תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    09.07.2016
    לפני יומיים ... ה-31 במאי שיחקתי בשרת הארנה לאחר כמעט חצי שנה שלא שיחקתי ... לאחר איזה חצי שעה נכנס אדמין בשם "shutrik" ... אחרי עוד עשר דקות ילד בסרבר אמר על עצמו שהוא הומו... הדבר לא מצא חן העיני "shutrik" והוא החליט שהוא נותן לו מיוט... אני אמרתי ל "shutrik" שהומו זו לא קללה ... ושזה לא כל כך נחמד מצידו לתת ככה מיוט... לאחר דיון שנמשך חמש דקות בו הוא התעקש שהומו זה כן קללה הוא נתן לי מיוט לעשרים דקות בטענה שאני מתווכח איתו (יש הבדל בין מתווכח לבין דן)... אבל לא על זה אני מתלונן... היום ה-2 במאי בשעה 8 בערב בערך "shturik" התחבר שוב בדיוק ששאלתי מישהו אחר (" I,Voyager.cs.money") שהזהיר ילד אחר ממיוט מה תפקידו מתוך עניין ורצון להתחבר אליו... ברגע ש- "shturik" שמע את קולי הוא ישר אמר "חסה תהיה בשקט אין לי כוח אליך" השניים גינו אותי וקראו לי טרול... אז ניסיתי להחמיא ל-"shutrik" וקראתי לו האדמין האהוב עלי, ואז הוא אמר לי שאני מקבל מיוט , קיבלתי מיוט לשעה , ניסיתי להבין מה הסיבה למיוט והוא המשיך לקרוא לי טרול והזהיר אותי מגאג ואז יצא... אין לי רקורד לדברים שקרו אבל, חוץ מזה שיש רשימה של עדים שמי שמברר את העניין יוכל לבדוק אותם בסיבה למיוט רשום troll שזה ממש לא נחמד ואף פוגעני שאני מההתחלה ניסיתי להתיידד עם "shutrik" ועם "I,Voyager.cs.money" (יש לי בעיות תקשורת עם אנשים אחרים ואני מודע שהם קיימים ואני מנסה להיות רגיל כמה שיותר אבל זה פשוט פוגעני)
    אני כאמור שחקן ממש ישן בקהילה שחזר רק ב 31 במאי ובעבר לא נתקלתי בכאלו בעיות...
    סקריין שוט של עדים- https://steamuserimages-a.akamaihd.n...AAF557174E231/
    -Heil hasa-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2016
    דרך אגב אני לא רוצה להתלונן על האדמין אני רק רוצה שיורידו לי את המיוט כי לא בא לי לריב עם "
    shturik" אני רק רוצה להיות חבר שלו
    -Heil hasa-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2018
    עיר
    אילת
    המיוט ירד כבר לכן זה לא רלוונטי, להבא לא להתחכם עם אדמינים גם אם אתה מנסה להתחבב בפניהם. בנוסף, מוזמן לקרוא את 'חוקי השרת' כדי להימנע מתקריות נוספות עם אדמינים בעתיד. שים לב שאי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש.
    שבוע טוב.
    Inspector

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    קיבלת תשובה, ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה