תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    01.03.2017
    שם המשתמש המתלונן: Darkness

שם האדמין: Kyde

סיבת התלונה:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#29165
    הספים את המיק לאחר מיוט ואזהרה ובורח מעונש +מקלל לפעמים בשרת בצורה מינית
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 15.5.2018

הערות נוספות: ממש בושה שאלי נותן באן על דברים שלא קשורים לשרת ומשקר בגלל בגלל שהסרתי אותו מהחברים בסטים. קודם כל אני לא הספמתי את המיק בכלל דבר שאני אני בכלל לא הייתי על מיוט כי דברתי עם אנשי השרת כרגיל ולא היה שום מיוט כלשהו. דבר שלישי לא היית שום אזהרה כלשהי בכלל לא היה שום דבר בשחק או דרך הודעה פרטית או דרך שאראה את זה. דבר הכי מכוער ושקרי שיש כאן זה שהוא מקלל בשרת בצורה מינית שזה אפילו מכעיס אותי שהוא משקר בצורה כזאת בכלל שהוא עצבני עלי ולא בכלל שזה עונש שצריך. בהצלחה הוא נתן לי באן ליומיים גם לא מוצדקים על הספמה שלא היית ובורח מעונש שכלל לא היית אזהרה או דברים שאוכל לברוח מהם. ולאחר שהסרתי את kyde מחברי כי הוא פגע בי בגלל הבאן השקרי הזה אז הוא מוסיף דברים שיקריים ולא נכונים כלל כמו לקלל בצורה מינית. ואני מכיר את kyde הוא מאלה שנוקמים אז רק בגלל הסרתי אותו מהחברים בצורה הגיוני לדעתי אז הוא משקר בסיבת הבאן שבכלל לא היית אמורה להגיע ואני יכול להביא המון עדים לזה שהוא אדם נקמם ורק בגלל זה אני קיבלתי את הבאן ואת השקרים שלא. מנהל כזה לא ראוי להיות אדמין אפילו והוא רק גורם לויגמס להיות גרוע ולא בא לי שבגלל אנשים שמשקרים שחקני ויגיימס לא יבואו לשרתים וגם הייתי סגן הביהופ ושרתי בגלל סיבות אישיות והוא כעס על זה אז הוא מתחיל לנקום ולשקר. מקווה שהמנהל הזה ירד בגלל שאני מנחש שהוא יעשה את אותו מקרה שיקרי ומכוער כזה לכל אחד שהוא מרגיש צורך לנקום ואני אומר את זה מצד של חבר שיודע עליו המון לא רק כסגן שראה את הניהול הגרועה שלו. מקווה שהמקרה יטופל תורה רבה
    הספים את המיק לאחר מיוט ואזהרה ובורח מעונש +מקלל לפעמים בשרת בצורה מינית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2018
    שלום darkness , בנוגע לתלונה שלך דבר ראשון אין לך ביסוס לכל הטענות שאתה טוען פה בתלונה שלך , דבר שני אם אני ראיתי אותך משתמש במילים לא נאותות בשרת ולאחר מכן יוצא ממנו זה עונש לכל דבר ועניין , דבר שלישי אני לא אמרתי מילים לא נאותות בשרת , הרי אני מנהל השרת ואין לי שום אינטרס לעשות זאת , שוב אני מזכיר אין לך ביסוס לטענה שלך , זאת אומרת רקורד המוכיח שעשיתי את הדברים האלה. בנוסף אתה לא יכול להגיד שאתה "מכיר" אותי שאני "נוקם" , כי זה לא הגיוני שתגיד על מישהו שאתה "מכיר" אותו שהוא יעשה את זה בכוונה , שוב אין לך ביסוס לטענה.
    הבאן לא יורד, אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2017
    אני כבר הבנתי שאתה משקר לי לאחר שכל האדמינים בשרת שלך אמרו לי את אותו דבר בזה שאני צודק בנוגע שהבאן לא הגיעה לי ובזה שאני מנצל את הגישות שלך על אחרים. לקח לך יומיים שלמים לחשוב על תרוץ. אתה כמנהל מקלל בשרת ואומרים דברים ואפשר לשאול גם שחקן ושחקן איך שהשרת מתנהל. כולם אומרים שהשרת קורס וזה בגללך כי אתה נותן בשרת יוכלו לקלל שגם אתה מקלל ונותן לזה במה. אני יודע שעשיתי משהו שאמרתי משהו לא בסדר לחוקים של ויגיימס אבל זה היה כשלא היה אדמין בשרת כלל וזה היה רק החברים שלי לשרת ואני בטוח שזה היה שיחת צחוק ולא כדי לפגוע בשרת. עיניין התלונה זה שאתה שיקרת בסיבת הבאן ולא כתבת את הסיבה המקורית ולאחר שהסרתי אותך מחברי לסטים הוספת עוד שקרים מבזים לבאן שלי כולל עוד יום לבאן. וזה די ברור שזה בגלל שהסרתי אותך כי זה היה 12 שעות לאחר שהסרתי אותך. אני מסכים לקבל את העונש שלי על זה שאמרתי משהו שנוגד את חוקי הקהילה. אבל לתת לך כמנהל שרת בקהילה לשקר בפעמיים בסיבה רק כי יש לך את היכולת ואת הגישות, דבר זה מבייש את הקהילה ואין מקום לשקרנים. חבל שלא כתבת את הסיבה האמיתי לבאן, זה היה חוסר את הבושה לא כמנהל אלה כאדם שקרן. תודה רבה שהשרתם מנהל שקרן ללא ניסיון. המשך יום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2017
    אני יודע שזה לא ישנה את המצב כי הרי יקשיבו למנהל ולא לזה שעשה את ה"עברה" אבל בתכלס רוב השרת שמכיר אותך כי שחקן ידידותי שאוהב לעזור לדבר ולעשות כיף אומר שאתה מנהל לא טוב חסר ניסיון ומנצל גישות. כסגן לשעבר יודע שמאז שקיבלת את הגישות ואת התואר מנהל אתה בכוונה אופליין בסטים וטיס קורד או בכל דבר כדי שלא יוכלו לדבר או לגשת אליך בכל דרך שהיא, הדבר הראשון שאמרת לי כשעלינו ביחד זה עוד 3 חודשים אני אינספקטור, זה אומר לי כמה אתה מהתחלה לא רצית לעזור לשרת וגם בהמשך לא נתת "גב" לי כסגן ולא לשאר האדמינים וגם לא היה לאף אחד את הדרך לתקשר איתך, אתה נתת לכל העבודה שלך כמנהל ליפול עלי ואני היית צריך לעזור לכל האדמינים בדברים שאני לא צריך לעשות ואתה לא ידעת פקודות כלל כי אין לך ניסיון אז הייתי צריך לדבר אם אנשים שיש להם את הניסיון מהעבר כדי לגרום לשרת לפרוח ואתה פשוט ישבת בשקט ולא עשית כלום, הסגן החדש שלך אומר את אותם דברים כמוני ואומר שאתה לא מספר לו כלום ולא את מצב השרת או איך לעזור וגם האדמינים אומרים שהם מרגישים כמו שחקנים רגילים בגלל שהם לא עושים כלום כמו שיש קללות למה? כי אתה נותן לזה לקרות וגם נותן לזה במה שאתה מקלל. מאז שאתה מנהל השרת קורס וכל אחד שהיה משהו בקהילה אומר איך השרת הדרדר ואתה בכלל לא מנסה לטפל או להרים את השרת למה? כי אתה מנסה להעביר את החודש שלך כמנהל שאתה אופליין בהכל בשקט וככה אתה תעלה רמה לאינספטור ומשאיר את כל החרא שעשית בשרת לסגן שיעלה. מנהלים כאלה ממש מבזים. אין לי מילים יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2018
    שלום שוב , התלונה הזאת לא רלוונטית מפני שאתה בעצמך הודית שעשית בעיות בשרת כשלא היה אדמין בשרת , מה שהופך את כל התלונה הזאת לחסרת משמעות. כמו שאתה אמרת בעצמך:"אני יודע שעשיתי משהו שאמרתי משהו לא בסדר לחוקים של ויגיימס אבל זה היה כשלא היה אדמין בשרת כלל וזה היה רק החברים שלי לשרת....."
    אני מבקש לא לכתוב הודעות נוספות בנושא כדי למנוע ספאם.לילה טוב..
    נערך לאחרונה על ידי Kyde; 17.05.2018 בשעה 21:20.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2017
    כן אבל למה לשקר ולכתוב דברים שיקריים שלא עשיתי וזה מבזה אותי ואת שמי והם מביכים ופוגעים. יכולת פשוט לכתוב את הסיבה האמיתית במקום לפגוע בכבודי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    אבקש שתבוא לשיחה בשרת הטים ספיק.
    ts.vgames.co.il:9601
    ננעל.

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all
    שתף ב-Google+