תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    07.12.2017
    שם המשתמש המתלונן: LadyShaka

שם האדמין: AmitbigZ
    סיבת התלונה: עושה פארם אקספי ומשגר באמצע Ja (עושה סלאי)

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 6.6.18

הערות נוספות: הייתי באמצע קרב גנג וורס, האדמין שיגר אותי באמצע הקרב לפני ששמע את צד המתלונן ולא הובאו הוכחות נגדי לפני ששיגר, בתחילה עשה לי סלאי כי הייתי באמצע הקרב ושיגר אותי חזרה על הנקודה שמתתי בה וקיבלתי את הנשק של הקרב חזרה כיוון שהוא היה סיטי (שוטר) במקום לבקש ממני לזרוק את הנשק שלקחתי הוא בדק אותי עם הסכין של הסיטי בשביל לקחת את הנשק וקיבל על זה אקספי. לבסוף בכלל לא הייתי אשמה וסתם שיגר אותי באמצע קרב גנגים (כשבדרך כלל אדמינים נותנים לסיים את הקרב ורק אז משגרים).
    נ.ב: לפני יומיים (יותר או פחות) עשיתי "פעלולים" עם המכונית, לפי מה שנודע לי פעם אחת הוא הזהיר אותי כשהייתי בתוך המכונית ולא שמעתי את אזהרתו ופעם שנייה כשיצאתי הוא איים בפרם באן כשאפילו לא ידעתי שזה אסור.

דמו:
    https://www.youtube.com/watch?v=yMZ0...ature=youtu.be
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.02.2018
    שלום,
    כאשר שחקן פונה לאדמין על מנת להתלונן על שחקן אחר האדמין משגר את השחקן השני מברר את המקרה ורק אז מחליט אם הוא זקוק לרקורד או לא.
    מכיוון שהיית בגנג וורס האדמין מחויב לתת לך Slay בשביל שהגנג וורס ימשיך, האדמין החליט לקחת לך את הנשק בעודו CT כי הנשק היה מהקרבות גנגים ולא היית אמורה להחזיק בו.

אם יש לך עוד משהו להוסיף או לשאול תוכלי לפנות אליי בטיםספיק של הקהילה ts.vgames.co.il:9601
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2017
    הוא קיבל אקספי על נשק של גנג וורס, ודבר שני לא התיחסת גם לזה שהוא איים עליי בפרם באן לפני כמה ימים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    קיבלת תשובה אם אתה מעוניין להוסיף או לשאול כפי שהמנהל שרת אמר אתה מוזמן לפנות אליו בשרת הטיםספיק של הקהילה , ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה