תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    20.09.2017
    אני מתלונן על האדמין Kakashi
    שמי בשרת: Orel # הדוגמן של קסטרו

בוא נתחיל מזה שKakashi מחפש אותי על דברים קטנים

דבר ראשון: המפה Surf_ski_2_Go הייתה בשרת בגייל יש קופסאות שעליהם צריכים לטפס כדי לצאת אני בוא נגיד לא יודע לטפס ולצאת כתוב בחוקים כל עוד הגייל נעול מותר להתקמפר ולנסות לצאת אני ניסתי לצאת הוא היה על ספק כמובן שעליי וחיפש דברים קטנים כדי להפיל אותי הוא כמובן נתן לי סליי שזה נחשב כאזהרה אבל אני נסיתי לטפס על הקופסאות ולצאת אבל הוא החשיב את זה כלא ניסיון לצאת אחר כך כתבתי לו בצאט

?
    ?
    מה אתה עושה?
    ניסתי לצאת

אחר כך נתן לי GAG
    Resaon:spam

אחר כך כתבתי באדמין צאט:

SPAM??
    תמשיך כל זה יעובר לOLOFMEISTER

אחר כך הזהיר אותי על באן שהספמתי את האדמין צאט

אבל כמו שכולם יודעים וסיכמו איתי SPAM=לכתוב בצאט הודעות סתמיות בלי משמעות

לדוגמה:

היי
    היי
    היי
    היי
    כעגעגכע
    געגכעגכע
    נבהנבהנבהנבהנ

לטיפולכם
    מזכיר האשכול מופנה רק למנהל/הנהלה גבוה ולא לשום אדמין/שחקן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2017
    שלום orel,
    בנוגע לסליי, אנו מבינים שמדובר במקרה בעייתי, בעקבות מקרה זה ובעקבות מקרים בעייתים נוספים החוק הנוגע ליציאה מהגייל במפה זו השתנה.
    אודות הgag שקיבלת, במידה ויש לך תלונות על פעולות שהאדמין עושה בשרת אתה מוזמן ורצוי להתלונן בפורום, בדומה לפעולתך במקרה זה. בנוסף תוכל לדבר עם הנהלת השרת בטים ספיק של הקהילה כדי לפתור את הבעיה. אין צורך להתלונן לאדמין בשרת במידה והפעולה שאדמין עשה לא נראית כשורה, אך אני מסכים איתך שהgag היה מיותר במקרה זה, העניין טופל עם האדמין.
    אף אדמין לא מחפש להעניש אותך ספציפית, במקרה שלך שחקן כתב לאדמין שאתה מתקמפר בגייל, עקב כך האדמין הסתכל עליך.

אני מציע לך לקרוא שוב את החוקים ולהתעדכן בהם פה: https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1587770

במידה ותרצה לדבר איתי שוב על הנושא אני מחובר לשרת הטים ספיק עם הכינוי _olofmeister_
    ts.vgames.co.il:9601
    המשך יום טוב, אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    קיבלת תשובה, במידה ויש לך עוד שאלות בנושא או בנושאים אחרים אתה מוזמן להוסיף את מנהל השרת בסטים או לפנות אליו בשרת הדיבור של הקהילה.

ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה