תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    28.11.2016
    שם המשתמש המתלונן: FluxBoys

שם האדמין: Wolfy

סיבת התלונה: עושה מה שבא לו ונותן באנים מתי שבא לו

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:11/5

הערות נוספות: קיבלתי באן לשעתיים על זה שרשמתי "BOOM FUCK צריך להחליף את WOLFY"
    אני כבר לא מבין ל מה הקהילה הזאת הפכה מה רע בלהגיד BOOM FUCK צריך להחליף את WOLFY מה רע בזה זה לא משהו רע שאני חושב ש BOOM FUCK יכול להיות מנהל יותר טוב אני ממש לא מבין למה זה דורש באן אפילו גג זאת פשוט דעתי וזאת לא דעה מעליבה או משהו רע כלפי האדמין בלהגיד שילד אחר לדעתי יכול להיות מנהל יותר טוב כאילו WTF
    פשוט מנהל שרת גרוע ובגלל זה צריך ש BOOM FUCK יחליף אותו...
    ובסיבת באן רשום מעיר לאדמינים חחחח כל הכבוד WOLFY ורשום גם שאני מתגרה בצוות איך אני בדיוק מתגרה מה רע במה שאמרתי ואיך זה בכלל באן של 8 שעות וילד צורח בשרת ועושה EARRAPE הוא מקבל מיוט ליום ושאני רושם שמישהו אחר יותר טוב אני מקבל באן ל 8 שעות כאילו אחלה קהילה ! כל הכבוד!
    נערך לאחרונה על ידי FluxBoys; 11.05.2018 בשעה 18:34.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    אתה באמת מתלונן על זה?
    לא רושמים בשום פנים ואופן דברים כאלה, זה התגרות לכל דבר ואין פלא שקיבלת באן.
    מעצבן אותי עוד יותר שאתה מתעסק בשטויות כמו לרשום את מה שרשמת במקום לשחק בשקט כמו שאר השחקנים.
    בנוסף, אתה מחזק את הטענה שלי בכך שאתה רושם בתלונה שהוא מנהל שרת גרוע וצריך להחליף אותו, נראה לך הגיוני שאתה רושם את זה? ממש לא.

הבאן מוצדק והוא נשאר, במקום להתלונן כל שני וחמישי על הקהילה, אולי תסתכל על עצמך קודם כל כי אנחנו בסדר גמור, הבעיה היא אצלך.
    במידה ותמשיך עם ההתנהלות הזו אני ארחיק אותך באופן אישי מהקהילה לפרק זמן ארוך יותר.

ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי -Subwoofer; 11.05.2018 בשעה 18:53.

שתף ב-Google+

הרשמה