תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    12.06.2018
    אהלן ויגיימס,

מי שלא מכיר אותי, קוראים לי דוד ואני חלק מהבעלים של קהילת המחתרת.

בימים האחרונים, חלק מהאדמינים שלכם, מכל מיני שרתים שלכם, באים עם שחקנים שלכם ומתחילים לעשות באלגן בשרת שלי.

אני רוצה להבין למה, למה הצוות שלכם ממריץ שחקנים להיכנס אליי לשרת ולהרוס? מה זה נותן לכם? הרי לא חסר לכם שחקנים.

זה לא פעם, ולא פעמיים שזה קורה, האדמינים שלכם פשוט על הפנים, בצורה שהם מתנהלים / בצורה שהם מדברים / בצורה שהם ממריצים שחקנים אחרים להיטפל לשרת מסויים.

אני בן אדם נחמד, ורוצה להבין למה שהצוות שלכם ייעשה דבר שכזה? בסביבות 40 שחקנים שקיבלו מאיתנו באנים מהשרת שלי הגיעו מאצלכם.

אנחנו עובדים קשה על השרת הזה במטרה של באמת להנות, ובאים אליי כל כמה שעות בתלונות ששוב "ויגיימס שוב פה" / "עוד פעם הגיעו אנשים להרוס".

אני לא ארחיב יותר מדיי, אם תרצו לדעת פרטים על אותם אדמינים בכיף אעביר, מצפה לא לראות שוב פעם דברים כאלה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    שלום דוד,
    אני מתנצל מראש על מחיקת האשכול, חשבתי שאתה מעוניין לטפל בנושא בפרטי אבל הבנתי שלא.
    שוחחתי עם אלכס, חבר מההנהלה הגבוהה שאני לא בטוח מה תפקידו בהגדרה בנושא הסדרי קהילות בישראל במשחק הCSGO, מטרת ההסדרים היא למנוע התנהגות תוקפנית בין הקהילות (בין גניבות צוות, פרסומים, בעיות בקהילות שונות וטיפול באנשים בעייתיים מאוד שמערערים את הקהילה הישראלית (סקאמרים, מטרידים מיניים, DDOSERS ועוד). בעקבות פרסומים ובעיות באופן קבוע מצד הקהילה שלכם בעיקר מצד שחקנים וכולל חברי צוות:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?qapa_Putin
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=ALEX#29437
    * שים לב לתאריך הבאנים הרבה לפני מה שאתה כותב בתלונה שלך.

ואני בטוח שיש עוד פשוט אני לא מכיר אף אחד חוץ מהם בצוות שלכם... כרגע אין קשר בין הקהילות ובטח שלא קשר שלילי, לא הגענו לעמק השווה ולכן אין פיקוח מצד VGAMES על פעילות שחקן נורמטיבי בשרתכם בעיקר לנוכח העובדה שלשרת עצמו אין חוקים. איך בדיוק אתה רוצה שלא יעשו לך בעיות בשרת?...
    צר לי שמפרסמים בשרתכם וניתן לפתור בעיה זאת ע"י פקודת באן פשוטה בדיוק כמו שאנחנו נאלצים כבר תקופה ארוכה מאוד לחוות.

מקווה שהנושא ייפתר במהרה, נעביר הודעה מסודרת לכל הצוות להתרחק מקהילת המחתרת ואני מצפה שאותו דבר יקרה אצלכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.06.2018
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    שלום דוד,
    אני מתנצל מראש על מחיקת האשכול, חשבתי שאתה מעוניין לטפל בנושא בפרטי אבל הבנתי שלא.
    שוחחתי עם אלכס, חבר מההנהלה הגבוהה שאני לא בטוח מה תפקידו בהגדרה בנושא הסדרי קהילות בישראל במשחק הCSGO, מטרת ההסדרים היא למנוע התנהגות תוקפנית בין הקהילות (בין גניבות צוות, פרסומים, בעיות בקהילות שונות וטיפול באנשים בעייתיים מאוד שמערערים את הקהילה הישראלית (סקאמרים, מטרידים מיניים, DDOSERS ועוד). בעקבות פרסומים ובעיות באופן קבוע מצד הקהילה שלכם בעיקר מצד שחקנים וכולל חברי צוות:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?qapa_Putin
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=ALEX#29437
    * שים לב לתאריך הבאנים הרבה לפני מה שאתה כותב בתלונה שלך.

ואני בטוח שיש עוד פשוט אני לא מכיר אף אחד חוץ מהם בצוות שלכם... כרגע אין קשר בין הקהילות ובטח שלא קשר שלילי, לא הגענו לעמק השווה ולכן אין פיקוח מצד VGAMES על פעילות שחקן נורמטיבי בשרתכם בעיקר לנוכח העובדה שלשרת עצמו אין חוקים. איך בדיוק אתה רוצה שלא יעשו לך בעיות בשרת?...
    צר לי שמפרסמים בשרתכם וניתן לפתור בעיה זאת ע"י פקודת באן פשוטה בדיוק כמו שאנחנו נאלצים כבר תקופה ארוכה מאוד לחוות.

מקווה שהנושא ייפתר במהרה, נעביר הודעה מסודרת לכל הצוות להתרחק מקהילת המחתרת ואני מצפה שאותו דבר יקרה אצלכם.

היי צח,

אני מכיר את שני המקרים האלה, אבל שוב פעם שים לב מה הסיבה לבאן.
    הצוות שלך טוען שהם פירסמו בשרת, משהו שהוא לא נכון.
    שחקנים שהתעניינו וביקשו אייפי בפרטי זה כבר לא קשור לקהילה/שרת שלכם.

אין לנו שליטה על המעשים של שחקנים רגילים, לעומת האנשי צוות שזה כן בפיקוח שלי.
    אממה, האנשי צוות שלך נכנסים בנו בכל הכוח עם כמות שחקנים לא הגיונית, ועוד בכלל שהאדמינים שלכם מציתים אש מכלום.

מי אמר שאין לנו חוקים? איפה זה נאמר? כמובן שיש חוקים, אנשים פשוט מחליטים לשמוע את מה שנוח להם לשמוע.

אין בנינו הסכם קהילות, לא הוצע לנו הסכם קהילות, וכנראה גם לא יהיה שום הסכם שכזה.
    זה לא נותן לאף אחד את הזכות לבוא ולהרוס את החוויה של השחקנים, ובטח לא את העבודה הקשה שאני וחבר עושים למען השרת הזה.
    הצוות שלך יצר מתיחות גבוהה בין השרתים, לעומת כמה חברי צוות שבאמת נהנים אצלנו.

לי ולך ולכל בעל שרת יש מטרה משותפת, ואני מאמין שהיא גם העיקרית, אז למה לחמם ולהצית סתם? מה כבר יועיל לאותם אנשי צוות שלך להראות את הגועליות ואת החוסר מוסריות כלפי אנשים שחיים לצידם? עשינו לכם משהו רע? בטח ובוודאי שלא.

כמו שאני שולט על האנשי צוות שלי שלא ייכנסו ויתחילו גם להרוס לשחקנים אחרים אני מצפה שתעשה גם כך.
    גם אם אין בנינו שום חוזה/הסכם שאומר זאת.

http://prntscr.com/ju881s (צילום מסך מהסורס באנס שלנו)
    אני לא ארחיב יותר מזה, שים לב להתנהגות של הצוות שלך.

מקווה שלא ניתקל שוב במקרים כאלה, ושבאמת נהנה מהשרתים של אחד של השני.
    נערך לאחרונה על ידי Di3Z1E; 13.06.2018 בשעה 01:06.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Di3Z1E
    היי צח,

אני מכיר את שני המקרים האלה, אבל שוב פעם שים לב מה הסיבה לבאן.
    הצוות שלך טוען שהם פירסמו בשרת, משהו שהוא לא נכון.
    שחקנים שהתעניינו וביקשו אייפי בפרטי זה כבר לא קשור לקהילה/שרת שלכם.

אין לנו שליטה על המעשים של שחקנים רגילים, לעומת האנשי צוות שזה כן בפיקוח שלי.
    אממה, האנשי צוות שלך נכנסים בנו בכל הכוח עם כמות שחקנים לא הגיונית, ועוד בכלל שהאדמינים שלכם מציתים אש מכלום.

מי אמר שאין לנו חוקים? איפה זה נאמר? כמובן שיש חוקים, אנשים פשוט מחליטים לשמוע את מה שנוח להם לשמוע.

אין בנינו הסכם קהילות, לא הוצע לנו הסכם קהילות, וכנראה גם לא יהיה שום הסכם שכזה.
    זה לא נותן לאף אחד את הזכות לבוא ולהרוס את החוויה של השחקנים, ובטח לא את העבודה הקשה שאני וחבר עושים למען השרת הזה.
    הצוות שלך יצר מתיחות גבוהה בין השרתים, לעומת כמה חברי צוות שבאמת נהנים אצלנו.

לי ולך ולכל בעל שרת יש מטרה משותפת, ואני מאמין שהיא גם העיקרית, אז למה לחמם ולהצית סתם? מה כבר יועיל לאותם אנשי צוות שלך להראות את הגועליות ואת החוסר מוסריות כלפי אנשים שחיים לצידם? עשינו לכם משהו רע? בטח ובוודאי שלא.

כמו שאני שולט על האנשי צוות שלי שלא ייכנסו ויתחילו גם להרוס לשחקנים אחרים אני מצפה שתעשה גם כך.
    גם אם אין בנינו שום חוזה/הסכם שאומר זאת.

http://prntscr.com/ju881s (צילום מסך מהסורס באנס שלנו)
    אני לא ארחיב יותר מזה, שים לב להתנהגות של הצוות שלך.

מקווה שלא ניתקל שוב במקרים כאלה, ושבאמת נהנה מהשרתים של אחד של השני.
    זאת בדיחה? מה קשור התגובה המטופשת הזאת? אני אסביר לך ברור יותר שתבין:

1) לאלכס הוצע הסכם קהילות, לטענתו השיחות שלו מוקלטות ולכן אתה יכול לשמוע את זה בעצמך. יותר מזה כל קהילה שנפתחה ב3 שנים האחרונות ושמענו עליה קיבלה הצעה להיכנס להסכם הקהילות.
    2) זה שאתם לא מוכנים לשמוע על הסכם קהילות שמטרתו לעשות סדר בקהילות בישראל ואז אתה בא בטענות שיש לך בעיות?... זה קצת טיפשי לא? מה האינטרס שלכם לסרב להסכם שלום בין הקהילות? אתה אומר שלי ולך יש אינטרס משותף שהאינטרס זה ההסכם! שאני פניתי אליכם כמו שאתה פונה אלי לעזרה קיבלתי תשובה שלילית, אז תגיד תודה קודם כל שאני בכלל בא לעזרתך.
    3) נאמר לי שאין לכם חוקים בשרת מאלכס בעצמו, נאמר לי גם שיש לכם רק 4 אדמינים מסתבר שלא כל מה שנאמר נכון.
    4) אין סיכוי ששחקן פנה אליך בשרת תוך כדי שהוא לא מכיר את האייפי של המחתרת בשביל לבקש אייפי לכולנו יש את הקסם של גוגל בדיוק בשנייה אפשר לאתר הכל, אני מנהל קהילות כבר 10 שנים ואל תמרח אותי עם שטויות שבושה בשבילי להגיב עליהן.
    5) אני אמרתי בעצמי לאלכס שיש דרך לטפל בשחקנים בעייתיים וגם נתתי כמה דוגמאות, ההחלטה מהצד שלכם הייתה להתעלם מהפרסומים הבלתי פוסקים ובעיות שאנחנו חווים אצלינו בקהילה על בסיס יום יומי גם מצד חברי הצוות שלכם. איפה בדיוק שולט בהם שיש כמה בבאן?

מה שהצית את האש היה גל הפרסום האחרון שבו PAPA_PUTIN אדמין אצלכם השתתף ולכן פניתי באופן אישי לחבר ההנהלה הגבוהה היחידי שאני מכיר שהוא אלכס לא קיבלתי מענה בכלל ולכן הוסבר שאין קשר יותר בין הקהילות.

שים לב שבחרת להתעלם מכמות גדולה של דברים שהצגתי לך בתגובה, זה בושה שאני מתייחס בכבוד לכל מה שאתה מציג ואתה בוחר להתעלם לחלוטין ולהמשיך לטעון שאתם קורבן מסכן של הסיטואציה.
    אם אתה מגיב אני מבקש שתתייחס להכל ותסביר מה הבעיה ליצור הסכם מסודר כדי לשמור על סדר בין הקהילות.

מצפה לתגובה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.06.2018
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    זאת בדיחה? מה קשור התגובה המטופשת הזאת? אני אסביר לך ברור יותר שתבין:

1) לאלכס הוצע הסכם קהילות, לטענתו השיחות שלו מוקלטות ולכן אתה יכול לשמוע את זה בעצמך. יותר מזה כל קהילה שנפתחה ב3 שנים האחרונות ושמענו עליה קיבלה הצעה להיכנס להסכם הקהילות.
    2) זה שאתם לא מוכנים לשמוע על הסכם קהילות שמטרתו לעשות סדר בקהילות בישראל ואז אתה בא בטענות שיש לך בעיות?... זה קצת טיפשי לא? מה האינטרס שלכם לסרב להסכם שלום בין הקהילות? אתה אומר שלי ולך יש אינטרס משותף שהאינטרס זה ההסכם! שאני פניתי אליכם כמו שאתה פונה אלי לעזרה קיבלתי תשובה שלילית, אז תגיד תודה קודם כל שאני בכלל בא לעזרתך.
    3) נאמר לי שאין לכם חוקים בשרת מאלכס בעצמו, נאמר לי גם שיש לכם רק 4 אדמינים מסתבר שלא כל מה שנאמר נכון.
    4) אין סיכוי ששחקן פנה אליך בשרת תוך כדי שהוא לא מכיר את האייפי של המחתרת בשביל לבקש אייפי לכולנו יש את הקסם של גוגל בדיוק בשנייה אפשר לאתר הכל, אני מנהל קהילות כבר 10 שנים ואל תמרח אותי עם שטויות שבושה בשבילי להגיב עליהן.
    5) אני אמרתי בעצמי לאלכס שיש דרך לטפל בשחקנים בעייתיים וגם נתתי כמה דוגמאות, ההחלטה מהצד שלכם הייתה להתעלם מהפרסומים הבלתי פוסקים ובעיות שאנחנו חווים אצלינו בקהילה על בסיס יום יומי גם מצד חברי הצוות שלכם. איפה בדיוק שולט בהם שיש כמה בבאן?

מה שהצית את האש היה גל הפרסום האחרון שבו PAPA_PUTIN אדמין אצלכם השתתף ולכן פניתי באופן אישי לחבר ההנהלה הגבוהה היחידי שאני מכיר שהוא אלכס לא קיבלתי מענה בכלל ולכן הוסבר שאין קשר יותר בין הקהילות.

שים לב שבחרת להתעלם מכמות גדולה של דברים שהצגתי לך בתגובה, זה בושה שאני מתייחס בכבוד לכל מה שאתה מציג ואתה בוחר להתעלם לחלוטין ולהמשיך לטעון שאתם קורבן מסכן של הסיטואציה.
    אם אתה מגיב אני מבקש שתתייחס להכל ותסביר מה הבעיה ליצור הסכם מסודר כדי לשמור על סדר בין הקהילות.

מצפה לתגובה.
    לדעתי סיכמתי לך את הכל כבר, לא מבין איפה ההתעלמות שלי ממה שאמרתי?

1) כמו שאמרת, אם היית עושה קצת גוגל הייתה מגלה דברים אחרת, אם היית בכלל טורח לבדוק מי הבעלים של הקהילה הייתה רואה שזה לא אלכס.

2) כבר הבנתי את העיקרון של ההסכם קהילות, ויש בו כמה דברים שאני אישית לא מסכים לגביהם, ולכן לא אעשה הסכם שכזה.
    ולמה צריך "הסכם שלום"? מה אנחנו מדינות עויינות? אתה יודע כמה זה לא נעים לי בתור חייל שמשרת בצה"ל כבר שנתיים ומעלה לשמוע את הביזיון הזה? אתם קוראים לעצמכם קהילה מכובדת? הצוות שלכם תוקף על בסיס יום יומי את השרת היחידי שיש לי.
    לא שמעתי ולא ראיתי שום פרסום של "שחקן" יחיד מהקהילה שלי שבא והתפרע אצלכם בשרת, מספיק ששחקן נכנס לשרת הריטייקס שלכם עם התאג של "המחתרת" הוא חוטף באן על זה שהוא בעצם עם התאג!

3) כמו שאמרתי, אם הייתה עושה באמת בדיקה וטורח לדעת מי "הבעלים" של הקהילה הייתה יודע ממזמן למי לפנות.

4) לא בא למרוח, אם לי/לך תהיה את האופצייה לשליחת כתובת IP בצורה ישירה דרך הודעה לא הייתי בכלל מטריח לגרום לך לחפש, חוץ מזה ממש קשה לפספס את השרת שלי ב-Server Browser.

5) פרסומים בלתי פוסקים? אתה צוחק עליי? ברגע שיש שחקן שמזוהה אצל האדמינים שלך בתור איש צוות של הקהילה שלי מקבל באן במקום, ד"א לא שמעתי על מקרה אחד של פרסום של הקהילה שלי בתוך השרתים שלך.

לסיכום:
    * לא צריך הסכם קהילות בשביל לשמור על טיפה אנושיות בין שני קהילות, לא משנה מה גודלן או מטרתן.
    * כמו שאני מתריע בפני כל איש צוות שנמצא אצלי בשרת, שלא ייעשה את מה שהאנשי צוות שלך עושים אני מצפה שתעשה גם כן, גם אם זה מחוץ לתחום השרתים שלכם.
    * לא התעלמתי מכלום, מגיב לך בצורה נעימה ויפה על כל דבר שרשמת.
    * חשבתי שהבנת את המטרה המשותפת שהתכוונתי אליה, אבל כנראה שלא הבנת נכון, המטרה היא בעצם להנות.

באמת שכל ההתנהלות הזאתי היא התנהלות של ילדים קטנים, וממך צח בתור בן אדם בוגר מצפה ליותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Di3Z1E
    לדעתי סיכמתי לך את הכל כבר, לא מבין איפה ההתעלמות שלי ממה שאמרתי?

1) כמו שאמרת, אם היית עושה קצת גוגל הייתה מגלה דברים אחרת, אם היית בכלל טורח לבדוק מי הבעלים של הקהילה הייתה רואה שזה לא אלכס.

2) כבר הבנתי את העיקרון של ההסכם קהילות, ויש בו כמה דברים שאני אישית לא מסכים לגביהם, ולכן לא אעשה הסכם שכזה.
    ולמה צריך "הסכם שלום"? מה אנחנו מדינות עויינות? אתה יודע כמה זה לא נעים לי בתור חייל שמשרת בצה"ל כבר שנתיים ומעלה לשמוע את הביזיון הזה? אתם קוראים לעצמכם קהילה מכובדת? הצוות שלכם תוקף על בסיס יום יומי את השרת היחידי שיש לי.
    לא שמעתי ולא ראיתי שום פרסום של "שחקן" יחיד מהקהילה שלי שבא והתפרע אצלכם בשרת, מספיק ששחקן נכנס לשרת הריטייקס שלכם עם התאג של "המחתרת" הוא חוטף באן על זה שהוא בעצם עם התאג!

3) כמו שאמרתי, אם הייתה עושה באמת בדיקה וטורח לדעת מי "הבעלים" של הקהילה הייתה יודע ממזמן למי לפנות.

4) לא בא למרוח, אם לי/לך תהיה את האופצייה לשליחת כתובת IP בצורה ישירה דרך הודעה לא הייתי בכלל מטריח לגרום לך לחפש, חוץ מזה ממש קשה לפספס את השרת שלי ב-Server Browser.

5) פרסומים בלתי פוסקים? אתה צוחק עליי? ברגע שיש שחקן שמזוהה אצל האדמינים שלך בתור איש צוות של הקהילה שלי מקבל באן במקום, ד"א לא שמעתי על מקרה אחד של פרסום של הקהילה שלי בתוך השרתים שלך.

לסיכום:
    * לא צריך הסכם קהילות בשביל לשמור על טיפה אנושיות בין שני קהילות, לא משנה מה גודלן או מטרתן.
    * כמו שאני מתריע בפני כל איש צוות שנמצא אצלי בשרת, שלא ייעשה את מה שהאנשי צוות שלך עושים אני מצפה שתעשה גם כן, גם אם זה מחוץ לתחום השרתים שלכם.
    * לא התעלמתי מכלום, מגיב לך בצורה נעימה ויפה על כל דבר שרשמת.
    * חשבתי שהבנת את המטרה המשותפת שהתכוונתי אליה, אבל כנראה שלא הבנת נכון, המטרה היא בעצם להנות.

באמת שכל ההתנהלות הזאתי היא התנהלות של ילדים קטנים, וממך צח בתור בן אדם בוגר מצפה ליותר.
    1) אני ביקשתי בעצמי מאלכס בשיחה האחרונה לדבר עם המנהל קהילה והוא לא מסר לי שום פרט עליו, כפי שהסברתי רק אותו אני מכיר.
    בשרת שלך הוא מוצג כחלק מההנהלה הגבוהה בתור הראשון שמופיע ב/ADMINS בתור אחד הOWNERS. אתם ממשיכים להמציא שטויות ולהחליף נושאים בקצב. הוא חלק מהנהלת השרת וגם אם הוא לא מנהל הוא עדיין היה צריך לתת יד או להפנות לאנשים הנכונים.

2) אני מפקד לוחם לשעבר מצה"ל שעושה שירות מילואים בכבוד, מה הקשר בדיוק לנושא?... כפי שהצגתי בהתחלה: "הסדרי קהילות בישראל" ההסכם שלום היה בשביל לפשט לך את הרעיון. הצוות הרגיש צורך להיכנס לקהילה שלכם ולפרסם בעקבות פרסומים שלכם שקדמו לנושא (צירפתי 2 באנים של חברי צוות שלא קיבלו שום באן מהשרתים שלך ועדיין בצוות שפרסמו!) אל תמציא שקרים שאתם מטפלים במקרה.

3) שוב, פניתי לאלכס בבקשה לדבר עם המנהל קהילה בשיחתינו האחרונה והיה התעלמות מוחלטת ואז השיחה ביני לבינו המשיכה.

4) שוב, שחקנים לא פונים למנהל שרת בשביל לקבל IP, בטח שאם הוא כל כך בולט בתוך הSERVER BROWSER כפי שאתה טוען.

5) שלח לי קישור בבקשה עם הבאן של PAPA_PUTIN ואלכס בבקשה.

ממה התעלמת? איפה ההסבר המפורט למה אתם מסרבים להסכם?, איפה הסבר מפורט למה PAPA_PUTIN לא בבאן ועדיין בצוות שלך, אתה מוזמן להיכנס לSB שלנו ולראות את העמודים על פני עמודים של באנים מהקהילה שלך מלפני יותר משבוע מהיום (הרבה לפני מה שאתה מתלונן עליו) למה זה לטופל מהצד שלכם?

ובגלל שאתה חושב שאני ילדותי ובאמת שאתה לא כל כך מעניין אותי נסיים את השיחה כאן כי זה סתם בזבוז זמן.

בהצלחה לכולם, נא לא לפנות אלינו יותר אין שום קשר בין הקהילות.

נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה