תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  06.07.2017
  עיר
  לא עניינך!
  הודעות
  112
  ייצוג ישראלי בESEA MDL
  חוץ מהייצוג הישראלי של uniquestars בMinor שסיקרה Boo בשבוע שעבר, ישנו עוד שחקן שמתקדם בסצנה כשחקן מקצועי. אולי לא הרבה מהשחקנים בקהילה מכירים, אבל גם בליגת הMountain Dew League של פלטפורמת ה-ESEA יש ייצוג ישראלי בקבוצת Asterion האירופאית מהשחקן נתנאל 'buue' טורנפו.  ליגת ה(MDL (Mountain Dew League של פלטפורמת ESEA היא מעין ליגת פיתוח המספקת הכרה לקבוצות ושחקנים קטנים המנסים להוכיח את עצמם ולהשיג מקום בין השחקנים הגדולים באזוריהם.

  קבוצת Asterion כרגע נמצאת בתחילת העונה ה-28 של הליגה במאזן 3-1-0 (שלושה נצחונות, הפסד אחד), ומצפה להתקדם הלאה בטבלה במטרה לעלות לESL Pro League ולהתחרות שם.
  לאחר מעקב אחר מספר משחקים של הקבוצה, יכולים לראות שbuue מייצג בכבוד ומוביל את הקבוצה בלא מעט משחקים ומשחק בצורה יציבה מאוד ביחס לשחקנים האחרים בקבוצתו (אפילו RandomRambo הסטרימר שששחק איתו בעבר בקבוצה) ואף משחק לא מעט משחקים כנגד שחקנים מהרמה הגבוהה ביותר כמו TaZ, GeT_RiGhT, Dev1ce וכדומה.

  buue's Highlights:

  השחקן נתנאל "buue" טורנפו


  נחמד מאוד לראות עוד ועוד ישראלים נכנסים לתוך הesport ומתחילים להצליח בה. בהצלחה לbuue בהמשך הדרך ולשאר קהילת הesport הישראלית!
  תודה רבה ל yemZ על העזרה


  נערך לאחרונה על ידי DuCk-; 01.06.2018 בשעה 15:48.

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  15.04.2017
  הודעות
  40
  כתבה מעניינת, תודה על הפרסום
  trippY-

  Main Tournament Inspector

הרשמה