תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    11.08.2017
    עיר
    נהרייה
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Nave.Dayan

קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן פה)

שם האדמין שנתן את הבאן: BoomFuck

סיבת הבאן: לא הייתי ברחבת תאים ב11:00 אלה הייתי ב10:40 בערך וגם בגלל ששיטפתי פעולה עם גאנג אחר

התאריך שבו ניתן הבאן: 6/6/18

הערות נוספות: בהתחלה בסיבה הוא רשם מעקב ראונד ומשטף פעולה עם גאנג שהמשטף פעולה לרגע נעזוב בצד, דבר שני לא ניראה לי שבמקום 11:00 אלה אני יהיה ב10:40 ברחבת תאים זה לעקב ראונד שלם וביררתי את זה עם האדמין אז הוא עשה לי "טובה" ורשם לא הולך לרחבת התאים כי אין אדמין בשרת, אז דבר ראשון זה לא בגלל שאין אדמין בשרת כי עובדה שלא ידעתי שהוא בשרת והלכתי לרחבת התאים ורק אחריי זה שמעתי אותו מעיר למישהו אחר (לא חשוב שמות) ללכת לרחבת תאים שאני כבר הייתי, דבר שני אם אנחנו 3 אנשים ונשאר עוד יותר מ10 דקות לראונד לא ניראה לי שזה עיקוב, דבר שלישי אני אמרתי מי שרוצה לעשות טים לבוא לבריכה ואחרי כמה שניות אני הלכתי משם ולא הייתי עם אף אחד בטים אז לא ניראה לי שזה נחשב טים עם גאנג אחר. תודה על ההקשבה ולילה טוב!

- - - Updated - - -

חשוב לציין שהחוק אומר אם אין אדמין בשרת ללכת ב11:00 לרחבת תאים ולפי מה שאני יודע BoomFuck הוא אדמין
    “בסוף זה לא ישנה כמה נשימות נשמת אלא כמה רגעים עצרו לך את הנשימה.”

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    צהריים טובים Nave.

בסרטון הבא אפשר לראות שאתה עובר על שני חוקים בשרת (בידיעה שאין אדמין בשרת)

חוק מספר 57 "אסור להתאחד עם כמה גאנגים נגד גאנג אחד או להתגרות בגאנג."

חוק מספר 87 "במידה ואין אדמין בשרת בזמן Day , כל הטרור מחוייבים להגיע לרחבת התאים ב11:00."

https://www.youtube.com/watch?v=FDWb...ature=youtu.be

כפי שרואים בסירטון
    1 אתה שיתפת פעולה עם גאנג בצבע אחר, ואמרת אני מצוטט "מי שרוצה איתי טים שיבוא לבריכה אני לא הורג"
    2 לא הלכת לרחבת התאים בידיעה שצריך להיות ב11:00 והגעת באיחור של 35 שניות.

לגבי מה שאמרת אני לא הערתי לאותו בן אדם אני שאלתי אותו בעצבים למה אתה לא ברחבת התאים.
    וזה שאתה היית ברחבת התאים לפני שאמרתי לו את זה, זה לא אומר שאתה לא עברת על החוק.
    פשוט הוא המשיך להיום שם ואתה לא אבל בכל מקרה אתה ידעת על החוק ובחרת להשאר למעלה עוד חצי דקה.

אתה לא יכול לבוא להתלונן על מישהו כשאתה יודע בעצמך שעברת על החוקים של השרת.
    אם יש לך עוד שאלות או כל דבר אחר אתה מוזמן להוסיף אותי בסטים
    מכאן!

המשך יום נעים, אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי BoomF4ck; 06.06.2018 בשעה 13:28.
    רועי , מנהל שרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה