תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    19.02.2017
    עיר
    צפון
    שם בסטים: MEDVX

התלונה על המפה: surf_4fun_2015_v2

סיבת התלונה: יש לי הרגשה שאתם סתם רוצים להוסיף מפות כדי שלא יהיה סארף סקי, אתם מוסיפים מפות "חרא" אני קורה להם כך בגלל כמה סיבות ואני יסביר למה זאת מפה חרא, לא מתאימה לשרת ולמה צריך להוריד אותה.

נתחיל למה אני קורא מפה חרא, משחקים בא רק כדי להשיג נקודות כי קל להרוג שם, לרוב מתקמפרים במפה וזה קשה להרוג אותם, שאפשרי לשחק רק עם נשק כל שהוא ואני מדבר רק על נשק auto לא על איזה סנייפר ונייפ, הקבוצה שיש בא הכי הרבה שחקנים תנצח 99% אולי יותר נכון להגיד מפות שיש בהן יותר מדי משקל באיזה קבוצה אתה , מפות שמתאימות רק לסוג משחק אחד כלומר יש אנשים שאוהבים / זה הסטייל משחק שלהם להתקמפר או לשחק נייף או אם איזה שהותגאן אולי אפילו auto נשק לבסוף יש מפות שנותנות רק לכמה מהם או אולי אפילו לקבוצה אחת להנות בא, מפות שהמשפט "נופל לגייל מת" מתאר אותם מעולה, יש מפות שזה אכן קורה אבל לפעמיים ועדיין יש סיכוי לשרוד ולנצח, אבל יש כאלו שאין לך בכלל סיכוי שכשאתה רואה שאתה נופל אתה מבין שתמות לרוקי עם AK.
    עכשיו למה המפה הספציפית הזאת "חרא" נלך לפי הקריטריונים למפה חרא שציינתי לפני כן, מאוד קל להרוג במפה הזאת אז הרבה "פארמרים" (אנשים שמשחקים רק לנקודות לרוב משחקים לא פייר ונשחק מסריח) ישחקו בא וקל להרוג שם לפי הסיבות שציינתי לפי, הקבוצה שיש בא הכי הרבה שחקנים או הכי הרבה שחקנים עם נשחק מסריח ינצחו מזה נובעת הבעיה שאפשר לשחק רק עם נשחק מסריח שבסארף קומבט לרוב זה AK/M4, מיקרה "נופל לגייל מת" מתאר מעולה ו100% את המפה הזאת, תמיד תמיד ותמיד יושבים מעל הגייל שדרך אגב שקוף רק לצד אחד שלא רואים אותם מבפנים בכלל אנשים שרק מחכים שמישהו יפול ולרסס אותו יושבים שם (לרוב פארמרים או סתם רוקים חדשים) ואין סיכוי שתצא משם בחיים אלה אם כן הקבוצה השניה בטעות תפתח את הגייל, ציינתי כבר לפני זה אבל אני יגיד שוב שאולי מישהו לא הבין, המפה מתאימה אך ורק לנשק auto ולא לשום דבר אחר (אני מדבר עכשיו על הקבוצה המפסידה הקבוצה המנצחת יכולה לשחק כמעט אם כל נשק עד שלא יהיה להם פחות auto מהקבוצה המפסידה ואז זה יתהפך, עוד דוגמא לכמה הקבוצה משנה), לא צייתי לפני אבל בכמה שעות ששיחקתי הספקתי להבין שזה יהיה מאוד פופולרי להתקמפר על טלפורטים בגלל שאי אפשר להשגיח על כל הכאוס שקורה שם במיוחד מרוקים שלא יודעים את החוקים או לא איכפת להם.

אני מניח שזה מספיק כדי שתבינו למה היא לא מתאימה ולמה צריך להוריד אותה !

תודה על הזמן שהגדשתם .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    +1
    תשמע אתה מאוד צודק לפי דעתי על מה שדיברת על הגייל ובכללי זה כל כך נכון, פשוט יושבים לגייל וקאמפרים וזה גם נשקים AUTO ונשקים מסריחים וכל זה ואני כל כך מסכים איתך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2017
    תודה על האכפתיות, אנחנו נשקול את זה. אפשר לנעול.
    BlueBlud

מנהל שרת הסארף קומבט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    תודה על ההשקעה על כתיבת האשכול, נשקול את ההצעה.
    ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה