תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    שם בסטים: H2K
    קישור לסטים:http://steamcommunity.com/profiles/76561198293468696/
    שם האדמין: DARL
    שרת RETEK 3 אם אני לא טועה

נכנסתי לי לשרת שיחקתי טיפה לאחר כמה מפות האדמין דארל אמר משפט בערבית ציינתי שאסור לו לדבר בשפות זרות בשרת (חבר טוב קיבל באן ארוך בגלל זה) ואז הוא אומר לי זה השרת שלי והחוקים שלי ועוד משפט ולאחר מכן אמר בזלזול לך תתלונן גם עלי בפורום אז החזרתי לו ואמרתי לו כדאי שתפסיק לעלות אדמינים שלא יודעים תעבודה שלהם (כמה שעות לפני כן אדמין עשה משהו שהוא לא היה צריך לעשות וכשל בתפקידו) האדמין התעצבן ושם לי פי באן על "התחכמות" אפשר להבין איפה התחכמתי פה אדון דארל?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    קודם כל הבאן נערך ל-4 שעות בעקבות טעות (זה לא היה מכוון להיות פרם באן).
    המנהל דאראל אומר את ה"משפט" הזה לא פעם ראשונה ולאף שחקן לא הייתה בעיה עם זה עד המקרה איתך.
    אתה לא מפסיק לחפש את האדמינים ואת המנהלים, אתה קטנוני יתר על המידה, אתה מתחכם בלי הפסקה ואין פלא שאתה מקבל את כל הבאנים האלה.
    (אני לא מדבר על המקרה הקודם שהיה איתך היום, העניין הזה כבר טופל וגם אותו אדמין טופל).
    אתה עושה רושם שבמקום לבוא ולשחק בכיף בשקט כל מה שאתה עושה זה להתווכח,לתת ביקורת ולריב עם האדמינים או במקרה הזה עם מנהל השרת על איך הוא מנהל את השרת ואיך עליו לפעול, תאמין לי שהמנהלים פה יודעים איך לנהל והם יודעים איזה אדמינים לבחור והם לא צריכים את העזרה שלך.

ניגע קצת במקרה שקרה היום בטים ספיק, אתה נכנסת ללובי במטרה נטו לעשות בעיות ולעבור על החוקים, נכנסת ללובי במטרה של לדבר ולא לשחק ולאחר שמנהל השרת דיבר איתך ואמרת לו בעצמך שאתה רק שם כדי לדבר, נכנסת שוב ללובי ועל זה קיבלת באן - באן מוצדק.

לסיכום, אני ממליץ לך להתחיל להתעסק בנטו לשחק ולא להתחכם עם האדמינים \ מנהלים כי בקצב הזה אתה תמשיך לקבל באנים ובקצב הזה הבאנים שלך יהיו גם יותר ארוכים - ראה הוזהרת.

קיבלת תשובה, ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה