תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    18.06.2017
    עיר
    תנחש
    שם המשתמש המתלונן: IDO voice enable 000
    שם האדמין: kingsman

סיבת התלונה: נותן סליי טיפשי וחסר טעם

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 11.06 בשעה רבע ל2

הערות נוספות: הייתי בשרת הקומבט כאשר קינגסמן היה בשרת עם עוד כמה אדמינים היה מפה בשם ביגלופ שזהו מפה שבדרך כלל מעקבים בא את הראונדים בשרת ולכן יש סיבה לכך שקיצרו את אורך האונד ל5 דקות במקום 30, ולאחר כמה ראונדים ששהיתי בשרת הייתי בקלץ' נגד 3 שחקנים ונשאר 3 דקות הרגתי 2 ונשאר שחקן אחרון ו30 שניות לראונד אני נתתי לשחקן האחרון מכה עם הנייף כך שהוא נשאר עם חיים נמוכים ואז נגמר הראונד והשחקן החליט לעצור במקום ולנסות לירות עליי בכמה שניות האחרונות אז נתתי לו נייף והוא מת ואז קינגסמן החליט לתת לי סליי. למה????? כי הוא חושב שחיכיתי עד סוף הראונד כדי להרוג את השחקן האחרון ולא היה לי כוונה לכך.
    למה הסליי היה שגוי:
    1. אני בטופ 10 בשרת בקלצים אני תמיד מנסה לעשות את הקלץ לא משנה מה ומשתדל כמה שפחות לעקב ולא עלה בדעתי אפילו לנצל את המצב שנשארו שניות אחרונות כדי להרוג את השחקן כי השחקן האחרון גם ניסה להרוג אותי באותו זמן.
    2. בשרת היו זמינים 3 אדמינים שתמיד שמים לב למתרחש בשרת והם לא העירו לי על זה.
    3. אני ניסיתי להרוג את השחקן האחרון עוד לפני שנגמר הראונד אז כך שלא הייתה לי את הכוונה לנצל את המצב וגם למרות שהייתי 15 חיים

*חייב לציין* התלונה היא לא על הבאן כי הבאן מוצדק ביותר ואין לי תלונה על זה התלונה היא על איך שקינגסמן מתנהל בשרת איך שבאלו ואיך שמתאים לו

תודה והמשך יום נעים

דמו: לצערי אין אבל היו בשרת כ3 אדמינים שאפשר לפנות עליהם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    שלום עידו.
    קודם אני רוצה להזכיר לך אתה היית אדמין בשרת ואתה יודע מה מותר ומה אסור וכפי שניתן לראות בהיסטוריית הבאנים שלך.... אתה בוחר להתעלם מהעונשים שנותנים לך. דבר שני היה לך הרבה יותר זמן להרוג את השחקן אבל אתה אולי גם השחקן השני בחרתם לעכב את הראונד עד לסופו כשבסוף הרגת אותו לאחר שנגמר הראונד (דבר שלדעתי לא במקום).

גם אם אתה חושב שאני טעיתי אין סיבה בחיים שאתה תקלל אותי בדיוק כמו שאתה היית אדמין ולא היית רוצה שיקללו אותך על ההחלטות שלקחת בגלל היותך אדמין (אדמין לפעמים רואה המשחק מנקודת מבט קצת אחרת).
    אם אתה חושב שאני טעיתי אתה מוזמן לבקש ממני להיכנס איתך לאדמין טוק (לא היה שחקן אחד שביקש ואמרתי לו לא) ולדבר איתי על העניין הזה במקום לקלל אותי באדמין צ'אט.
    אני מקווה שהדברים האלה לא יחזרו על עצמם ותלמד שאתה לא יכול לעשות מה שאתה רוצה ולעבור על החוקים למרות שקיבלת עונש על עברה על חוק בסיסי אחר בשרת ואולי בהמשך הדברים האלה לא ייקרו ונמנע ממצבים כאלה.
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.06.2017
    עיר
    תנחש
    רק שתדע שאני מצטער על כך שקיללתי אותך זה היה מתוך עצבים ולכן רשמתי שאני לא מדבר על הבאן כי הבאן היה מוצדק לגמרי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    עיכבת את הראונד ועל זה קיבלת את הסליי, זה שבסופו של דבר הצלחת להרוג את השחקן לא משנה את העובדה שעיכבת.

קיבלת תשובה, ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה