תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    17.07.2008
    עיר
    ראשון לציון
    היי חברים.

מצאתי סטים אירופאי, אמריקאי,סיני, מזרח תיכון.
    מה הכי שווה ומומלץ לקנות? עומד על 32$.

בבקשה תנו לי קישור
    אלמוג

הצטרף בתאריך
    08.06.2018
    שלום לך Internity! שמתי לב שאתה גם די חדש פה בוויגיימס כמוני. בכל מקרה לגבי הנושא שלך... לגבי אזור הרכישה יש לך 2 אופציות- או אירופה או המזרח התיכון... במקרה שלי הייתי הולך ככל הנראה על אירופה כי רוב המשחקים שבהם אני משחק עובדים על שרתים מאירופה עם Ping מאוד טוב ויציב לחיבור אינטרנט שלי... כמובן שבמזרח התיכון כנראה יהיה לך חיבור יותר טוב רק שאני אישית לא ניסיתי ולכן לא מעדיף לקחת סיכון... אז אני מציע שתלך על אירופה... ובנוגע לדולרים שלך... יש לך אפשרות בהגדרות של המשתמש סטים שלך לבחור באזור ישראל ולאחר Restart הדולרים שלך יהפכו לשקלים (אל תהיה מודאג זאת רק המרה הסכום ישאר אותו דבר אלא רק בשקלים)... לגבי המשחק שאתה קונה... אם אתה מעוניין בWW2 אז תחכה למבצע שבו ירד המחיר כנראה ל30$ משהו כזה (בערך ב20 לחודש יהיה Summer Sale)...
    אני רק חושב שכדאי לך ללכת על משחק אחר של COD כי מניסיון שלי בזמן האחרון אין כל כך הרבה שחקנים שם בשרתים והם די ריקים ומערכת השרתים ישנה (P2P) שעובדת על אינטרנט ספציפי של בן אדם אחד ואם הוא לא טוב אז כל השרת בסוף יכול לסבול מזה... בקיצור ממליץ לך ללכת על משחק אחר כמו Black Ops 3 או 2 מאלה שהכי התחברתי... אם אתה רוצה משהו יותר ישן ומודרני לך על Modern Warfare 2...אם אתה עדיין בקטע של WW2- בכיף!
    מקווה שעזרתי לך! אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לפנות אליי גם בפרטי!
    נערך לאחרונה על ידי LikeableGuy; 09.06.2018 בשעה 16:54.

הרשמה