תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    16.04.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Grid
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198183800878/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#29219

שם האדמין שנתן את הבאן: Tinytomato

סיבת הבאן: לא הבאתי אינפו בפיקאפ

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 18/05/2018)

הערות נוספות: לא הבנתי למה האריכו לי את הבאן ליום,אחרי שהביאו לי את הבאן הלכתי לצ'אנל של הafk ולא הייתי פה כל היום,אני חוזר הביתה ורואה שהאריכו לי את הבאן ליום,שלחתי לטייני הודעה לדבר על זה,אבל משום מה הוא לא עונה לי אז העלתי את זה פה.אשמח אם פה יעזרו לי
    נערך לאחרונה על ידי Greed4327; 18.05.2018 בשעה 20:48.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    עיר
    תל אביב
    Greed שלום,
    אני אתחיל ואומר שאם אתה לא מודע למה הארכתי לך את הבאן מ12 שעות ליום אז כדי לך להיכנס לסורסבאן ולהסתכל על הסיבה של הבאן. מאחר והתלוננת בפורום אני אסביר לך את הסיבה גם פה. לאחר שסיימת משחק פיקאפ שמעתי מהאדמין ששיחק איתך באותו המשחק שאתה ממשיך ולא נותן מידע לקבוצה שלך, מה שהעירו לך כבר מספר פעמים בעבר ואתה המשכת להיתעלם מהוראות המריצים ומההוראות שלי. החלטתי לקחת אותך לשיחה לפני שאני נותן לך באן כדי לברר מה באמת קרה באותו המשחק. אתה כל השיחה הייתי נחוש בדעתך שהבאן שלך ירד לאחר זמן קצר לאחר נתינתו, טענת שרק מחפשים אותך בפיקאפים ולפני שעוד סיימנו את השיחה פשוט עזבת את החדר והלכת. עקב המעשים האלה שלך החלטתי להאריך את הבאן ליום. אתה מודע לכללים, ואתה ממשיך להיתעלם מכל מה שאומרים לך ולשחק אותה ראש קטן.
    הבאן מוצדק ולכן לא ירד/מתקצר.
    המשך שבוע נעים,
    TinyTomato,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2017
    לא דיברתי על זה שיורידו לי את הבאן כי עובדה...אני פתחתי את האשכול הזה,לא אמרתי שהבאן לא מוצדק,הבאן על האינפו וואלה צודק אחי יצאתי זיין,אבל על ההארכה ליום לא מוצדק מבחינתי,כי אחרי הפיקאפ העברת אותי לצ'אנל אחר,אמרת לי שאני בבאן ל12 שעות,וישר אחרי זה אמרתי "טוב טוב" וישר עברתי לafk,אני זוכר את זה מצויין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    קיבלת תשובה, ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה