לדעת כמה דברים,
    1. ממתי אתה נציג תלונות הציבור של Vgames שיבוא ויגיד לשרת אחר איזה אדמין להשאיר ואיזה לא? אתה לא קשור לשרת הזה אתה לא מודע לשיקולים ולהחלטות של הנהלת השרת הזה ולכן אין לך שום מילה בנושא (אותו דבר שהאינספקטור של השרת שלך כתב לחזיזי וגם אתה), ובכך שאתה בכלל מנסה להצדיק את המעשים שעשית שאפילו אני הערתי לך עליהם מספר פעמים (והמשכת) בזה שאתה לא מסכים עם החלטות השרת על האדמינים מראה את ההיתייחסות שלך לקהילה.
    2. למקרה שאתה לא זוכר אני אחדד לך את הזיכרון, כאשר לא הקשבת כבר לאף גורם בין אם זה לי או לסגן מנהל התחום התחרותי והמשכת לעשות בעיות על בסיס *קבוע* הייתי חייב לפנות לגורמים יותר גבוהים ומסתבר שגם זה לא עזר... (מחזק את הטענה שלי על ההיתייחסות שלך לקהילה).
    3. מי נתן לך אישור להיות AFK באמצע משחק פיקאפ ולעכב אותו? מי נתן לך אישור לא לתקשר ולא לתת אינפו כל המשחק כאשר לא התחשק לך? (הערתי לך על זה מספר פעמים) מי נתן לך אישור לצאת מפיקאפים על בסיס יומי כאשר לא בא לך יותר? בחיים שלי לא שמעתי אישורים על הדברים האלה מוזר מאוד לא?
    יש לי עוד הרבה דברים לכתוב על ההתנהלות שלך אבל אני אסיים את זה פה כי כנראה אף אחד לא יתייחס לזה והכל ישאר כמו שהוא עכשיו.
    לסיום אדון BoomFuck תפסיק להמציא תירוץ לכל דבר כי בינינו אתה יודע שאני צודק (וגם יש לי הוכחות) ואם אולי תשנה את הגישה שלך כלפי שאר השחקנים ואפילו כלפי האדמינים שלך ותודה שאתה טועה, תשמע גם את הצד של השני, ולא תדבר בזלזול ובתוקפנות אולי לא תבריח אנשים משרת שלך.
    כי אחרי הכל זה רק קהילת מחשב ולא כלא (נכנסת יותר מדי חזק לדמות), שחקנים באים לפה להינות ואנשים כמוך פשוט מבריחים אותם.
    דרך אגב,
    אני גם יכול לאמת את זה שכשהמלצתי על חזיזי לך כאדמין אתה פשוט זלזלת וצחקת לי בפנים.
    נערך לאחרונה על ידי TinyTomato; 15.06.2018 בשעה 17:46.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    1. לא אמרתי שאני בתפקיד כזה אמרתי שבתור שחקן קשה לי לשחק עם אדמינים כאלה.

2. עשיתי בעיות? קיבלתי רייגים כמו כל השחקנים קיללתי שחקנים (שהיו נגדי) ואולי מדי פעם כמו כל בן אדם רגיל מתעצבן על ההנהלה.

3. הייתי פעם אחת אייפקי, כי כי אחד ההורים שלי ביקש עזרה במשהו, וכמו ילד נורמאלי הלכתי לכמה דקות לעזור (בדיוק שלוש דקות)
    וכן אני מודה הייתי צריך לומר לפני שהלכתי מודה באשמה.

מי נתן לי אישור לשים על השתק ולא להביא אינפו?
    אני כן נותן אינפו בצאט (במשחק הראשון לא נתתי כי לא ידעתי שחובה) ומישהו מההנהלה הגבוהה נתן לי אישור לשים על השתק.

וכמו שאני לא יודע את הצד שלך אתה לא יודע את הצד שלי.
    1. אני לא מזלזל באנשים שלא מזלזים בי או בשרת שלי
    2. אני לא מבריח אנשים מהשרת (עובדה השרת מקום ראשון)
    3. אתה לא יודע איזה שינויים אני עושה מאחורי הקלעים (בין אם זה חוקים,הנחיות ועוד)
    4. כשהמלצת לי על חזיזי אני עניתי לך (פחות או יותר) אמרתי לך מה העבר שלו ולמה אני לא חושב שהוא צריך לעלות ואולי גיחגחתי כי זה בא ממך ( אתה חדש בשרת ואתה לא יודע עליו כלום)
    מנהל שרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.06.2016
    ננעל כדי לא ליצור ספאם, המשך טיפול בשרת הטים ספיק.
    אני מלך
    שתף ב-Google+

הרשמה