תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    20.09.2017
    שלום ההנהלה הגבוה/סגן מנהל/מנהל השרת

שמי במשחקorel # הגזור של השרת
    מתלונן על: Tomer The Knifer

דבר ראשון: יש באג בשרת שנכנסים לשרת זה נותן RES אוטומטי ילד בשם מושקע ניצל תבאג הוא מת יצא ונכנס שוב ואני שולח לתומר הודעה 1 בצאט הוא לא עונה מתעלם פעם 2/3 גג 4 כבר זה נקרא התעלמות בכוונה עוד 1 נכנס לא לתנו סליי לאף אחד

דבר שני: היינו במפה חדשה אז הוא לקח אותנו למקום של ביהופ מוסתר אז מה שהוא עשה הוא לתן לעצמו גוד כדיי שלא יהרגו אותו הוא אומר נוגע במקלדת מת לא מקשיב לו מת ועוד כמה פקודות מה שאומר שאם הוא הורג אחד מאיתנו אז אין לנו מה לעשות כי יש לו גוד איך אני יודע את זה כי ניסתי לדקור אותו והיה לו גוד אז אם הוא מנסה להרוג אותנו אין לנו מה לעשות כי אי אפשר להרוג אותו ככה גם עם מישהו מורד!!!!

עוד דבר:FK בלי טיפול שחקן בשם חזיזי הרג אותי בגלל פתיחת מיק אני פתחתי מיק אבל באותו רגע שאמרו פותח מיק מת מי שאמר שמו יהונתן אני דיברתי שניה אחרי והוא פשוט הרג אותי לא לתן לי אפילו 2 שניות להגיב !!!

דיברתי עם תומר בקשר לזה הוא אמר שהוא אינו רוצה לטפל אחרי שביקשתי ממנו מספר פעמים לטפל במקרה

לטיפולכם!!
    נערך לאחרונה על ידי orel412214; 19.05.2018 בשעה 12:19.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    שלום אוראל, אני אתייחס כאן לכל דבר שכתבת:

1: לגבי הבאג בשרת הוא הועבר לבדיקת המתכנת f0rce, מעבר לזה אתה צריך להבין שאדמינים הם לא רובוטים אלא בני אדם, לחלק מהאדמינים קצת קשה לעשות פקודות בקצב מהיר במיוחד כשיש הרבה אנשים בשרת ואתה בתור שחקן צריך להתחשב בזה.

2: לגבי ה"גוד" שתומר שם לעצמו, לאחר בירור איתו הוא לא שם גוד לעצמו אלא המשחק עצמו מוריד 15HP ומביא לך טלפורט למיקום ההתחלה של המשחק, מעבר לזה לפעמים בגלל בעיות מכניקה זה נראה כאילו שאתה דוקר מישהו ויש גם סאונד של דקירה אבל השחקן לא באמת נדקר ולגבי זה אין מה לעשות מכיוון שזהו באג במשחק עצמו ולא בשרת.
    לכן לא בוצע שום אביוז במידה ויש לך הוכחה אחרת לגבי המקרה הספציפי הזה אתה יותר ממוזמן לשלוח לי.

3: לגבי יהונתן ביררתי איתו חלק מהדברים היו נכונים וחלק לא בכל אופן המקרה טופל ואני מקווה שהוא לא יחזור על עצמו.

לכל דבר נוסף שתצטרך אתה מוזמן לפנות אליי בסטים:
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198258197501/

אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי -Wolfy-; 19.05.2018 בשעה 13:06.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2017
    אפשר לנעול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה