תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    01.06.2018
    שמי במשחק: Nugatsu
    סיבת התלוננותי: קיבלתי באןסיטי למשך 6 שעות
    למה אני מתלונן:מכיוון שזה לא היה נכון
    הסבר למה שקרה:אני הייתי סיטי בשרת עם עוד כמה סיטי וחלקם אדמינים.
    לפני פתיחת הסורגים סיטי אמרו חוקים כאלה:בדאק(ישיבה)לסולם האמצעי שמול התאים.
    אחרי שהרגנו חלק מהמורדים ווידינו שכמעט הכל מסודר הסיטי אמרו להיות על הקו השני שממול לתאים ומזיז מקלדת מת.
    אז היה עוד מורד אחד כנראה או שהוא היה בקו שפתח מיק ואמר לטרור האחרים אחרון שקופץ מת.
    ומה שעשיתי זה הרגתי את כל מי שקפץ ומי שהזיז מקלדת מכיוון שהם הזיזו מקלדת ונשארו 3 טרור חיים בגלל שהם צייתו לפקודות הסיטי.
    עוד לא נגמר הראונד והחלפנו מפה כי עשו RTV ובמפה שהחלפנו איך שנכנסתי נתנו לי באןסיטי על פריקיל שאלתי תאדמינים Brokenו- Plz Have Mercy On Me על מה קיבלתי וכששאלתי אמרו לי שעשיתי פריקיל ובזמן שניסיתי להסביר להם אף שהם לא היו מוכנים להקשיב להסבר שלי הם אמרו לי לשלוח להם רקורד שזה לא מה שעשיתי והם היו באותו זמן מה שאומר שהם לא בטוחים בעצמם שזה מה שקרה.
    ואז ביקשתי מהם תראו לי הוכחות שעשיתי פריקיל עובדה שהשארתי 3 בחיים והם אמרו לי אין לך מה לנסות להסביר לנו אין לנו שום כוונה להמשיך להתווכח איתך בנושא הזה ואמרו לי אם אתה עוד פעם מדבר על זה בצ'אט אתה תקבל גאג לשעה או באן.
    ואני סך הכל נסיתי להסביר להם באדמין צ'אט והם אמרו לי עוד פעם אחת אתה כותב לנו בנושא הזה באדמין צ'אט אתה תקבל באן.
    ואז הם אמרו לי להגיש בקשה בפורום אז אני מגיש.
    ואשמח אם תענו בהקדם כי לא יכול להיות שאני יקבל באן של 6 שעות על משהו שלא עשיתי.

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    היי Nugatsu
    לפי מה שכתוב פה אני מבין שלא היה פריקיל אבל אני לא יכול לדעת אם זה באמת קרה בלי שתביא לי רקורד אתה מסכים איתי?
    ובנוסף לזה שהאדמינים אמרו לך שאם תמשיך אתה תקבל גאג, הם רשמו את זה ובצדק הם ביקשו ממך להביא רקורד אם יש לך כי הם לא יכולים לדעת אם אתה דובר אמת ובנוסף יש על האדמינים עומס בשרת פריקלים,קללות,התגרויות,לעזור לשחקנים חדשים,לקרוא את הצאט+אדמין צאט.

אתה צריך להבין שלאדמינים יש הרבה עבודה ואין לה את כל הזמן שבעולם בשביל לשמוע את הצד שלך ובנוסף שהם אומרים לך להביא רקורד ואתה ממשיך להספים אותם.

אם אתה חושב שהאדמינים טועים תתחיל לעשות רקורדים או להוריד תוכנת צילום כמו Playstv/shadowplay

אני לא יכול לקבוע מי צודק בלי רקורד בכל מקרה אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן להוסיף אותי בסטים כאן!

המשך יום נעים,אפשר לנעול.
    מנהל שרת הג'ייל

הרשמה