תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    19.05.2018
    שם המשתמש המתלונן: mr magician

שם האדמין: style pshyco the abuzer

סיבת התלונה:
    1 אני מעוניין להתלונן על האדמין סטייל שנותן פרוטקציות לשחקנים שכבר יודעים חוקים כי הוא שיגר גם אותי וגם את עצמו להסביר ולהזהיר אותם ואז שהוא לא מעיף אותם ושאני מתעצבן ועושה פריקיל חזרה או כל דבר אחר בלי הוככה באן מיוט ועוד ולא רק זה גם שכבר יש לי הוככות ואני רוצה להוכיח אז הוא אומר עזוב אני בא לראות בעצמי ואז יוצא מאותו מקום ושוב מבקש הוכות שיש לי כבר ושוב מתעלם מהעובדה הזאת
    2 אדמין שלא יודע חוקי אדמין לא צריך להיות אדמין psyco the abuzer נותן לי קיקים גם שאני לא AFK ויש את זה לנייטויזון ברקורד
    תודה ויום טוב מבקש את זה לטיפול זריז
    3 עדכון לתלונה מגיע מהיום 19.05.2018 שעה 7:15 עכשיו אני התחברתי לשרת האדמין style שוב היה מחובר עושה עלי היתמנים בתקופה של כל שלוש דקות ולא רק זה עושה את זה בכמות מרובה ומקשר ממישהו שנמצא בשרת לעשות היתמנים בעצמו עלי (שישלח אותו עלי) ולפי החוקים היפים שקראתי במלואם זה אסור ואני גם דיי חושב שלעשות על מישהו טרגטין זה אסור אבל מה אני יודע הוא גם תוקף אותי אישית כניראה ממקום אישי החוק האלוהי בשרת לא? אני מבקש שיבדקו את העניין ושיעשה מה שצריך לעשות למה בכל פעם שאני נכנס לשרת ואני רואה את האדמין סטייל מחובר אני מרגיש שזה לא עומד להיות כיף לשחק בו כבר הגעתי למצב של שקילת פרישה לטילכם תודה רבה

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 18/05/2018
    נערך לאחרונה על ידי mrmagician; 19.05.2018 בשעה 07:26. סיבה: סטייל מחמיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2016
    שלום mrmagician,
    אנא ערוך את הדיון לפי הטופס המתאים

שם המשתמש המתלונן: (לדוגמא: X)

שם האדמין: (לדוגמא: Y)

סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017)

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

דמו: (אם יש)

אופק מנהל שרת ה-RolePlay
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2016
    שלום mrmagician,
    לאחר שיחה עם style השחקן אכן היה חדש ולא ידע עוד את החוקים טוב כל כך כמו שחקנים ותיקים ולשחקן חדש אשר עדיין לא בקיע בחוקים נותנים עוד כמה הזדמנויות.
    וגם לאחר שיחה עם psycho הוא ספר לך מספר שניות להגיב לא זזת ולכן קיבלת קיק.
    והמקרה עם style שקרה היום העבודות היו בהפרש זמן של 5 דקות (משהו שמותר לפי החוקים) אין לו שום סיבה לעשות לך טרגטינג ולהציק לך או לשחקנים אחרים בשרת.
    אם יש לך עוד בעיות תוכל למצוא אותי בטים ספיק של הקהילה:
    ts.vgames.co.il:9601

אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי Etupe; 19.05.2018 בשעה 18:35.

אופק מנהל שרת ה-RolePlay
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה