תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 71
    הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה

פה אתם יכולים לרשום דעות,באגים,הצעות,לייעץ וכל דבר שיגרום לשרת להתקדם ולהתפתח.
    {קחו בחשבון שלא כל הצעה שתתנו תעלה בשרת, אלה מה שאנחנו נראה לנכון}
    נערך לאחרונה על ידי BoomF4ck; 03.06.2018 בשעה 20:59.

הצטרף בתאריך
    03.05.2018
    אני הייתי מעוניין להציע שיהיה אפשרות למישהו לאדמינים או לנו הלידרים לתת לאחרים לידר,
    זה יכול לעזור אם נורא השקעת בגאנג אבל אתה רוצה לעבור לגאנג אחרת מבלי לסדור אותה ועוד כל מיני סיבות כאלה.
    אשמח שתענו בהקדם

הצטרף בתאריך
    20.09.2017
    רעיון:1 שלפני תחילת דיי או בחירת הרנדום סיטי זה יעשה גוד לכולם זה ימנע מלא FK כי אני רואה מלא חדשים שסתם מקבלים FK/אזהרות[בגלל שסיטי הורג טרור בדיי/בגלל שהורגים תסיטי הנבחר] וגם לא חדשים שעושים בכוונה אבל צריך לעשות משהו בקשר לזה [ולמנוע בעיות]

רעיון 2: להוסיף מפות כי זה נמאס כל פעם אותה מפה 5 שעות כל יום כי אין מפות שמעניינות את רוב השרת יש מבחר קטן והרוב לא אוהבים תמפות שיש

רעיון 3: רעיון שיפתור VOTECT פקודה שרק הנבחר יוכל לעשות דוגמה:voice/ מה שזה עושה שהנבחר יוכל לבחור מישהו שרק הוא יכול לדבר ולעשות חוקים ואחרי דקה בערך זה יעצור את זה וכל הסיטי יכולו לדבר

ככה גם אפשר לעשות לטרור שרוצים שרק הוא ידבר ששואלים אותו שאלה אבל אם עושים לטרור אז הסיטי לא יושתק

רעיון 5: דיי חדש מה שעושים בו זה שכל הסיטי יש להם Noclip ולטרור יש רובה [AK47 או שיהיה VOTE על איזה רובה] בקיצור קונספט הדיי זה שהסיטי הורגים אנשים בעזרת הNoclip הם יוכלו[TheCt] לעבור בין קירות ולהרוג תטרור זה גם טוב לאיוונטים זה אחלה רעיון וזה מהנה האחרון שנשאר בLR או שפשוט זה שנשאר אחרון הוא סיטי ואז נגמר הרעונד

רעיון 6: קניית wish תקשיבו עד הסוף זה קצת מסובך
    זה כמו גמבל זה הימור אתה קונה wish ב20 אלף קאש למשל ויהיה שם פרסים שונים לא יהיה אותו דבר כמו wish רגיל למשל בלי הפרמיום בwish הרגיל או ברונים אבל זה כבר בחירה שלכם מה יהיה שם זה מקורי מאוד

עוד רעיון: שכל יום שנכנסים לשרת מקבלים פרס זה יעודד תשחקנים להיכנס לשרת יתן מוטיבציה לשחקנים
    דוגמה:

יום ראשון:5k
    יום שני: 10k
    יום שלישי:15k
    וכן הלאה

ביום השביעי אני ממליץ על פרס שווה
    וכל שבוע זה מתאפס ליום הראשון לכולם
    זה כבר לשיקולים שלכם

רעיון 7: רעיון זה יעזור לגאנגים חדשים שאוספים כסף לגאנג אז ככה עובד הרעיון כל דיי בסופו יש גאנג מנצח אז שגאנג מנצח אז הוא מקבל למשל 3k(ישלח אך ורק לגאנג לא לשחקן) שזה יהיה רנדומלי לא חייב רק בדיי אפשר גם כל מיני דרכים

רעיון 8: שכל סוף רעונד יהיה שיר קצבי/חלק מטראנס טוב ושירים את האווירה

רעיון 9: GAMES Random אך ורק למתים זה יעביר תזמן לאלה שמתים בתחילת רעונד

רעיון 10: ימנע מאנשים לא ללכת לרחבת תאים בדיי אז ככה זה הולך מערכת שתודיע מתי ללכת לרחבת תאים למשל 11:30 לרחבת תאים אחרי 11:30 זה יעשה לייזר זוהר מסביב לרחבת התאים ומי שיעבור אותו אחרי שהמערכת הודיעה על רחבת תאים יהיה בסליי יש דבר כזה בSURF COMBAT רק בעיקרון שונה אבל זה מודיע לאדמינים שהוא נשאר למשל בתוך הלייזר האדום חצי דקה אם אפשר לשנות את זה ולעשות זאת זה יהיה טוב זה טוב למקרים שאין אדמין ואנשים עושים טרולים ולא רוצים ללכת לרחבת התאים

סליחה שאני מספים!!!
    בהצלחה בשרת
    והמשך יום מהנה
    הגזור של השכונה°_°
    נערך לאחרונה על ידי orel412214; 16.05.2018 בשעה 17:29.

הצטרף בתאריך
    03.05.2018
    רעיון נוסף, שחברים לגאנג לא יהרגו אחד את השני בדי.
    עוד אחד שאחרי שרושמים /ctlist שלא יעלם אחרי כל בחירה

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי orel412214
    אני רוצה להציע רעיון שלפני תחילת דיי או בחירת הרנדום סיטי זה יעשה גוד לכולם זה ימנע מלא FK כי אני רואה מלא חדשים שסתם מקבלים FK/אזהרות[בגלל שסיטי הורג טרור בדיי/בגלל שהורגים תסיטי הנבחר] וגם לא חדשים שעושים בכוונה אבל צריך לעשות משהו בקשר לזה [ולמנוע בעיות]

עוד רעיון: להוסיף מפות כי זה נמאס כל פעם אותה מפה 5 שעות כל יום כי אין מפות שמעניינות את רוב השרת יש מבחר קטן והרוב לא אוהבים תמפות שיש

עוד רעיון: רעיון שיפתור VOTECT פקודה שרק הנבחר יוכל לעשות דוגמה:voice/ מה שזה עושה שהנבחר יוכל לבחור מישהו שרק הוא יכול לדבר ולעשות חוקים ואחרי דקה בערך זה יעצור את זה וכל הסיטי יכולו לדבר

ככה גם אפשר לעשות לטרור שרוצים שרק הוא ידבר ששואלים אותו שאלה אבל אם עושים לטרור אז הסיטי לא יושתק

הרעיון של הגוד בוואט סיטי בסדר גמור ואני אבדוק את זה.

בנוגע למפות חדשות,יכול להיות שנוסיף בהמשך

ולרעיון של הvoice אנשים יעשו עם זה טרולים ככה שלא נוסיף את זה בוודאות
    נערך לאחרונה על ידי BoomF4ck; 15.05.2018 בשעה 21:30.

הצטרף בתאריך
    01.05.2018
    הייתי שמח אם הייתם מוסיפים משהו לעשות בזמן שאת מת כי לפעמים אתה מת בתחילת הראונד ואז אתה ראונד שלם משתעמם מול המחשב.

הצטרף בתאריך
    03.05.2018
    נכתב במקור על ידי 1yuval172
    הייתי שמח אם הייתם מוסיפים משהו לעשות בזמן שאת מת כי לפעמים אתה מת בתחילת הראונד ואז אתה ראונד שלם משתעמם מול המחשב.
    מסכים איתך, יש לך רעיון למשהו?

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    היי יובל. המתכנת שלנו עובד על משהו שקוראים לו "ghost" שמתי שאתה מת אתה תוכל סוג של לחזור לחיים ולעשות ביהופ

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    רעיון 5: דיי חדש מה שעושים בו זה שכל הסיטי יש להם Noclip ולטרור יש רובה [AK47 או שיהיה VOTE על איזה רובה] בקיצור קונספט הדיי זה שהסיטי הורגים אנשים בעזרת הNoclip הם יוכלו[TheCt] לעבור בין קירות ולהרוג תטרור זה גם טוב לאיוונטים זה אחלה רעיון וזה מהנה האחרון שנשאר בLR או שפשוט זה שנשאר אחרון הוא סיטי ואז נגמר הרעונד

רעיון 6: קניית wish תקשיבו עד הסוף זה קצת מסובך
    זה כמו גמבל זה הימור אתה קונה wish ב20 אלף קאש למשל ויהיה שם פרסים שונים לא יהיה אותו דבר כמו wish רגיל למשל בלי הפרמיום בwish הרגיל או ברונים אבל זה כבר בחירה שלכם מה יהיה שם זה מקורי מאוד

עוד רעיון: שכל יום שנכנסים לשרת מקבלים פרס זה יעודד תשחקנים להיכנס לשרת יתן מוטיבציה לשחקנים
    דוגמה:

יום ראשון:5k
    יום שני: 10k
    יום שלישי:15k
    וכן הלאה

ביום השביעי אני ממליץ על פרס שווה
    וכל שבוע זה מתאפס ליום הראשון לכולם
    זה כבר לשיקולים שלכם

רעיון 7: רעיון זה יעזור לגאנגים חדשים שאוספים כסף לגאנג אז ככה עובד הרעיון כל דיי בסופו יש גאנג מנצח אז שגאנג מנצח אז הוא מקבל למשל 3k(ישלח אך ורק לגאנג לא לשחקן) שזה יהיה רנדומלי לא חייב רק בדיי אפשר גם כל מיני דרכים

רעיון 8: שכל סוף רעונד יהיה שיר קצבי/חלק מטראנס טוב ושירים את האווירה

רעיון 9: GAMES Random אך ורק למתים זה יעביר תזמן לאלה שמתים בתחילת רעונד

רעיון 10: ימנע מאנשים לא ללכת לרחבת תאים בדיי אז ככה זה הולך מערכת שתודיע מתי ללכת לרחבת תאים למשל 11:30 לרחבת תאים אחרי 11:30 זה יעשה לייזר זוהר מסביב לרחבת התאים ומי שיעבור אותו אחרי שהמערכת הודיעה על רחבת תאים יהיה בסליי יש דבר כזה בSURF COMBAT רק בעיקרון שונה אבל זה מודיע לאדמינים שהוא נשאר למשל בתוך הלייזר האדום חצי דקה אם אפשר לשנות את זה ולעשות זאת זה יהיה טוב זה טוב למקרים שאין אדמין ואנשים עושים טרולים ולא רוצים ללכת לרחבת התאים
    רעיון 5 : אני לא רואה ב Day הזה שום דבר כיף, יש רעיונות יותרט ובים שאפשר ליישם אותם בשרת.

רעיון 6 : כל הקטע בוויש שיש רק אחד כזה ביום בשעה 12:00 אם נעשה שזה יעלה כסף זה כבר לא יהיה מיוחד.
    גם הרעיון של הכסף בחינם, זה לא שרת כאש, זה שרת גייל בריק, השחקנים צריכים קצת להתאמץ כדיי להשיג את הכסף שלהם ולגבי השחקנים, השרת עכשיו לא במצב שאנחנו צריכים לעודד שחקנים להכנס לשרת, הם נכנסים כי הם נהנים לשחק בשרת.

רעיון 7 : רעיון נחמד אולי ננסה לשפר אותו.

רעיון 8 : זה 3 שניות מיותרות אבל אולי נחשוב על משהו בעתיד.

רעיון 9 : כמו שרועי (בום פאק) הגיב מעליי, כרגע המתכנת f0rce עובד על משהו חדש שקוראים לו GHOST ומתיי שיתוקנו כל הבאגים זה יתווסף לכל השחקנים בשרת.

רעיון 10 : הקטע של רחבת תאים זה באמת מעצבן וכנראה בעתיד נעשה באמת מערכת דומה, בעניין ששחקנים לא רוצים ללכת לרחבת תאיםשאין אדמין אז פשוט תקרא לאדמין, כרגע רוב היום יש אדמין בשרת אז מקרה כזה לא קורה לעיתים קרובות.

הצטרף בתאריך
    23.07.2017
    דיי שהוא ראונד רגיל אבל מי שהורג את הסיטי או מגיע/ה לאל אר מקבל את האמוויפי לדיי יקראו free day אפשר לעבוד על שם אחר XD
    שם השחקן שהציע 1 shot

נערך לאחרונה על ידי royking123; 17.05.2018 בשעה 13:47.

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    דיי שהוא ראונד רגיל אבל מי שהורג את הסיטי או מגיע/ה לאל אר מקבל את האמוויפי לדיי יקראו free day אפשר לעבוד על שם אחר XD
    שם השחקן שהציע 1 shot
    הקטע של ה Days זה שיהיה ראונד אחד שהוא לא ראונד רגיל של גייל, כל הקטע ב Day שזה ראונד אחד מתוך סיטי שלם שקצת משחרר את האסירים ונותן להם לשחק משהו מיוחד, תחשבו על Days טובים שאתה מציעים כי כל הקטע ב Days זה שאנשים יאהבו לשחק אותם...

הצטרף בתאריך
    23.07.2017
    ועוד הצעה להוריד את הליזר דיי או לעשות שאפשר לעשות אל אר מעל מספר מסיום שהוא מעל הדמאג' של הפצצה כי יש אנשים שמשתמשים בזה רק כדי לקבל רונים

הצטרף בתאריך
    23.07.2017
    ולהוריד את האוטו נוב בכל המפות

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    ועוד הצעה להוריד את הליזר דיי או לעשות שאפשר לעשות אל אר מעל מספר מסיום שהוא מעל הדמאג' של הפצצה כי יש אנשים שמשתמשים בזה רק כדי לקבל רונים
    אין מה לעשו יש את הילדים שרוצים לעשות אלאר רק כדיי לקבל את הרון ולא עושים את האלאר לכיף, אנחנו נחשוב על פתרון.

ולהוריד את האוטו נוב בכל המפות
    תנסה לרשום הצעות רלוונטיות, האוטו סנייפר הוא נשק לכל דבר שלא נותן יתרון לסיטי, במיוחד שלטרור יש רונים שכבר נותנים להם יתרון.

הצטרף בתאריך
    20.09.2017
    עצה לליזר דיי: תעשו את הדיי לייזר כמו רייבל כי אי אפשר לעשות ככה יש טרור שעושה חוקים לא פיירים או ישר הורגים כי זה הורג במכה אז אפשר לעשות את זה כמו רייבל כי יש אנשים שרוצים למשל לעשות SHOT4SHOT והם מתחילים לי עשו את זה וזה חוקים לא פיירים/לעשות חוקים לליזר LR

הצטרף בתאריך
    01.05.2018
    אולי תוסיפו את זה שיהיה אפשר לקנות vip מכסף בשרת?

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    אולי תוסיפו את זה שיהיה אפשר לקנות vip מכסף בשרת?
    שלום יובל.
    כל הרעיון של הפרימיום הוא שאי אפשר להשיג אותו סתם ככה אלא לזכות בו באיבנטים

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי orel412214
    עצה לליזר דיי: תעשו את הדיי לייזר כמו רייבל כי אי אפשר לעשות ככה יש טרור שעושה חוקים לא פיירים או ישר הורגים כי זה הורג במכה אז אפשר לעשות את זה כמו רייבל כי יש אנשים שרוצים למשל לעשות SHOT4SHOT והם מתחילים לי עשו את זה וזה חוקים לא פיירים/לעשות חוקים לליזר LR
    היי אוראל. יש חוק שאומר שאסור לעשות חוקים שלא פיירים מבחינת שתי הצדדים.

הצטרף בתאריך
    13.02.2018
    אני רוצה להגיד לכם על הדבר הזה שאתה מקבל פרימיום אז יש לך מין לייזר כזה של יריות וזה ממש מעצבן ואני ממש אבל ממש השמח אם תעשו פקודה שמבטלת את הלייזר הזה כי זה יכול ממש להציק שאני רואה את היריות שלי לא במקום השמח שתטפלו בזה תודה (:

הצטרף בתאריך
    13.02.2018
    ועוד הצעה זה לדי חדש שיש 750 חיים הנשק הוא בצורה של חץ וקשת כזה סטייל הקרוס בוו די אבל אבל שהנשק לא יראה כמו הקרוס בוו אללה כמו חץ וקשת ושיהיה אפשר לירות חצים מגניבים כאלה שלא מיתפוצצים אלה פוגעים ביריב ורק ככה זה מוריד HP כל פגיעה כי זה ממש קשה לפגוע תוריד 250 HP ויכול להיות גם מקש ימני כמו ב לייזר די שזה מין חץ שורף כזה שמביא סוג של פוייזן ליריב שמוריד לו 2 HP כל שנייה במשך 10 שניות אני מקווה שתחשבו שזה די מגניב וזה ומקווה שזה היתקבל (:

הרשמה