תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    14.12.2015
    שם המשתמש : Wiz

אני רוצה לייעץ בקשר ל..: (שרתים/פורום) שרתים

על איזה שרת מדובר: (אם ברצונך לייעץ על השרתים) כל שרתי המשחק

הערות: (איך ברצוני לייעל/לשפר)

שלום קהילת ויגיימס.
    אני שחקן מאוד ותיק בקהילה הישראלית ובסיאסגו בכלל, ולאחרונה חזרתי לשחק במחשב באופן סדיר והתחברתי לשרתי הקהילה,
    אני נכנסתי לשרת והרגיש לי ממש כיף לשחק עם כולם ולהתחבר עם אנשים ולדבר על כל מיני נושאים מעניינים בינינו, לאחר כבערך חצי שעה אדמין נכנס לשרת ובאופן אוטומטי כל השרת השתתק, שאנחנו התחלנו לחזור לדבר על מה שדיברנו האדמין אמר לנו שאנחנו חופרים ולא לדבר, הקשבנו לו והיינו בשקט, לאחר כחמש דקות יצאתי מהשרת מהסיבה שאני לא נכנס לשרת רק כדי לשחק אלא גם לדבר ולשוחח עם חברים שלי שמשחקים איתי באותה שרת ואני רוצה לדבר איתם ואני לא מבין למה אדמין הורס את חויית המשחק, במקרה נוסף שיחקתי בשרת הארנה והכרתי שם גם חברים אז הכל התנהל כרגיל אנחנו המשכנו לדבר , בשרת העלו את הנושא של ביטול המשחק בין ארגנטינה לישראל, נושא שמאוד רלוונטי לדון עליו בשרת ולא הכנסנו בשיחה שלנו שום ענייני פוליטיקה או ענייני מדיניות בין ערבים ליהודים, האדמין נתן לי מיוט לחצי שעה ולטענתו למרות שלא אמרתי שום דבר על פוליטיקה הוא טען שהשיחה הזאת יכלה להתקדם משיחה על ישראל ארגנטינה לגזענות, ואמרתי לו שזה לא משנה מה זה יכול להוביל, אני והוא לא דיברנו ולא ערבבנו ענייני פוליטיקה וזה הדבר היחידי שחשוב פה. אני יכול לדבר לדוגמה על צבע אדום שהיה בישוב שלי והאדמין יתן לי על זה המיוט בגלל שזה איך שהוא יכול להוביל לגזענות..
    אני לא בא להתלונן פה על האדמינים שדיברתי עליהם, בגלל זה אני גם לא אומר שמות ספציפים וגם לא הוכחות.
    אני בא להתלונן על ההתנהלות של הקהילה הכי מצליחה בישראל, תסכימו איתי שהצלחת הקהילה ניזונה מהנאה של שחקנים, אם הוא לא היו נהנים ולא נכנסים לשרתים לא היה שחקנים בקהילה.
    הנקודה היא שצריך להפסיק להיות כאלה ממורמרים ולהתחיל להיות חברותיים, לדוגמה שנכנסתי לשרת הבהופ סגן מנהל השרת צחק איתי ונתן לי להרגיש שהשרת מהנה וזה מה שגרם לי לחזור אליו כלכך הרבה פעמים.
    חוקים הם חוקים אתם יכולים לא לשנות אותם ועדיין אם האדמינים והצוות יתנו לשחקנים את ההרגשה שאפשר לדבר ולצחוק בשרת בלי לקבל צעקות מהאדמינים על זה שהם חופרים אני מבטיח שהקהילה יותר תצליח ופחות באנים ינתנו.
    אני לא שחקן שעושה בעיות, אפשר לראות את זה בסורסבאן
    STEAM_1:0:119057819 אני רק רוצה שהאדמינים יהיו יותר סובלניים ואכפתים כי גם שרציתי לדבר עם האדמין שנתן לי את העונש הוא דחה אותי ואמר לי שהעניין סגור והוא לא רוצה לדבר איתי.
    אני הייתי מנהל שרת בבהופ בקהילה ובקהילה מתחרה מנהל קהילת סיאסגו אז אם אני הצלחתי לגרום לשחקנים יותר כיף להראות אכפתיות וכבוד אני בטוח שהקהילה הזאת תצליח.
    אשמח שאנשים שרוצים להגיב פה יגיבו ושזה יהיה דיון פתוח .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2017
    מסכים עם כל מילה שלך. האדמינים מקבלים קצת כוח ומנצלים אותו לרע. הם עושים מה שבא להם ואם משהו לא בא להם בטוב הם משתיקים את כל השרת ומביאים מיוטים שטותיים. לפי דעתי צריך לעשות שיחת צוות לכל הקלאבים ולהסביר להם בדיוק כיצד צריך להתנהל.
    לפני כמה ימים שמעצי שאדמין רצה להביא לשחקן מיוט כי הוא קרט לחבר שלו טמבל. אנשי הצוות, להתעורר על עצמכם. לא כל דבר זה מיוט או גאג ותפסיקו להיות ממורמרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    שוחחנו בפרטי והעניין יטופל מול הצוות,
    תודה על הביקורת.

ננעל
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה