תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    17.06.2017
    לאחרונה באתרי מדיה רבים תופעה חדשה התחילה, גיימרים רבים מסביב לעולם מפרסמים פוסטים, דיונים, סרטונים וכתבות על כך שהם אומרים ש-Counter Strike: GO מת. בהחלט ניתן להבחין בצורה מסויימת על ירידה ניכרת בכמות השחקנים, זה בא לידי ביטוי לדוגמה בכמות הקומפים והקזואלים שעם הזמן יורדים. ניתן להבחין בשינוי זה בכמות השחקנים גם בצ'ארטים של קונטר, שם ניתן לראות כי קיימת ירידה מאוד גדולה של שחקנים.

[IMG][/IMG]
    כפי שניתן לראות בחצי השנה האחרונה כמות השחקנים ירדה משמעותית.

אז מה בעצם גורם לירידה העצומה הזאת?
    את שאלה זו עליי לחלק ל-3 היבטים.

לפני הכל ההיבט של מערכת הסקינים בפרט ואתרי הקונטר בכלל.
    לאחרונה VALVE עשתה כמה צעדים שגרמו למערכת הסקינים שלה לקרוס, ראשית צוות VALVE הוציאו את השינוי שמכנים אותו כדבר שהרס את קונטר, הם הוציאו UPDATE למערכת הטריידים של קונטר שאומרת כי על כל טרייד בין 2 אנשים בהם עוברים סקינים של קונטר מיד אחת לאחרת הסקינים יקבלו באן מטרייד לשבוע. טענתם של VALVE היא שזה במטרה למנוע גניבות.

[IMG][/IMG]

בנוסף לכך valve החליטה שהיא סוגרת אתרי הימורים של קונטר בפרט ואתרי סקינים של קונטר בכלל. והדבר הגדול ביותר שהם עשו היה לסגור את האתר הידוע והמוכר OPSkins ברגע זה בו אני כותב את הכתבה האתר עדיין קיים, אך בתאריך ה-21 ליוני OPSkins יסגרו לצמיתות.

היבט נוסף הוא חוסר ההתחשבות מצד VALVE לקהל השחקנים של קונטר.
    לעומת המון משחקים מוצלחים אחרים VALVE פשוט לא מוכנה להקשיב לקהילת השחקנים שלה, במשחקים רבים ניתן לראות את מפתחי המשחק עוקבים אחרי דעות של יוטיוברים ופוסטים בפורומים ידועים. אבל VALVE פשוט לא מוכנה לפעול לפי רצון הרוב של קהילת המשחק שלה, VALVE פועלת 100% על דעת עצמה, ועם הזמן ניתן לראות שכל הפעולות ש-VALVE עושה הן נטו בשביל להשיג כסף. כל כמה חודשים יוצאות קופסאות שמכניסות לא מעט כסף ל-VALVE וכל שנה יוצאת Operation חדשה שכמובן שתעלה כסף. כל שאר ה-UPDATES ש-VALVE הוציאה הם שינויים קטנים וחסרי משמעות כמו השינוי של ה-NEGEV.

וההיבט האחרון הוא שכרגע יש יותר מידי משחקים מוצלחים חדשים בשוק.
    לאחרונה ניתן לראות את יציאתן של המון משחקים מצליחים לשוק, למשל PUBG, FORTNITE, FAR CRY וכולי... משחקים אלו לקחו המון שחקנים של קונטר, אין ספק שכשאר המשחקים האלו ירדו בכמות השחקנים שלהם כמו כל משחק טרנדי אחר CS:GO יקבלו חלק מהשחקנים בחזרה.

לסיכום,
    ה-UPDATES ש-VALVE מוציאים לקונטר פשוט הורסים את חווית המשחק, זה מרגיש כאילו VALVE לא מבינים דבר פשוט מאוד, כאשר קונטר רק יצא הוא היה משחק שוטר גוף ראשון פשוט. לאחר שהסקינים יצאו קונטר קיבל קפיצה בכמות השחקנים בצורה יוצאת דופן, ומה עכשיו קורה? כאשר הסקינים מאבדים את ערכם והמחירים שלהם יורדים לפי דעתי קונטר הולך לחזור להיות אותו משחק שהוא היה. כמובן ש-VALVE יכולים לעשות אלף ואחד דברים אחרים שיגרמו לקונטר להצליח אבל אני לא רואה את זה קורה. כמובן שקונטר לא יהיה "מת" קונטר אף פעם לא היה מת, גם כשהוא יצא ועכשיו אני גם לא רואה את קונטר הופך למת, כל מה שאני רואה הוא את קונטר מאבד את רוב היוטיוברים והסטרימרים שלו ולפחות חצי מכמות השחקנים של קונטר לא יחזרו לשחק. הסקינים היו הדבר שהפך את קונטר למיוחד, שום משחק לא הראה עדיין דבר כזה, מערכת מדהימה ומוצלחת שנהרסה. זה היה הדבר היחיד שהשאיר את קונטר חי ופורה משחקנים כל כך הרבה זמן. כי כל מה שקורה למשחק טרנדי הוא שהוא מצליח ועם הזמן מאבד את מירב השחקנים שלו אבל קונטר החזיק הרבה יותר זמן מסתם טרנד נוסף.
    נערך לאחרונה על ידי nadavd; 09.06.2018 בשעה 20:19.
    אחראי אדמינים

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    לדעתי אם Valve באמת התייחסו לקהילת השחקנים שלהם כמו שצריך אז CS:GO אולי ישתפר מעט, בכל זאת המשחקים החדשים שיוצאים מציגים מוד חדש שהרבה מאוד שחקנים מתחברים אליו, חוץ מלשנות את הגישה כלפי הקהילה Valve יצטרכו גם לפתח דברים חדשים, אי אפשר להישאר במצב הזה, אחרי כמה שנים לאנשים נמאס כבר.

כתבה מצויינת, תודה על המידע נדב.
    נערך לאחרונה על ידי ForEver-; 10.06.2018 בשעה 14:49.

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    לא סטים מחליטה מה קורה במערכת הטריידים והסטים מרקט? נראה לי שVALVE אין מילה בעניין, סטים הם אלו שמפילים את VALVE לטובת משחקים אחרים לדעתי..

הצטרף בתאריך
    04.10.2017
    עיר
    לא ידוע
    לפי דעתי חוסר ההתחשבות של Valve לקהל השחקנים של קונטר הורסת להם ובגדול ...
    כתבה מעולה נדב !

הצטרף בתאריך
    25.09.2017
    עיר
    אילת
    אחלה כתבה!

הצטרף בתאריך
    03.03.2018
    עזר לי ממש תודה נדב

הצטרף בתאריך
    06.10.2008
    משחקים כמו סיאס קיימים באזור ה16 שנים בערך אולי יותר...וימשיכו להתקיים, מבחינת הפונטיציאל של המשחק הזה הוא כבר מיצא את עצמו, וזה שאלה של זמן עד שימות מבחינה תחרותית, עד למשחק הבא שימציאו .

הצטרף בתאריך
    13.12.2017
    לדעתי cs:go לא הולך "למות" בשנים הקרובות, אמנם כרגע המשחק בירידה אבל זה לגיטימי כאשר יוצאים משחקים טרנדים חדשים.
    כתבה מצויינת ומעניינת, כל הכבוד!
    olofmeister - Inspector

לכל עזרה או בקשה מוזמנים להוסיף אותי בסטים: https://steamcommunity.com/profiles/76561198274483705

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    לא מת...4+ מיליון game bans+vac bans בחצי שנה עושים את שלהם...זה הכל

הצטרף בתאריך
    14.02.2017
    כמה דברים שיש להתייחס אליהם בהקשר לסיאס הולך "למות"
    המשחק יצא בשנת 1999 כמוד לhalf life
    זאת אומרת שגרסאות שונות של המשחק קיימות כבר כמעט 20 שנה, בתקופה הזאת סי אס שמר בכבוד על המקום שלו כאחד המשחקים התחרותיים האנטרנטיים הטובים והגדולים ביותר, כל ה"hype" הזה סביב באטל רואיל הולך למות עד סוף השנה ואנשים הולכים לחזור בחזרה לסי אס.
    בנוסף להגיד שוולוו לא מקשיבים לשחקנים הוא לא נכון, כן הם רודפים אחרי כסף עם השיחרור של הקופסאות החדשות כל איזה ארבע חודשים אבל הם כן סוף סוף הצליחו להוריד באופן משמעותי את כמות הציטרים במשחק, כשזה היה הבקשה הכי גדולה של השחקנים מאז אולי שהמישחק יצא, נכון לקח להם יותר מידי זמן לעשות זאת אך עכשיו הם יכולים להמשיך ולעזור ולהקשיב לקהילה אחרי שהם טיפלו בבעיה הכי גדולה הציטרים.

סרטונים בנושא:
    עובד מטעם וולוו שמדבר על הנושא ועל דרך הטיפול החדשה בציטרים עם חוכמה מלכותית:

3kliks שמסכם את הסרטון משעה ל10 דק:

הצטרף בתאריך
    17.06.2017
    זה שהם הנמיכו את כמות הציטרים לאחר בערך שנה שלמה שהספימו את הרשת במלא סרטונים ודיונים של דרישות לעשות משהו נגד ציטרים לא אומר כלום. כדוגמה כבר יותר משנה דורשים שהסרברים של קונטר יהיו 64/128 TIC.
    אחראי אדמינים

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי nadavd
    לאחרונה באתרי מדיה רבים תופעה חדשה התחילה, גיימרים רבים מסביב לעולם מפרסמים פוסטים, דיונים, סרטונים וכתבות על כך שהם אומרים ש-Counter Strike: GO מת. בהחלט ניתן להבחין בצורה מסויימת על ירידה ניכרת בכמות השחקנים, זה בא לידי ביטוי לדוגמה בכמות הקומפים והקזואלים שעם הזמן יורדים. ניתן להבחין בשינוי זה בכמות השחקנים גם בצ'ארטים של קונטר, שם ניתן לראות כי קיימת ירידה מאוד גדולה של שחקנים.

[IMG][/IMG]
    כפי שניתן לראות בחצי השנה האחרונה כמות השחקנים ירדה משמעותית.

אז מה בעצם גורם לירידה העצומה הזאת?
    את שאלה זו עליי לחלק ל-3 היבטים.

לפני הכל ההיבט של מערכת הסקינים בפרט ואתרי הקונטר בכלל.
    לאחרונה VALVE עשתה כמה צעדים שגרמו למערכת הסקינים שלה לקרוס, ראשית צוות VALVE הוציאו את השינוי שמכנים אותו כדבר שהרס את קונטר, הם הוציאו UPDATE למערכת הטריידים של קונטר שאומרת כי על כל טרייד בין 2 אנשים בהם עוברים סקינים של קונטר מיד אחת לאחרת הסקינים יקבלו באן מטרייד לשבוע. טענתם של VALVE היא שזה במטרה למנוע גניבות.

[IMG][/IMG]

בנוסף לכך valve החליטה שהיא סוגרת אתרי הימורים של קונטר בפרט ואתרי סקינים של קונטר בכלל. והדבר הגדול ביותר שהם עשו היה לסגור את האתר הידוע והמוכר OPSkins ברגע זה בו אני כותב את הכתבה האתר עדיין קיים, אך בתאריך ה-21 ליוני OPSkins יסגרו לצמיתות.

היבט נוסף הוא חוסר ההתחשבות מצד VALVE לקהל השחקנים של קונטר.
    לעומת המון משחקים מוצלחים אחרים VALVE פשוט לא מוכנה להקשיב לקהילת השחקנים שלה, במשחקים רבים ניתן לראות את מפתחי המשחק עוקבים אחרי דעות של יוטיוברים ופוסטים בפורומים ידועים. אבל VALVE פשוט לא מוכנה לפעול לפי רצון הרוב של קהילת המשחק שלה, VALVE פועלת 100% על דעת עצמה, ועם הזמן ניתן לראות שכל הפעולות ש-VALVE עושה הן נטו בשביל להשיג כסף. כל כמה חודשים יוצאות קופסאות שמכניסות לא מעט כסף ל-VALVE וכל שנה יוצאת Operation חדשה שכמובן שתעלה כסף. כל שאר ה-UPDATES ש-VALVE הוציאה הם שינויים קטנים וחסרי משמעות כמו השינוי של ה-NEGEV.

וההיבט האחרון הוא שכרגע יש יותר מידי משחקים מוצלחים חדשים בשוק.
    לאחרונה ניתן לראות את יציאתן של המון משחקים מצליחים לשוק, למשל PUBG, FORTNITE, FAR CRY וכולי... משחקים אלו לקחו המון שחקנים של קונטר, אין ספק שכשאר המשחקים האלו ירדו בכמות השחקנים שלהם כמו כל משחק טרנדי אחר CS:GO יקבלו חלק מהשחקנים בחזרה.

לסיכום,
    ה-UPDATES ש-VALVE מוציאים לקונטר פשוט הורסים את חווית המשחק, זה מרגיש כאילו VALVE לא מבינים דבר פשוט מאוד, כאשר קונטר רק יצא הוא היה משחק שוטר גוף ראשון פשוט. לאחר שהסקינים יצאו קונטר קיבל קפיצה בכמות השחקנים בצורה יוצאת דופן, ומה עכשיו קורה? כאשר הסקינים מאבדים את ערכם והמחירים שלהם יורדים לפי דעתי קונטר הולך לחזור להיות אותו משחק שהוא היה. כמובן ש-VALVE יכולים לעשות אלף ואחד דברים אחרים שיגרמו לקונטר להצליח אבל אני לא רואה את זה קורה. כמובן שקונטר לא יהיה "מת" קונטר אף פעם לא היה מת, גם כשהוא יצא ועכשיו אני גם לא רואה את קונטר הופך למת, כל מה שאני רואה הוא את קונטר מאבד את רוב היוטיוברים והסטרימרים שלו ולפחות חצי מכמות השחקנים של קונטר לא יחזרו לשחק. הסקינים היו הדבר שהפך את קונטר למיוחד, שום משחק לא הראה עדיין דבר כזה, מערכת מדהימה ומוצלחת שנהרסה. זה היה הדבר היחיד שהשאיר את קונטר חי ופורה משחקנים כל כך הרבה זמן. כי כל מה שקורה למשחק טרנדי הוא שהוא מצליח ועם הזמן מאבד את מירב השחקנים שלו אבל קונטר החזיק הרבה יותר זמן מסתם טרנד נוסף.
    מצטט אותך: "
    לאחר שהסקינים יצאו קונטר קיבל קפיצה בכמות השחקנים בצורה יוצאת דופן, ומה עכשיו קורה? כאשר הסקינים מאבדים את ערכם והמחירים שלהם יורדים לפי דעתי קונטר הולך לחזור להיות אותו משחק שהוא היה."
    ברגע שאנשים משחקים ומתעסקים במשחק לא בגלל המשחק אלה בגלל הסקינים אפשר לראות שהמשחק מת.
    אי אפשר להתווכח עם סטטיסטיקה ועובדות, המשחק הזה גמור וטוב שכך.

ולמזלנו יש את המייגור בקרוב ושם יהיה אפשר לראות איזה מספרים הוא יעמיד וכמה הוא יצור עניין

הצטרף בתאריך
    18.11.2016
    עיר
    ashdod
    אבל אתה מבין שהסקינים נהיו חלק מהמשחק כן ? אני לא רואה עכשיו משחק אחר שמצליח עם סקינים כמו שקונטר הצליח....
    "im the one dont weight a ton dont need a gun to get respect up on the street"
    Denzel Curry

הצטרף בתאריך
    14.04.2008
    עיר
    באר שבע
    אולי בארץ הסיאס מת בגלל הילדים המפגרים שמעדיפים לשחק בפאבליק (ריטייק, פיקאפים, כל השרתי פאן למינהם) מאשר לשחק במשחק הקבוצתי.
    אני עוקב אחרי הסצנה העולמית, הסיאס בתנופה, הכסף זורם בצורה שלא היית לעולם במשחק, סכומי הפרסים עולים מטורניר לטורניר, קבוצות נשארות יציבות ולא מחליפות שחקנים פעם בכמה זמן.

ובקשר למשחקי הטרנד (פורטנייט, PUGB), זה עניין שחולף, אבל עדיין גם עוד 200 שנה הם לא יגיעו למספרים שהמשחק CS GO מספק.
    נערך לאחרונה על ידי zard; 12.06.2018 בשעה 22:47.

הצטרף בתאריך
    14.07.2015
    עיר
    ברוקלין, ניו יורק
    נכתב במקור על ידי Prana
    לא סטים מחליטה מה קורה במערכת הטריידים והסטים מרקט? נראה לי שVALVE אין מילה בעניין, סטים הם אלו שמפילים את VALVE לטובת משחקים אחרים לדעתי..

הצטרף בתאריך
    14.07.2015
    עיר
    ברוקלין, ניו יורק
    נכתב במקור על ידי zard
    אולי בארץ הסיאס מת בגלל הילדים המפגרים שמעדיפים לשחק בפאבליק (ריטייק, פיקאפים, כל השרתי פאן למינהם) מאשר לשחק במשחק הקבוצתי.
    אני עוקב אחרי הסצנה העולמית, הסיאס בתנופה, הכסף זורם בצורה שלא היית לעולם במשחק, סכומי הפרסים עולים מטורניר לטורניר, קבוצות נשארות יציבות ולא מחליפות שחקנים פעם בכמה זמן.

ובקשר למשחקי הטרנד (פורטנייט, PUGB), זה עניין שחולף, אבל עדיין גם עוד 200 שנה הם לא יגיעו למספרים שהמשחק CS GO מספק.
    יותר כסף בתחרויות != גדילת אוכלוסיית המשחק

אין לי מושג למה אלה תמיד "הזקנים" שבקהילות המשחקים חושבים שהמשחק שלהם אף פעם לא יעלם, על הSA:MP אמרו את אותו הדבר בדיוק.
    הבחורצ'יק שפתח את האשכול כאן הביא לך נתונים על כמות השחקנים במשחק ברחבי העולם מתחילת השנה וניתן לראות ירידה ניכרת של שחקנים בטווח העשרות אלפים. יש משפט שאומר "שרק אידיוט מוחלט לא מאמין למראה העיניים שלו", קצת חומר למחשבה.

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי Am1TD
    לפי דעתי חוסר ההתחשבות של Valve לקהל השחקנים של קונטר הורסת להם ובגדול ...
    כתבה מעולה נדב !
    התגובה הכי מדויקת כאן! אה כן, השורה האחרונה.. טוב נו, לא הכי מדויקת...
    נערך לאחרונה על ידי raccoon; 13.06.2018 בשעה 00:00.

הצטרף בתאריך
    17.12.2010
    נכתב במקור על ידי zard

קצת הגזמתה אתה לא חושב?

הרשמה